Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
Ahojky všichni,je tady někdo kdo má termín 2.6.??obřad máme na zámečku v Líšni...
Odpovědět
Profilova fotka
@lllenka83 Ahoj, jak pokračuješ? Já si teď dávám se svatbou trochu pauzu, aspoň se mi to neznechutí. Ale tak leden/únor chceme jet do Vídně pro oblek a možná nakoupíme nějaké další drobnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánuji svatbu na červen, nejdříve měla být na Mauriciusu, ale nakonec bude v Brně :) Chci se zeptat, nemáte zkušenost s restaurací hansen?
Odpovědět
@petruska_rs jídlo vynikající, jen obsluha taková rozpačitá.. Jako by tam obsluhovali učni. Spletli jídlo, zapomněli na vodu, přinést ochutnat víno atd. Ale moc milí :-) Prý to jsou zaměstnanci nějaké kavárny, co patří stejnému majiteli jako Hansen, ale tu prý zavřel. Tak to asi bylo tím, že tam byli noví. Jinak fakt supr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Super,díky moc,dnes jsme tam byli a provozní mi přišel fajn,obsluha taky celkem v pohodě,ale jak říkáš,malinko rozpačití😄
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám ještě dotaz ohledně času obřadu,my ho máme až v jednu,myslíte,že by měl být i obět když by byl až tak v pul třetí?To mi příjde takové hloupé.Jak to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs my máme obřad ve dvě a budeme dělat předtím občerstvení pro hosty v hotelu a pak se uvidí.Taky nad tím přeýšlím,ale obě asi přece jen jo. Nevím no
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No já ho chci,ale přijde mi to docela pozdě,bez něj je to zase divný.Tak uvidíme jak se domluvíme
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs no já ho chci taky,bez toho by to bylo divný. Vy se berete na Mauriciu?wow
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs Ahoj, my budeme mít obřad ve dvě nebo ve tři odpoledne. Plánujeme hodně pozdní oběd (tak ve čtyři) a pak raut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika super,to jsi mě uklidnila.Oběd budete mít jen s rodinou nebo se všemi?
Odpovědět
@petruska_rs My máme obřad ve 14hod, pak normálka svíčková a večer raut. Nejdřív jsem chtěla jen raut a večer grilovat, ale přítel na tom trvá, chce prý aspoň něco tradičního, když já nechci rozbíjení talíře, společnou polívku, výslužky, dorty rodičům, tanec v kruhu a tak. Ale tu svíčkovou dám :-) Mauricius? To bude paráda :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lck79 ok,já jsem taky uvažovala o rautu,ale pro babičky mi to příjde hloupé,oběd je určo lepší
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 já zase svíčkovou určitě nechci a dorty rodičům taky nebudou. Další,co má obřad ve 14h?super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 Nakonec změna a Brno,bylo by mi to líto 😄Dala jsem si ale závazek,že to budu brát s nadhledem a vynecháme také zvyky
Odpovědět
@stastnanevesta já jsem byla zásadně proti svíčkové, ale co jsme si ji tam dali, tak už nechci nic jinýho. A taky je to docela sytý, tak se pak nesní tolik na rautu :-D :-D :-D A ty dorty - taky nechceš děkovat? :-D Já tenhle zvyk ani neznala, zmínili se o tom přímo budoucí tcháni, ale přijde mi to jako docela šaškárna.. A obřad jsem chtěla v 15, přítel v 13, takže kompromis
Odpovědět
Profilova fotka
@lck70 nene,děkovat dortama nebudeme, máme poděkování ve svatebních novinách a sladkého bude i tak dost. My tam máme nějaký plněný kuřecí a to je taky dobrý. Já jsem chtěla nejdřív obřad ve 13h a v ty dvě hodiny je to akorát.
