Nevěsty z Blanska a okolí 2011 plánující svatbu.Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak děvčata kdopak plánujete svatbu příští rok stejně jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
Pročítám si fórum a narazila jsem na tohle vlákno. Jsem z Tišnova. Chtěla jsem se poptat, jestli náhodou některá nevíte, jestli bude letos svatební veletrh ve Voroněži?
Odpovědět
nazdárek, ve Voroněži tedy nevím, ale vím, že má být ve Futuru, koncem února :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel jsem neměla čas ani na Olympii, ani na Vaňkovku, upravujeme si bydlení, o Futuru jsem se dozvěděla dneska. Akorát se bojím, že jsem moc spoléhala na Voroněž a propásla největší veletrhy :-(
Odpovědět
No, já si zase nemyslím, že bylo o co stát, co se týče těch veletrhů .. ale každý to vidí jinak. Asi kdybych sháněla šaty nebo tak něco, tak se mě to líbí ale vzhledem k tomu, že jsme tam jeli jen pro inspiraci, tak mě se to moc nelíbilo .. ale jak říkám, věc názoru 8-) A jak jinak holky pokračujete s přípravama?
Odpovědět
Jestli můžu k té Voroněži, už loni tam nic nebylo kvůli přibývajícím vystavovatelům a malým prostorám, veletrh byl přesunut do BVV a protože ani tam to nevyhovovalo, byl letos zorganizován v nákupní galerii v Olympii - konal se před 14 dny.
Odpovědět
holky, my zatim s pripravama nijak nepokracujem, chtela bych zacit pracovat na tech svatebnich novinach, ale nejak se k tomu nemuzu donutit, asi nevim, kde zacit :-| . koncem unora nebo v breznu bysme chteli jet do te olomouce koupit oblek a nejak se zacit divat po oznamkach a ujasnit si hlavne ty prstynky...nejakou inspiraci jsme ziskali uz na tom veletrhu ve vankovce, ale pritel poprve projevil vlastni nazot, co se tyka prstynku a vypada to, ze se neshodnem :-D . ale ja ho vzdycky nejak ukecam ;-) . chtela jsem se zeptat, jestli nemate nekdo tip na opravdu dobrou kadernici, protoze to si myslim, ze bude u me nejvetsi problem. vlasy nosim dlouhy a rozpusteny nebo sepnuty skripcem nahore, takze prakticky porad mam pocit, ze jsem neupravena a hlavne mi jen tak neco neslusi. takze bych potrebovala nekoho fakt hodne dobryho, kdo by poznal co mi sedi. nevite o nekom?
Odpovědět
@veruska26 Verunko, jestli mě pošleš e-mail, tak bych ti poslala svoje svatební noviny. Abys věděla aspoň malinko co a jak .. musela bych to teda rozdělit asi nadvakrát protože se to pohromadě nechce odesílat ... :-D Jinak, já jsem moc ráda, že se s přítelem shodneme asi na všem, takže takhle vlastně v ničem nebojujeme - no, jediná věc je počet lidí na svatbu. On chce moc a já kvůli financím míň .. ale děláme kompromisi, takže pohoda ... Já dneska dělala asi tři hodiny svatební oznámení. No, teda .. spíš jsem ho jen vystřihávala a mám pocit, že jsem měla využít nabídky @kackabk protože z toho mám puchýře na prstech a jsem z toho unavená jako kůň :-D Ale aspoň mám vystříhané a můžu začít řezat a vázat mašličky a tak ... :-D No, dneska jsem si říkala, jak to rychle utíká ... už jen 4 měsíce a je to ... fakt mazec ... :-D Hrozně se pořád těším. Dneska se mě teda zdál o svatbě nějakej šílenej hnusnej sen ale to znamená, že to bude určo super :-D Tak sladké sny holky .. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
