Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byla romantika. :-) no ale ty hranolky k večeři. Styď se teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko já bych řekla že účes super. Kytičky jsou opravdu hezký :-)
Odpovědět
petra: se stydím.. :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
petra: děkuji x-) jsem fakt ráda, že se to povedlo, barvičku jsem chtěla přesně takovou, jako jsem z toho nadšená! x-)
Odpovědět
Peťul, tak to je škoda, ráda bych se pokochala dlouhým závojem. :-( Kozinka: účes máš krásný.......... závidím. Mít takové vlasy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to dneska zařídím aby mě vyfotily a hodím to sem, pokusím se, když ono když nemam tu spodničku tak ten závoj moc nevinikne, ale pokusím se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: účes je krásný a barva také ;-) já byla včera na zkoušce šatů, už je měli zkrácené a úplně skvěle, budu mít jinou spodničku a našijou mi tam větší výstuž na prsa, abych je trochu měla :-D , ale bez podprdy tak to jsem si jí nemusela kupovat. Mamča mi koupí závoj, chtěla jsem ho jen půjčit, ale mamča trvá na tom, že mi ho koupí. Budu mít 2 vrstvy a jen do pasu a vypadá úžasně, cena 1.200,-Kč to jde ne? Já mam velikost šatů 36 a to mi pani ještě řekla jestli jsem nezhubla, ale já si přijdu, že tloustnu. :-| A objednala jsem si panenku na půjčení, mají krásnou, krásné šaty i závoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš a máš fotku toho závoje? Já se dost děsím těch šatů. Navíc jsem tu ted narazila na tu slečnu, co je má den přede mnou. Stejně jí nebudou slušet, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hádejte co nosím :-D :-D Jinak bré ráno 8-) zase o den míň :-D Jinak Kozinko,učes j pěkný,jen neuvažuješ o tom,že ty umělé růže vyměníš za živé? Ty umělé mi sou strašně protivné :-S Peti,ten tvůj občas je taky pěkný,ze zadu úplná bomba ;-) Jen ta spuštěná ofina vážně bude?
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: fotku nemám jelikož mi ho budou šít a vyzvednu si ho až se šatama a zkoušela jsem si 3 vrstvý tak jsem to ani nefotila, protože bude vypadat jinak, jen délka se mi líbila tak tu nechám jako u toho 3 vrstvého. ;-) nemysli na to, ale nervi už pracují dost teda co si budeme povídat, snad vám to dobře dopadne, snad vědí co dělají v tom salonu ne? A kdyby věděli, že se to nestihne tak řeknou, aby jsi si vybrala jiné, ale nedivím se ti, já bych z toho taky byla špatná :-( zrovna jsem udělala zasedací pořádek, prošel schvalováním i u rodičů a přehodili nám tam jen dva lidi mezi sebou tak to jde ;-) jdu ho naskenovat a poslat do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: a co můj účes? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já už zase chci jinej účes, :-D :-D :-D Jinak ofina bude u strany, ale bude seplá, už dorostla. :-D Bude hustší, podél tváře a seplá. Mam jinak moc vysoký čelo, tak bych vypadala jak lojzina. Ale podle toho účesu byste neřekli, že mam na hlavě 3 vlasy co? Fakt šikovná kadeřnice, udělala mi účes jak kdybych měla hřívu jak blázen :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No dyť holka,já si vás spletla,Petce jsem ho chválila už před tím ? takže radi,to byl vzkaz pro tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmmm, tak teda nic no ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jak si nás můžeš spléct? A já myslela že tak chválíš mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pati,ta tvoje ofina se mi moc líbí,ta je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já koukala na obě alba po sobě a pak se mi to pomíchalo no :-N A tebe jsem chválila už když jsi tam ten účes dala. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a koukali jste na oičasí 23 stupňů a polojasno,žadný déšť nehlási,to je naprosto ideální x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám doma bolerko :-D a je fakt pěkné,takže si ho asi stejně vezmu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Bude teplo a budeš se potit :-) TAk ale jestli je hezký tak to ti schvaluju. Jak si přišla na 23 stupňů?
Odpovědět
Profilova fotka
jsm koukla na předpověď.Už je tam čtvrtek,tak si myslím,že do pátku velké změna nebude
Odpovědět
Profilova fotka
No aby to ještě párkrát nezměnily, známe je. Ale určitě bude hezky. Když se vdávaj takový hvězdy jako my tak nemůže být hnusně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: děkuji, a proč se ti ta ofina nelíbí? nevim kam s ní? :-D a kde jsi to počasí našla? zítra by tedy mělo být už na den D napsané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radi,nehledě na to,že ti ta ofina bude určo vadit,tak já bych ji přípla. Neviděla jsem snad nevěstu,¨na které by se mi to líbilo
Odpovědět
Holky, všechny máte krásné účesy. :-) A tady Vám posílám předpověď na 14 dní http://www.meteocentrum.cz/predpoved/...
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: já myslím, že nebude, jsem na to zvyklá, nosím vlasy rozpuštěné furt ;-) ale domluvím se s kadeřnicí co si o tom myslí a zkusíme jak to bude vypadat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musim si postěžovat jak jsem naštvaná, přítelův svědek samozdřejmě nic na rozlučku nevymyslel tak teď sedí doma a vymýšlí, prý už vědí kam půjdou, ale neřeknou mi to, že prý se to nedělá? no holky já jsem tak naštvaná, to mi zkazí celý večer, protože budu přemýšlet kde je a budu mít strach, nejraději bych mu nafackovala. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem jim ještě dávala tipy kam můžou jít, no já jsem, ale blbec ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radi a navrhla jsi bordel? :-D Mě včera volala kámoška,že nemůže jít na svatbu,mají nějaké školení v ČEZu a i když měla nahlášenou dovolenou,tak tam prostě musí jet. mají to na dva ny a jede někam k Praze :-S A to se nestihne určitě vrátit. Je to bordel,oni vůbec nehledí na nic a prostě je nazajímá,že má dovolenou a tak.Musí jet,jinak jí vyhodí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?