Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
@aimirin To by mě asi ranilo, mít to všechno tak naplánovaný jako Ty v Praze a pak to zase od základu měnit a přesouvat dokonce do úplně jinýho města, to chce asi silný nervy...;-) Když člověk někdy plánuje moc dlouho dopředu, tak to spíš než ke klidu, může vést do blázince...:-D Ale jsi dobrá, že jsi tak v pohodě... Jinak - Brno je taky moc fotogenický...jen to chce si to asi projít, abys vůbec věděla, co se Ti tu "nabízí" a co Ty očekáváš...
Odpovědět
@nika_83 My tak úplně nepřesouváme vše :-) Třeba kamera pocestuje z Prahy s náma :-) Šaty budu stále šít tady... Ani mi to plánování v Brně nepřišlo teda náročný, v hotelu bude totiž obřad, hostina i ubytování. O kadeřníkovi jsem nepochybovala, Špilar je pojem po celý Čr. Ta čtyři smyčcová kvarteta, co jsou v Brně, se taky vygooglí hned.... Oproti Praze je to trochu úleva, protže ten výběr není tak velký, takže se plánuje mnohem snadněji. Musím říct, že ta místa asi hlavně zkonzultuju s fotografem, nemám představu, co se dá stihnout..navíc ho třeba napadne něco originálního. Zatím se mi líbí ta graffiti stěna...no a "náš" hotel :-D
Odpovědět
@aimirin Ty jdeš asi hlavně po tom "designu", protože sama jsi řekla, žes v Brně nikdy pořádně nebyla, nic pro Tebe vlastně neznamená...na jednu stranu to vlastně nechápu...my jsme se tu brali právě proto, že je pro nás Brno srdcovka (i když oba pocházíme odjinud, kousek od Brna)...nicméně - zde studujeme, zde jsme spolu začali bydlet, začali jsme tu prožívat ten skutečnej vztah a tak...váže se nám k Brnu už spousta vzpomínek a událostí...takže proto Brno - přestože celá rodina musela přijet odjinud...:-P :-D Také focení jsme měli na našich oblíbených místech...Tohle vám odpadá, tak to můžeš nechat pouze na vzhledu a na fotografovi...v podstatě výhoda...;-)
Odpovědět
@nika_83 jo ještě mě napadlo, že vlastně i výzdoba zůstane stejná, na tu už mám kde co nakoupeno a budu pokračovat v podobném duchu (hudebním :-)) Tak to není tak, že neděláme svatbu takovou, aby pro nás neměla význam - je v ní ukryto hodně symbolů, který máme společný a osobitý (viz téma svatby). Oba pocházíme z městečka, kde bych se určitě vdávat nechtěla, i když jsme tam oba vyrůstali, protože je tam prd :-) Jedno komunistický kulturní centrum a možná pár hospod s hracími automaty. Proto tam nebudeme, protože významy nevýznamy, přeji si prostě i krásnou svatbu V rozhodování, zda Brno nebo Praha, jsme tudíž nijak vázaní nebyli a když jsem zjistila, že můj vysněnej fotograf (o kterým sním od střední) by do Brna byl schopný zajet, bylo rozhodnuto. A to místo (hotel Comsa) se mi zdá fakt nádherný, přesně odráží naše povahy a vůbec naše představy o svatbě
Odpovědět
@aimirin tak to chápu... 8-)
Odpovědět
@aimirin no snad ne, přímo k němu nechodím :) Ale snad tak moc to nebude, já jsem ješte studentka, mám nějaké dny slevu a platím i s tou slevou 1914 Kč za melír s podbarvením spodních vlasů a zastřihnutím konečků :) Ale všechno je o osobní domluvě a jak ti sedne, jak se pochopíte... I sebelepší kadeřník ti nemusí udělat nejlepší účes, když to mezi váma bude skřípat...
Odpovědět
@miuskas Jo uvidím, jak se s ním domluvím, fakt se na něj těším :-) Já tady v Praze chodím k Šulovi do salonu, ale taky ne přímo k němu, ale k jedný slečně, kterou už znám dlouho a stříhá fakt výborně. Za stříhání platím litra, za barvu by se asi platilo 1500 (já se barvím hennou, takže ušetřím :-D) Ale právě Šula, kdybych šla k němu, tak má ty ceny určitě tak dvojnásobný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 my se s přítelem taky známe díky Brnu. svatbu máme mimo město, ale na místě, které pro mě taky dost znamená, asi kilometr od něj bydlí moje babička :-) a mám rok na to, aby se s ním seznámil i přítel :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Taky jsme se seznámili díky Brnu, teď tu oba bydlíme, ale svatbu plánujeme ve Znojmě, odkud je přítel. Mě přijde Brno už trochu ohraný a navíc se mi tu nelíbí žádné místo na svatební obřad :) Možná až nějaké krásné objevím, tak změním názor. Jinak já původně nejsem z Brna, ale vesničky u Olomouce, tak asi proto :D
Odpovědět
@miuskas My jsme oba od Liberce, šli jsme oba do Prahy na VŠ a teď tady bydlíme spolu. Úplně nejvýznamnější místo bych tipovala na Řím, ale to bych musela být prachatá, abych to udělala tam. Leda ve dvou a to nechci :-) Mně se strašně moc na obřad líbí moje místo x-) :-D Je to Atriu hotelu Comsa. A pak ještě Renesanční dvorana Uměleckroprůmyslového muzea je pěkná.