@veruska26 Slyšela jsem tu na webu hodně chvály na paní Ivanu v Horní Lhotě a já s maminkou u ní teda taky byla a byla jsem moc spokojená, klobouk dolů, moc doporučujem! Účes vydržel, mamce dokonce několik dní, se jí nechtěl rozdělávat a prostě držel :-) Na zkoušce účesu jí vykouzlila nádherný drdol během pěti minut! Se mnou si hrála dýl ;-) Jen říkala, že k nevěstě domů jezdí zřídkakdy, ale kdybys moc chtěla, tak by dojela. My se teda dovezly k ní... @slunickowww Já teda taky mívala šílený sny o svatbě - že jsem neměla kytku, nebyla jsem nalíčená a učesaná, pak zas jednou, že jsem neměla ženicha :-D No užívejte si to ;-)
Odpovědět
@veruska26 ahojky, co se týče vlasů a svatebních účesů, vzala jsem si na veletrhu kontakt na jednu paní, kadeřnici a kosmetičku v jednom, která nabízí 1. konzultaci zdarma (kde proberete všechny možný typy vlasů, pleti, co by ti slušelo atd.) a pak zkoušku a v den svatby finální česání a líčení u tebe doma :-) ...mě se ta nabídka líbí, ale nevím, jak je to finančně, hlavně co se týče toho dojezdu domů, pač paní je z Brna a knám by to měla přece jen dál :-D ...jestli chceš, pošlu ti na ni telefon a co má přesně napsaný v tom letáčku :-) ..jinak kolik to tak zhruba stojí česání?? @slunickowww jj, 4 měsíce, to uteče jako voda ;-) ...my to máme od zítřka z 6 měsíců, takže ještě času dost, doufám :-) ...jinak máme všechno podstatný zařízený (místo obřadu, obědu i večerní zábavy, moje šaty a oblek pro ženicha :-) ) a i nějakou výzdobu....jo, to mi připomíná, máte holky už koupený svatební album??já jsem se na jedno koukala, je děsně pěkný, ale...bohužel docela drahý cca700,- a bohužel v hedvábných složkách :-( ...trochu mám strach, že by bylo za chvíli špinavý od prachu, rukou atd., co myslíte?? :-)
Odpovědět
@bikulala No, to svatební album z hedvábí bude určitě špinavý .. vidím to u svých známých, kteří se brali teď a to album je tak strašně ochmataný .. je mě jich fakt líto protože je to mrzí. málo kdo si umyje ruce, když to album bere do rukou .. a je pravda, že je to celkem drahá záležitost :o( My jsme se na veletrzích dívali na ručně dělané alba ale taky stály kolem 1.000,-Kč .. mazec ... takže se pořád dívám na nějaký bazary a tak ale nic moc ... :-S Za všechno chcou takový peníze ... ]-( No, včera jsme se dívali s přítelem, že jsme téměř na všem ušetřili ale i tak jsme počítali, že to bude asi přes 100.000,-Kč ... :-( Jinak, mě bude česat moje kamarádka kadeřinice ale vzhledem k tomu, že je na mateřské, tak ji nikomu moc nebudu doporučovat protože s časem je to u ní hodně náročné. Ale jinak bych ji mohla jen doporučit ... :-( A líčit mě bude kosmetička Helča z Blanska, co je u Šinkory nahoře ... tak jsem zvědavá ... někdy v dubnu bych chtěla jít k ní na zkoušku abych věděla co a jak ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se teď dívala na náš rozpis svatebních nákladů- se vším všudy 82 700. kadeřnici si nepamatuju, v rozpisu mám napsaných 500, jen nevím, za co to bylo. tuším, že za zkoušku jako takovou si nic nebrala, jen jsem si nechávala ty vlasy trochu ostříhat, tak jsem platila za střih...a nevím, jestli je to v těch 500 nebo ne...líčení jsem měla "zadarmo" no za zakoupení 2 výrobků od Mary Kay, takže vlastně strašně drahý, ale aspoń mám doma něco kvalitního :-D Jo a album jsme si nechali dát jako svatební dar - když se domluvíte s tím, kdo vám ho bude dávat, tak si určo můžete vybrat a on bude mít svatební dar z krku ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak včera jsme měli scuka s tím naším kameramanem :-) No, na výsledek jsem opravdu zvědavá .. to bude fakt něco. Mě na svatbu bude česat kamarádka, tak ta cena bude určo taky nižší, než normálně. Líčení netuším ale chci se domluvit už zítra, jak jdu na kosmetiku, aby mě někdy v dubnu vzala na zkoušku líčení .. nikdy mě nikdo nelíčil, tak jsem fakt