Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 vítám tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, je tu někdo, kdo čeká na vypsání termínů matrikou Brno Žabovřesky?
Odpovědět
Ahoj holky, máte již někdo nějaké zkušenosti s půjčovnami šatů, která je v Brně dobrá? A nevíte kdy je dobré to začít řešit, když máme termín na 16.6.2012. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 tak já už mám šaty zamluvené a mám stejný termín jak ty jinak mohu doporučit svatební salon paloma
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte o nějaké dobré kadeřnici a zárověň vizážistce která by byla ochotná dojet přímo domů nejlépe tady z brna díky moc
Odpovědět
@sobticek Ahoj Leni, tak to je krásná náhoda já se vdávám půl hodinky před tebou a taky v Líšni, takže se potkáme :-) a už je máš teda rezervované, tyjo tak brzy, já jsem doufala, že tak aspoň do Ledna, února mám ještě klid.
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 tak to je opravdu náhoda já původně chtěla až 12 ale když jsem tam byla první den to rezervovat když vyhlásili termíny tak už bylo obsazeno. Tak šaty si vybíráš celkem dlouho je lepší začít chodit dřív všude se ti nemusí trefit do vkusu a některé jsou hodně dlouho do předu obsazené. Stejně tak místa pro hostinu když jsme rezervovali salonek v hotelu kde máme hostinu tak už měli jen poslední
Odpovědět
jj, já jsem taky uvažovala, že to dáme pěkně číselně a tedy obřad ve dvanáct, ale pak jsem si říkala, že už všichni budou mít hlad, tak jsem to posunula na 11:00 i tak máme pěkné datum :-) Hostinu, teprve vymýšlíme kde a vůbec nevíme, máme totiž objednananou živou kapelu a večer chceme takový neofiko, jen s kamarády a popř. grilovačkou, takže hledáme něco ideál na rodinný oběd a buď nějam přejet nebo to ponechat tam, ale aby se dalo tak nějak spíš tancovat a pařit ;-) A kde nakonec máte hostinu, viděla jsem fota a bylo to pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 je to v žebětíně hotel žebětínský dvůr příjemné prostředí a milý majitelé a pro kolik plánujete hostinu a co barva svatby už jste nějakou vymysleli
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek Ahoj, koukala jsem, že máte i s Petulou zamluvenou fotografku. Mohla bych Tě poprosit o kontakt ? Vybíráme taky fotografa a nějak pořád si nemůžeme vybrat, třeba by nás oslovila :) Díky moc !
Odpovědět
Profilova fotka
@miskav je to pavla chrápavá nebo pak zkus zuzanu černou
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, už na to koukám. Je super. A líbí se mi i její ceny :)
Odpovědět
Článek se načítá
@miskav :) a je moc příjemná co se týká komunikace a nápadů :)
Odpovědět
@sobticek aaa, už vím tam je to fain. Barvu, ještě vůbec teprve začínáme tak nějak sepisovat hosty a tak. Barva to ještě není v pořadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 tak to my už máme hosty pořešené jen se možná bude ještě někdo škkat nevíme koho tam budou přesně chtít přítelovi rodiče, kteří o svatbě ještě neví
Odpovědět
@sobticek nooo, já bych taky ještě škrtala, protože přítel se mi trošku rozjel a zatím nám to vychází na večer, kdy bude rodina i kamarádi asi na sto lidí, což teda nevím, kde nás budou chtít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@edie17 tak nás je jeno 50 ale i tak já tam budu mít 14 lidí celkově a zbytek je od přítele
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek u nás to bude podobný, já tam budu mít víc kamarádů než přítel a ten zase víc lidí z rodiny
Odpovědět
@miskav Ahoj, měla jsem několik dodavatelů z Bystrce a okolí - květiny Matuška, nehty Michelle Ferarri a fotograf Aleš Ležatka. Třeba ti to pomůže. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ahoj Veru, licila me na jedno foceni s kamaradem v atelieru vizazistka a rikala, ze Hanka Cihankova je uplne nejlepsi vizazistka na Morave..to se mas zes ji ziskala..muzu se zeptat, kolik si uctuje?
Odpovědět
Ahoj holky, tak za poslední týden jsem udělala velký posun, barva zvolena, hotel zarezervován, květinářka objednaná a příští týden juhuu pomalu, ale jistě po šatech. Nemáte prosím ještě nějakou šikovnou cukrářku, ale nejlépe nějakou domácí a tip na tiskárnu na oznámení? Děkuji :-)
Odpovědět
@edie17 ahoj za sebe taky doporucuji Palomu - mela jsem vyhlidlo vice salonu, ale tady byli moc mily, ochotni, pani na me navlekla co se dalo - nic nenutila, jedny saty mi sedly a libili se, tak mi prislo zbytecne chodit dal :) a divam se, ze hotel uz mate - původne jsem na vecer planovali cca 100 lidi, takze jsme zamluvili žebětínský dvůr, ale když jsem začali počítat, tak jsem to upravili asi na 70, bylo to finančně moc :(
Odpovědět
@miskav ahojky, my svatbu u sv. jakuba v příštím roce máme taky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Ano, je skvělá a moc milá. Myslím, že orientační ceny má na svých stránkách, napíšu ti adresu. Ale není to žádná hrůza a výsledek za to stojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika jsem se ji vubec neodvazovala zkontaktovat:))
Odpovědět
Profilova fotka
@sobticek tam maji fakt luxusni saty jsemprosla obrazky..ale osobne jsem tam jeste nebyla
Odpovědět
@lenule123 Ahoj, díky za info asi se tam půjdeme mrknout, naštěstí budu mít sebou kamarádky, tak snad něco vybereme. :-) No já jsem ten počet také chtěla trošku snížit, ale nějak to nelze, tak to budeme muset zvládnout. Blbý je, že v hotelu chtějí vědět hodně dopředu kolik nás opravdu bude, ale to mi nikdo půl roku dopředu neřekne, takže musíme objednat raději víc než míň ;-) A kdy máte termín? A kde bude obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky s tím počtem hostů to máme taky tak ...Snižovali jsme ze 70 na 50, ale pro většinu budeme potřebovat ubytko, tak se stejně ještě rozhodujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
@hareha Děkuju moc, kouknu na ně :)
Odpovědět
kde si nechavate pect svatebni koláčky? předem díky za tipy :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?