Odpovědět
@stastnanevesta taky si myslím. Už jsem jednou zažila svatbu, kdy jsem jako svědkyně vstávala s nevěstou o půl 5 a bylo to fakt peklo :-S Taky jsem měla původně vybraný plněný kuřecí - sušenýma rajčatama a mozzarelou. :-) To já ani děkovat nebudu a noviny dělat nebudem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 jsem zvědavá,v kolik budu vstávat já s tou mojí :-) já už mám noviny hotový a jsem s nima spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Můžu se tě zeptat, na kolik svatna v takovém hotelu vyjde?
Odpovědět
holky, byli na svatbě v hotelu u Šuláka a v Santonu a super :-) když se trefíte na červen, kdy bývají ohňostroje, tak ho máte i jako svatební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DJ na Vaši svatbu... více v mém profilu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj brněnské nevěstinky, mám dotaz. Hodně jsem přemýšlela o koordinaci svatby a myslím, že taková osoba je nezbytná, alespoň teda podle toho, co jsem zažila na jiných svatbách...nechci se o nic starat a stejně tak chci, aby si svatbu užily i maminky i kamarádky, takže bych potřebovala nějakou cizí osobu, která zvládne směrovat svatebčany, ale zároveň nemá přehnané nároky co se financí týče. Nechce se mi platit svatební agenturu, rozpočet na to prostě už není a ty ceny jsou hrozné. Takže mě napadlo, jestli se nenajde taková nevěsta, která by byla ochotná tohle pro mě udělat buď za nějakou symbolickou cenu (dejme tomu 100 Kč/hod.), nebo ještě v lepším případě na oplátku....tj. že bychom si vzájemně vypomohly. Samozřejmě to předpokládá, že by měla svatbu jindy než já a že by byla z Brna. Pokud by to některou z vás zaujalo, tak mi prosím napište do zpráv. Já mám zkušenosti s pořádáním eventů a modních přehlídek, tj. problém bych mít neměla. ;-) Jde mi o člověka, který - pomůže mi s výzdobou (nepovinné) - rozdá svatebčanům vývazky a řekne jim, kam si mají sednout - mávne na houslisty, aby začali hrát k obřadu ;) - nažene svatebčany na focení - přivítá kapelu a řekne jim, kam si mají stoupnout atd. atd. Rozhodně se nestyďte, nečekám superprofesionála, jde mi právě jen o to, abychom si třeba vzájemně pomohly. Taky nehodlám nikoho k ničemu nutit, vyjasnily bychom si dopředu co je potřeba a domluvily se. Budu se těšit na zprávy :) Jo a množství se meze nekladou...když se domluvíme jako trojice, můžem být dvě na svatbě třetí a tak. Přecejen hostů bývá hodně :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
eva má pravdu, byla jsem na hodně svatbách a buď měla nevěsta kamarádky, které se ji staraly o koordinaci nebo měli zaplacenou svatební koordinaci ze svatební agentury..
Odpovědět
Holky nevíte kde v Brně sehnat, půjčit nebo koupit dlouhý bílý závoj (3 metry cca), v půjčovně kde mám vybraný šaty nemají...a já už nevím kam to jít zkusit.....
Odpovědět
@dice Ahoj, máš konkrétnější představu? Vím, že měli závoj ve Slavkově u Brna v salonu Svatební ráj, na stránkách to zatím nemá, ale byla jsem se tam koukat a dlouhý závoj sem si zkoušela.
Odpovědět
Profilova fotka
@dice Zkus to v salonu Exclusive pokud jeste nemas:)
Odpovědět
@kaspien děkuju holky, zkusím, dneska jdu ještě do belly odkud mám šaty tak uvidím co vymyslí....
Odpovědět
Holky, mám z brněnského svatebního veletrhu nějaké slevové poukazy, nevyužiju, tak dávám do placu (není to nic moc, ale třeba se to někomu budou hodit): sleva 1000,- na zapůjčení šatů ze salonu Chantal, dárkový poukaz na jednorázové profesionální nalíčení s poradenstvím péče o pleť v hodnotě 500,- v salonu Chantal a dárkový poukaz v hodnotě 500,- na hodinku s péčí o pleť a líčením Mary Kay. Můžu poslat poštou, nebo předat v Brně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?