zvědavá :-D Jinak začínám pomalinku vybírat hudbu na to svatební video a tak pořád všechno dokola. Ale ještě mě to neomrzelo a pořád si to všechno moc a moc užívám 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@slunickowww ..máš můj neutuchající obdiv :-) ...já mám teda zrovna období že vůbec nic :-D ...jsem teda i trochu nemocná, měla bych psát diplomku a jako výmluvu jsem si dala udělat pár vývazků, ale ani to se mi nějak nechce :-D ..tak jen pořád surfuju na beremku a nic za mnou není vidět :-D ...ale třeba to nadšení ke mě zase přijde :-) ...jinak u nás co se týká rozpočtu atd. nám naštěstí ve větších výdajích (cukroví, oběd a večerní raut) pomůžou rodiče, zbytek si platíme sami...ale i tak se myslím nedostaneme přes 80.000,- protože na obídek je nás 13 a večerní raut o 60 lidech máme u známého na zahradě za nákupní ceny :-D
Odpovědět
@kackabk jo o te ivane jsem uz taky neco slysela...a to je mlada holka? jestli budes moct, posli mi na ni prosim kontakt, zkusila bych ji zavolat a pozeptat se, diky! ;-) @bikulala nemyslis nahodou pani z mary kay? taky jsem tam dostala letacek na veletrhu..na to liceni bych to fakt brala, ale jak rikas, je problem, ze je z brna a nevim, jestli by prijela treba k nam domu a hlavne kolik by si uctovala navic...no pokud mi zavola na tu zkousku zdarma, co je na tom letaku, tak se ji asi pozeptam. ja tady takhle nikoho na kosmetiku neznam, nikdy jsem nikde nebyla, takze radsi uz zjistuju ted, protoze to bude taky asi problem :-) @slunickowww a jak ta schuzka s kameramanem probihala? asi vam taky pustil nejaky videa ne? jinak taky te obdivuju, ze porad neco delas kolem svatby, ja bych taky delala, ale jaksi porad nemam ty napady...vzdycky me fascinovaly holky s presnou predstavou o sve svatbe vcetne svatebniho menu a vyzdoby...to my porad jeste nemame doresene :-D . jinak holky, nevim, jakou mate predstavu o svatebnim albu, ja treba chci urcite velke album, kde si muze clovek vlepovat fotky sam...nekdy loni jsem koupila krasne bile velke album a na prednich deskach cervena ruze...puvodne jsem ho koupila na nejaky fotky z dovci a tak, ale hned me napadlo, ze vypada spis jako svatebni...stalo asi 400, coz je podle me dobra cena, neni tam zadny hedvabi a koupila jsem to v brne na masarycce, kdyz jdete od nadrazi, tak skoro hned na zacatku po prave strane je nejakej fotolab a tam je meli fakt nadherny...kdyztak vam ho nafotim a dam si to tady do alba :-D
Odpovědět
@bikulala Mě nemusíš obdivovat - spíš je to takové, že si to doopravy užívám a koukám se co udělat doma sama aby to bylo originální a levné ... :-D Ale když to dělám takhle dlouho dopředu, tak se stane, že to musím třeba částečně předělávat a tak .. jako jemnovky na stůl .. ale to nevadí, jedná se jen o pár lidí, kteří nepříjdou nebo místo nich příjdou jiní, takže to zatím neřeším... Teď se rozkoukávám po korunkách. Mám v Brně scuka s nějakou kočkou, která prodává na nějakým bazaru, tak jsem zvědavá, co to bude :-D Tak holkdy, držím nám palce ať to utíká jen a jen pozitivně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww tuhle kapelu budeme mít my mrkni se jsou fakt dobří http://www.velvetblansko.cz/galerie.html
Odpovědět
Prosím o pomoc. Vím, že některé z vás budou mít hostinu ve Sladovně v ČH. Mám tam také zamluvený termín, ale nejsem schopna se tam od ledna dovolat a dopsat. Mail jim nelze doručit (a to předtím normálně fungoval) a tel. slečny Baláčové, která ma hostiny na starosti, je několik dní nedostupný. Nemáte někdo tušení, co se tam děje? Díky za info.
