Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Bude tam i přítelova mamka, kterou budu muset nějak překousnout, ale budu mít svých starostí dost se šatama, takže si myslím, že se ní nic moc nějak nebudu muset bavit. Svědci když tak mají úkol odvézt pozornost. Ale hlavně, že tam nebude od přítele otec. Jsou rozvedení, takže naštěstí tam nebude. Pro nás se tím nic moc nemění, jen to,že k oltáři mě povede můj tatínek a na obědě nás bude 7 místo 4.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vás bude prostě víc, já myslím že to není až taková tragédie. :-) Sice bych to už nenazvala jako tajná svatba, ale to jedno, hlavně aby ste si to užiliy :-)
Odpovědět
Peťul, prostě už to není tajná svatba, ale svatba o které skoro nikdo neví. Je to prostě svatba. Rodiče mi ještě druhý den děkovali, že jsme jim ušetřili spoustu starostí (už nejsou nejmladší). Řekla jsem jim totiž, že je vše zařízené a že mají jen dojít.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to věřim, naše máma je ze všeho jaksi v šoku, :-D všeho je celkem dost, a tvoji rodiče si to o to užijí víc, že nemusí mít o nic starost :-)
Odpovědět
Já vím jaké to je. Když se vdávala ségra, tak to bylo hrozné. Bylo to v srpnu a byly 30 stupňová vedra. Hrůza. A naši si tu svatbu vůbec neužili, jelikož lítali z místa A do místa B.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak vidíš, všechno dobře dopadlo, všechno je zařízené, ty se ani nemusíš nervovat. Já se zatím opravdu nenervuji, jde to nějak mimo mě :-)
Odpovědět
Peťul, máš pravdu, že mě nic nemusí stresovat, ale stejně ty stresy mám. Buď ráda, že to na Tebe ještě nedolehlo. :-) Ale já jsem prostě takový typ - stresswoman. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni mě se ta bižu na té pani nelíbí, takhle u krku to neni ono, ale ta co jsi si vybrala ty se mi líbí moc ;-) já jsem si bižu ještě ani nezkoušela, jen se mi na netu líbila tak jsem jí objednala a jak to bude vypadat teprve uvidím :-D mám ji sladěnou s náušnicemi a korunkou, koukni do albíčka mam to tam ;-) jinak si myslím, že jsi udělala vážně moc dobře, že zveš rodiče, neměli by o to přijít a bylo by to líto jim a myslím, že i tobě, udělala jsi dobře ;-) :-D holky já jsem nervozní strašně moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
raduš nebud nervózní, vždyt o nic nejde, :-D Ten můj nastávající je taky na prášky, no vydržet to s ním to je nad lidské síly. Asi proto jsem já tak klidná, protože on je nervózní za dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to můj přítel je úplně v pohodě, ten to vůbec neřeší nějaký stres ;-) za to já ho mam za nás oba :-D nedívali jste se některá na počasí? jinak ty noviny mají 32 stránek a 10 výtisků, chtěla jsem 11 výtisků, ale nějak se ten jeden nevytiskl celý tak to neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
32 stránek???? tak to je mazec, my jich máme 16 :-D
Odpovědět
RAduš, děkuji, že se líbí aspoň tohle. Uvídím, jak jsem už psala. Buď koupím ještě něco lepšího nebo ne. Já jsem dneska ještě v práci, ale vůbec se nemůžu soustředit. Pořád myslím na to, co musím zítra udělat, abych si to v pátek užila. Holky co se píše do těch Vašich svatebních novin? Ještě jsem o tom neslyšela? :-) A našla jsem super předpověď: http://meteoview.meteodat.cz/nasepocasi/ šipkou pohybujte doprava a uvidíte, jak a v kolik má kde pršet. U nás na Ostravsku to má být až v 17 hodin. Ale intenzitu deště asi nepoznáme.