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 @miuskas My jsme se s přítelem taky poznali díky Brnu,oba tu studujeme a bydlíme,od loňska spolu :-)
Odpovědět
@miuskas aha, tak to my se jako neznáme DÍKY Brnu...poznali jsme se už dávno na gymplu v Boskovicích, kde jsme chodili do vedlejších tříd...ale v Brně jsme spolu prostě začali pak bydlet, tak proto máme ten vztah k Brnu tak intenzivní a pozitivní...jsem strašně šťastná, že se nám to podařilo všechno udělat tak, jak to bylo, je důležitý, aby to totiž vyhovovalo hlavně těm dvěma...takže ono je nakonec ve výsledku jedno, jestli to máte v Brně nebo ne, pokud to máte podle svýho gusta, je vše v pořádku...my jsme byli nadmíru spokojení...;-) a nemusím ani podotýkat ty výhody v nočních hodinách - sice jsme měli domluvený řidiče, ale někdo využil i noční rozjezdy, někdo taxíky...:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta budete tady zůstávat po škole?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Určitě,byt je náš (teda přítele) a líbí se nám tady,takže tu zůstaneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Špilar je nejen kadeřník, ale i jáhen. Moc fajn člověk, nás oddal v září minulého roku, takže můžu doporučit i jako oddávajícího, měl úžasnou řeč, žádné křesťanské manipulace, opravdu jak dělanou pro nás dva :-) Takže ho můžu doporučit nejen jako kadeřníka, ale i případného oddávajícího v kostele.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky tohle téma docela řešíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika V Brně je nejlépe :-) a vy jste odkud původně?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já z Moravy jsem, ale přítel je ze západních Čech a jeho rodiče žijí v Českých Budějovicích. Na stole jsou různé varianty od města po venkov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tož já se teda taky přidávám, ale být v několika skupinách mi nepřipadá jako dobrý nápad. Drahý bude zase nadávat, že su furt u počítače a co prý čtu pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 chápu, tady si ale můžeme vyměňovat zkušenosti s dodavateli v našem okolí, vedle by to třeba spoustu diskutujících nezajímalo.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
výlet do ikey se vyplatil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme včera navštívili místo obřadu a hostiny a jestli nebude dělat problémy matrika, mělo by to klapnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, pridam sa k vam, zijeme v Brne a niekedy v cervnu 2012 do toho asi prastime :) ja nemam nic nachystane, ani termin, ani miesto, nic, ale ked na vas tak koukam tak by som mala asi zacat? tesim sa na povidani s vama po cely rok az do svadby :)
Odpovědět
Profilova fotka
@osicka vítej mezi námi, taky se těším :-) po místě a fotografovi bys možná měla začít koukat, pokud to budete mít v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, doufejme, že bude během podzimu otevřena brněnská pobočka Bandi, ušetřili bychom si pár cest x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Ahoj, ta skupina vypadá slibně, muluju tento styl, je to dobrej tip, akortá jsem nikde nenašla nějaké audioukázky, na jejich webu to nefunguje:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,přidávám se,jesuper,že to někoho napadlo to založit. @osicka Vítej u nás,koukej se po místě obřadu a hostiny a po fotografovi. Těším se,že tu vydržíe až do svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 pro nás je Brno srdcovka taky,tady studujeme,bydlíme,potkali jsme se tu,začali spolu bydlet a zjistili,o čem je opravdový vztah :-) takže Vás dva chápu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se přidat? Teda já žasnu, kolik toho už mnohé máte zařízeno. My akorát víme měsíc, v jakých barvách by to mělo být a přibližně místa, kde by se vše mělo odehrávat, vlasy si nechám dělat u kadeřnice, ke které chodím pravidelně asi dva roky. Oba jsme z Brna, takže obřad určitě chceme tu. Ale termín, fotografa, kapelu apod. teda nemáme. Plánuju začít blíž zařizovat o letních prázdninách. Snad nebude pozdě??
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Ahoj, vítej :) Neboj, pozdě 100% nebude. Ledaže byste chtěli nějakou mega vyhlášenou restauraci nebo místo na obřad či fotografa :) A že jsem tak smělá, jak dlouho jste spolu? Jaká byla řádost o ruku? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?