Odpovědět
@ond Tý jo, netuším .. Já jsem včera normálně s p. Baláčovou komunikovala. Ale je teda pravda, že když jsem jí poslala mailíka kdysi v prosinci, tak taky nereagovala. Ale včera potřebovala vyřešit nutně ubytování v našem svatebním termínu a vím 100%, že ten můj mail se jí doručil protože na něho odpovídala. Tak hold zkoušet dál a nebo zkusit telefonní informace, jestli se jim nezměnil telefon. Jinak neporadím - leda, zastavit se osobně :-D @vermona Moc děkuju za snahu ale my máme na svatbu zamluvenýho baviče, takže už nikoho nesháníme. Ale Velvety jsme chtěli jako první. Když jsem jim volala v srpnu 2010, měli už náš termín obsazený :-( Takže asi tak. Než jsme si objednali toho baviče, tak jsme si samozřejmě poslechli na netu snad všechny kapely z Blanska a okolí ale nikdo další, kromě Trio Amethyst se nám nelíbilo. A ti jsou taky dávno obsazení .. Ale moc děkuju za snahu :-N Když tak nad tím přemýšlím, tak nám už snad skoro nic nechybí na dořešení .. Já teď budu dělat po chvilkách svatební oznámení ale jinak snad všechno máme (kromě kytek, na který se podívám v průběhu příštího měsíce) :-) No, a vzhledem k tomu, že jsem od příštího měsíce v řadách nezaměstnaných, beru jakoukoliv radu, co si můžu doma ještě sama udělat abych se zabavila a ušetřila :-D Mám teda svatební noviny, jmenovky na stůl a teď to oznamko .. napadá vás ještě něco jiného? Tak krásný den holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky chci se vás zeptat co všechno budete platit s přítelem na svatbě.A co rodiče.Porad te.díky všem ;-)
Odpovědět
@vermona nazdárek, už jsem to tady asi psala, ale u nás je to rozdělený tak, že budoucí tchýně má nastarosti cukroví, a naši oběd a večerní grilování.... zbytek si platíme sami.... máme zlaté rodiče, moc nám to pomohlo, že nám to navrhli :-) ..ale jinak si myslím, že je to hodně o dohodě, nikde není daný, co má kdo platit :-)
Odpovědět
tož já se přidávám k těm slečnáma budoucím nevěstám také:) Svatební obřad budeme mít na zámku v Lysicích 30.4. 2011, snad nejhezčí místo v okolí Brna či podobně. Hostinu budeme mít v restauraci v Černé Hoře, moc se nám tam zalíbil nový salonek, který pojme kapacitu až 45 lidí:) už se těším..přípravy jsou v ploném proudu, už jen scháníme cukroví a kde nechat udělat kytice. Nevíte náhodou o něčem v Brně?
Odpovědět
@vermona u nas to jeste neni nijak pevne dany, akorat mamka rikala, ze si bere na starost cukrovi, to znamena jak organizacne, tak i financne, tak jsem rada :-) . jinak rodice od pritele se zatim nevyjadrili a my se jich na to neptali, koneckoncu je to nase svatba, ale predpokladam, ze nam pravdepodobne zaplati pulku hostiny, aspon to tak udelali, kdyz se pred lety vdavala pritelova sestra ;-) . a vy to uz mate nejak domluvene nebo spis nevite, jak se jich zeptat? @svovi ahojky, vitej tady :) vy nemate hostinu v te restauraci v CH? tam je jeste nejaky salonek? o tom ani nevim, my to mame v te restauraci s kapacitou snad 80 lidi. jinak holky, zacinam resit svatebni menu, nechci svickovou ani kureci, ale zas nechci aby to bylo nejak predrazeny. nevite o nejakem kompromisu? koukam na net, i tady na diskuzi o svatebnim menu, ale porad to jaksi neni ono...nemate nejakou inspiraci?