Odpovědět
Článek se načítá
Raduš, máš pěknou bižu, ale mě by se to třeba vůbec k šatům nehodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
už mi dorazily čokoládky, tak je vyfotím a dám do alba, snad to stihnu, máme toho strašně moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak už jsme dostali 2 svatební dary :-D jen, když jsem šla ukázat oznámení na mzdovku tak mi řekli, že mi přát nebudou, že dopředu se to nemá, tak teď jsem z toho špatná, protože už mi lidi v práci přáli jelikož zítra už mám dovolenou, nevíte proč? bojim, bojim :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raduš neboj, nám taky spousta lidí přála, přece by ses nebála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak to jsem se uklidnila, je fakt, že někdo tradice nedodržuje vůbec a chodí třeba s nevěstou vybírat šaty atd., že ;-) přítel moje šaty neviděl ;-) :-D petruš: máš už dovolenou zítra?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám už dovolenou zítra, budu všechno dozařizovat :-) Mě přítel také neviděl v šatech, neviděl nic kromě bot :-D Tak se těším až mě uvidí. Jinak holky všem, kteří už se sem třeba moc nedostanete přeju, at vám vše vyjde, at si tento den maximálně užijete, at hosti nedělají problémy, at vám svítí celý den sluníčko. Aby Vám vše vyšlo podle vašich přání a abyste byl štastné. A abychom se tu po víkendu všichni sešli a mohli si vyprávět zážitky a ukazovat fotečky :-) Také bych Vám všem chtěla moc poděkovat za krásné přípravy, které jsem mohla strávit s Vámi. Jmenovitě nejvíce Raduš - protože ta tu se mnou válčila hned od začátku. A samozřejmě všem ostatním: kozince, Janičce, lotrince, lence (moc se těším na fotečky) a spisulce. (doufám že jsem na nikoho nezapoměla) Byl to krásný půl rok příprav, bez Vás bych nevěděla spoustu věcí a na moc věcí bych také zapoměla. Všechny budete přenádherné nevěsty. To budou ženichové koukat. Ať se Vám vše vydaří a hodně štěstíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: moc děkuji, to jsi mě potěšila :-D i já Vám všem přeji, aby to byl ten den D jak si ho představujete dle vašich představ a přání a ženich, aby valil oči až vás uvidí, ale to bude tak jako tak :-D no holky, to tak uteklo a moc děkuji za rady a doporučení, bez vás toho měla polovinu ;-) moc mi to tady pomohlo :-D krásnou svatbu, užijte si to naplno a bez nervů :-D jsem zvědavá na fotky :-D
Odpovědět
Holky, ráda jsem Vás všechny poznala a přeji Vám, ať vše vyjde tak jak jste si naplánovaly a máte krásné vzpomínky na tento den. Děkuji za rady a připomínky a budu se těšit na Vaše vyprávění, jak byla právě ta Vaše svatba jedinečná. Doufám, že tímto to nekončí, ale právě začíná a že i nadále si čas od času písneme. :-)
Odpovědět
Také přeji všem krásnou svatbu dle vašich představ bez stresu a zmatků ;-) a už se těším na fotečky a vyprávění :-)
Odpovědět
Uááááááá holky už se to blíží :-D jsem docela v klídku, na šatičky jsem volala, tak si pro ně jedu večer, jsou úplně v pořádku, takže jupííííí x-) x-) x-) :-D Možná se tu ještě večer ukážu, ale když ne, tak přeji hoooooooooooooooooooooooooooodně štěstí všem x-) x-) x-) a až dorazíme ze svatebky hodím pár foteček a pak profi :-) Jinak s Petru se snad uvidíme, tel máme... takže se ozveme! :-) Papáček! x-) x-) x-) skoro paníííí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky hodně štěstíčka, a hezky se vyspinkejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní :-D
Odpovědět
ahooooooooooooj paní!!!!! x-) Teď jsme dorazili domů :-D Svatba supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) vše klaplo, skoro žádné stresy (jen malá si spálila ručičku o kulmu, když mě holička česala.. takže nebyla na obřadu ani na focení |-| ) ale jinak vše náááááááádherné! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem úplně nadšená a také štastná, že už to máme za sebou! I počasí klaplo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno mladé paní :-D Tak to máme za sebou,Byl to krásný den.Ráno spousta stresu,tchýně pokazila,co se dalo ]-( Ale nakonec jsme si to užili i bez ni.Všichni svatebčani ji pomlouvali,ale co se dá dělat.Já na to všechny připravila :-D Už se moc těším na fotečky.Kluci to zvladli taky skvěle,jen se při obřadu pokadili 8-) a to festovně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jani, tak to jsi měla veselo. :-D :-D Jinak v albu příprav mam pár foteček (jestli to nesmazali) http://www.fotografhorovice.estranky.... a tady jsou další, je to jen taková malá ochutnávka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a radušce přeji vše nejlepší k svátku :-)
Odpovědět
Ahojky Paní... :-D tak vš klaplo jak mělo, krásná svatba přesně podle mých představ, jen, dort se nám rozpadl ]-( tak sem ho v sobotu jela paní vrátit a pro peníze za něj a mzrskla sem jí ho tam, že z něj nezbylo vůbec nic :-) no a zapoměli jsme vypustit lampion.... ale jinak vše nádhera
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?