Nevěsty z Brna a okolí, 2012. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Už je tu poměrně dost nevěst, které plánují svatbu na rok 2012. Rezervujeme služby a dodavatele a v tomto tématu můžeme sdílet zkušenosti z našeho regionu ;-)
Odpovědět
@petulamrk: svatba bude kousek od brna @ stastnanevesta: planujeme bílo-červenovínovou svatbu:-) doufám že to bude ladit i v zimě :-) konečně jsem sehnala šatky podle svých představ, další věc splněna. Máte nějakej tip v okolí brna na minizákusky a koláčky, děkuji
Odpovědět
@hanulkaha Moc díky za tip, pokud mi to vyjde, určo se tam půjdu podívat, aspoň třeba pro inspiraci :-)
Odpovědět
@janul23 a to je kde?
Odpovědět
@petulamrk v Tišnově
Odpovědět
@janul23 tak to ju :)
Odpovědět
@petulamrk a kdepak budete mít hostinu?
Odpovědět
@janul23 a kdepak budete mít hostinu?
Odpovědět
Ahoj holky,tak jestli nevadí přidám se k vám.My máme termín 14.1.2012 na nové radnici v Brně a hostina bude v hotelu Velká Klajdovka.
Odpovědět
@bobsh ahoj, nevadí :) vítej vítej :)
Odpovědět
@bobsh tak to už máš za pár, jak jsi na tom s přípravami? a co to že zrovna v lednu?
Odpovědět
Ahoj,no máme to za pár,já vždy chtěla svatbu v zimě,protože jsem silný alergik a bohužel se u mě alergie projevuje vyrážkami a no nevypadá to moc dobře a můj nastávající má vysoký tlak,tak nesnáší teplo,tak jsme se rozhodli pro svatbu v zimě,původně byla naplánovaná na 14.9.2012 na parníku na brněnské přehradě,ale prostě ji chceme dřív.Každý se ptá jestli nečekáme rodinu,když jsme to tak posunuli,ale nečekáme,jen jsme se asi zbláznili :-D a přípravy? no termín,hostina,ženichův oblek,vývazky,výzdoba aut je už taky hotová skoro,téměř vše si děláme sami,oznámení muž a zbytek já.Snad vše zvládneme
Odpovědět
ahoj holky, nevíte některá náhodou,ve kterých salonech mají už nové kolekce?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to já nevím,já budu mít šaty na míru,bohužel v salonu jsem nepochodila. ale cenově je budu mít za 3700,- a opravdu pěkné. tak je to dobré,jsou šité v Česku,tak žádná Čína.
Odpovědět
@bobsh Kde sis nechala šít šaty ? Já taky plánuju, že si nechám ušít, protože jsem zatím v salónu nenašla žádné takové jaké chci, chtěla bych na široká ramínka, jednoduchého střihu a smetanové barvy a zatím se mi nepoštěstilo...Tak hledám a koukám po švandlenkách tady v Brně a okolí...
Odpovědět
no to není v brně,můžeš mrknou na www.salonvalery.cz od tam je budu mít já :-)
Odpovědět
@bobsh ahoj, ak to toho máte už dosti :) tak to chápu proč v lednu :) ale tak zimní svatba může mít své kouzlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já se k vám taky pokud mohu přidám, svatbu budu mít 16.6.2012 v Líšni na zámečku belcredi a hostinu v hotelu žebetínský dvůr a už ted se hrozně těším :-)
Odpovědět
@sobticek Ahoj,no ta hostina to bych si rozmyslela,přečti si recenze. Navíc tam mamka chvilku dělala a kuchyně hrůza a děs.Vaří dobře,ale po tom co jsem viděla kuchyni bych tam už nejedla.
Odpovědět
@bobsh ahoj, my máme taky hostinu v žebětínském dvoře, a jako můžu říct, že jsme se tam byli podívat provedl nás všude a nemůžu říct, že by se mi něco nelíbilo, a na jídle jsme tam kolikrát byli a přišlo mi to naprosto v pohodě....
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh tak iluze si o jejich kuchyni moc nedělám dělám v cateringu a vím jak to funguje unás a volbu bohužel asi nezměním protože je to rozhodnutí budoucího manžela jsou s majitelem kamarádi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk ahoj a kdy to tam máte a v kterém salonku
Odpovědět
@sobticek 21.4.2012 v selském salonku a Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh ted jsem koukala na ty recenze a celkem se to různí někteří chválí jiným se nelíbilo asi to záleží na člověku
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk v červnu 16.6.2012 chtěla bych svatební zítra to jdem domlouvat tak snad nebude obsazeno
Odpovědět
@sobticek přesně tak souhlasím, ty recenze záleží na každém osobně, jako já jsem v kontaktu se dvěma slečnama co tam měli teď svatbu letos a nemůžou si to vynachválit obě dvě...s těma recenzema je to tak u všeho..někdo to pochválí, někdo pohaní...ale mě přišel přístup personálu a prostředí a vše prostě v pořádku a pohodě
Odpovědět
@sobticek tak uvidíš, nám přidělili ten selský, podle počtu osob, pan chtěl vědět přibližný počet osob a podle toho Ti pak dá salonek
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk tak nás je 50 ta uvidíme
Odpovědět
to je samozřejmé,však se i lecos určitě změnilo.Přeji ať mají volné termíny a ať vše klape jak má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulamrk no kamarádka tam měla svatbu ted v září a byla spokojená
Odpovědět
@sobticek nás je 45, a ten selský je prý uplně akorát, prostor jsme i viděli a naprostá spokojenost...tak uvidíš jak Vám to vyjde :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?