Odpovědět
ahojky holky, @svovi: vy tu hostinu budete mít ve Sladovně nebo v jiné restauraci? Pár nás tu je, které budeme mít hostinu právě tam. A jak říkala Věruška, tak mi máme hostinu taky přímo v restauraci. @veruska26 : taky jsme nechtěli svíčkovou, dohodli jsme se na panence se šťouchanými brambory, to jsme řekli paní provozní, ona nám poslala tři jídla a my si jen vybrali ;-)
Odpovědět
@veruska26 Já chtěla na oběd svíčkovou, protože v restauraci, kde plánujeme hostinu, vaří výbornou. Ale za prvé nedávno tam změnili kuchaře a za druhé nevím, jestli nevymyslet něco menšího a lehčího. Na druhou stranu po obřadu a focení budou mít hosté hlad, tak snad by svíčkovou i uvítali. Nejspíš to ale projednáme s provozním až tam pojedeme. Třeba nám něco nabídne. :-)
Odpovědět
@vermona No, nám bohužel nikdo nějaké spolufinancování nenabídl :-( Ani moji rodiče, ani přítelovi rodiče .. ale abych pravdu řekla, ani jsme s tím nepočítali. Spíš by to bylo překvapení - příjemné překvapení ... ale nic :-( No, ale zase jsem na druhou stranu ráda, že nám tím pádem do toho nemůže nikdo nijak kecat .. tak snad to bude všechno podle našich představ. @veruska26 No, my budeme mít klasickou svíčkovou. Původně jsem vymýšlela pořád nějaký masa tří barev a tak .. ale pak mě jedna známá řekla, že měla její sestřenice svatbu v ČH tam, kde my a že to maso tří barev bylo nepoživatelný ... takže to mě okamžitě odradilo. A já doma svíčkovou vůbec nevařím a jím ji opravdu tak max. jednou za rok, takže pro mě to bude určitě hodně moc slavnostní jídlo :-) Rozhodli jsme se tak s přítelem i proto, že by na naší svatbě mělo být i pár cizinců, tak aby ochutnali tipicky české jídlo .. ale nejvíc se na to těším asi já :-D Hrozně se těším na svatební cukroví, protože sladké miluju a pak na ty sýrové mísy co tam budeme mít a na tu grilovanou kýtu .. no, mám pocit, že my tu svatbu fakt děláme hlavně kvůli té párty poté :-D Jinak, nám v ČH taky nabízeli ve Sladovně nějakej menší salónek ale když jsme řekli, kolik nás bude a že to chceme mít propojený s venkem, tak jednoznačně nabídli mít to klasicky dole ... A tam se mě to moc a moc líbí ... Moc bych si přála, bysme se nespálili a jídlo i obsluha byla vinikající :-) Říkala jsem si, že bysme tam mohli jet tak týden předtím a tu svíčkovou od nich ochutnat ale asi je to nesmysl. Za týden může být úplně jiná a nebo by nám nechutnala a nastala by panika už týden dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vermona kytky od Kristýny máme objednané taky paní moc šikovná, sedli jsme si ke stolku a hodinu jsme si povídali jak by to mělo vypadat a na to co sme si všecko navymejšleli tak udělala moc hezkou cenu :-) až jsme byly překvapení. Sluničko- určitě neváhej jestli už nemáš vybráno, pro svědkyni máme na ruku tu kytku jak chceš ty, pracovně ji muj nastávající nazval hodinky :-) jinak už máme objednané i prstýnky jsou z Rotaxu, ocel, http://www.rotaxcz.com/snubni-prsteny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my to máme zařízené takhle.moji rodiče budou platit cukroví pro naši rodinu+ na obřad a do restauračky a + půlku hostiny,jeho rodiče to samé jen cukroví jim a zbytek hostiny.A já s přítelem zbytek a to je hudbu,květiny,atd
Odpovědět
@leilunka Tý jo, a odkud je ta Kristýna - květinářství? Z Blaska nebo z Boskovic? Vůbec nic mě to totiž neříká. A můžu se prosím zeptat, na kolik tě ty kytky přibližně vyšly? Nebo aspoň ten náramek na ruku pro svědkyni? Klidně do IP. Teda, jestli nevadí. Já totiž absolutně nemám představu. Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickowww je to květinářství z Blanska u pošty. moc šikovná paní, snad na toho 11.6 udělá i víc zájemců. nezapomeň že máme stejný datum, ale určitě to udělá. Cenu nám spočítala dohromady tak nevím kolik stál ten náramek, a ona to háže jen přibližně, nasadila větší cenu, počítá na 1 kalu kterou sem si vybrala - Mozartova kala- 80 kč, prý radši víc a pak se uvidí. Máme- kytku pro nevěstu, kytku 2x pro maminky, náramek pro svědkyni, korsáž pro ženicha, menší korsáž pro svědka, 80 myrt, 4 menší misky s dekorací na stůl v restauraci, 1 velkou dekoraci na stůl v restauraci, na nevěstino auto kytku s položených kal s přísavkama - organzu máme svou, na ženichovo auto menší kytku s položených kal - organza opět vlastní, do vlasů mám ještě živý kytky + ještě budem chtít živý květy na polštářek na prstýnky. cenu co nám navrhla ti napíšu do IP. :-)
Odpovědět
@leilunka ahoj, prosim prosim, taky mi napiš tu odhadní cenu za květiny. Taky přemýšlím, že si je nechám navázat u ní, jen nevim, snad to všechno zvládne. moc děkuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?