Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
lenik: ahojky :-) mě se strašně líbí závoje na svatbách v kostele.. ale takhle na úřadě mi to přijde zvláštní.. :-N Ale jasné, je to každého věc, neříkám, že jsme nikdy nezůstala paf nad nevěstou, co se vdávala normoš a měla nádherný závoj! x-) ale u sebe si to prostě nedovedu představit a myslím, že prostě by se to ke mě ani nehodilo.. :-)
Odpovědět
A ještě jsem se chtěla zeptat? Procházela jsem Vaše alba a všechny máte bílé šaty? Nikdo nemá třeba šampaň? Kozinka: tak to máš teda dost dobrou cenu za tohle všechno. :-)
Odpovědět
Já také nezavrhuji závoje, ale některá nevěsta si vezme závoj příšliš velký nebo jej má v účesu tak špatně zapíchnutý, že se v něm úplně ztrácí a to se mě osobně teda vůbec nelíbí. Ale je to každého věc. :-) Každá jsme jiná a naštěstí máme každá jiný vkus. Protože jinak bychom tady neměly o čem debatovat. :-)
Odpovědět
leni: tady myslím všichni máme bílé.. :-) já nechtěla šaty vůbec, ale nakonec teda jo.. :-) ale když šaty tak jedině bílé.. :-) ty chceš šampaň? :-) jo jo cena je nejlepší co znám, a to nekecám... :-) prostě jsou v Polku o hoooooooooodně levnější než u nás v ČR a přitom to máme asi 10 -15 minut autem :-N Byla tam jedna paní (taky z Česka) a chtěla kytici 50-ti rudých růží v koši + 2 kytice nějaké (ale ty už menší) a řekla jí že cena max. 1500,- :-N tak jsem fakt zůstala paf!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko, cena fakt super, to úplně čučim, to jsem zvědavá kolik budeme plati my, počítame tak mezi 3 až 5 tisíci. tak uvidíme. Jinak leni, tady jsou všichni při klasice na bílé. A stěma závojema, mě se moc nelíbí ty krátké, protože jsou většinou hodně nařasené a v účesu vypadají blbě, kdežto ty delší jsou mnohem jednodušší a krásně splynou. Já se vyfotím a dám foto :-)
Odpovědět
Já mám právě šampaň o stránku dříve je na ně odkaz. Nějak jsem se nedívala na barvu šatů, ale na to jak mi sednou a všichni mi říkali, že pro mě je lepší šampaň, jelikož jsem hodně světlý typ a v bílé bych vypadala jako bílá paní. :-) Ale včera jsem začala uvažovat nad vším. Chytla mě nějaká (ani nevím, jak bych to nazvala) a říkala jsem si, zda mám dobré šaty, zda máme dobré prstýnky, co líčení, účes, atd. Všechny zkoušky mám až příští týden, tak jsem zvědavá. Ale na zkoušku účesu nejdu. Riskla jsem to, že to prostě vyjde napoprvé. Češe mě kámoška, tak doufám, že to společně dáme nějak dohromady. Stejně mám kratší vlasy, jemné a není jich moc, takže moc variant není.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinka ty závoje jsou teda taky pěkně drahý, raduš dej na to pozor. Slečna mi nabízela závoj, nádherný, za 2000, jí původně stál 6000. Já jsem si ho nechala šít podle inspirace té slečny a se vším všudy od řekla bych švadleny na úrovni páč šije pro Osmany L. za 1700. Hrozně záleží na materiálech a sama mi řekla, že zrovna u závoje v nich takovej rozdíl není jen v ceně, jinak že to jako laik ani nepoznáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni jestli máš šikovnou kadeřnici kamarádku, tak dovede zázraky, já také nemám moc vlasů, navíc je mam horzně jemné, ale naštěstí je mam celkem dlouhé. Ale už se těším až je po svatbě ostříhám :-D A neměj depku že nemáš něco dobrého, šaty máš krásné a to je základ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko poslala jsem ti do Ip tel, kdyby ses v tom egyptě chtěla sejít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: cena je skvělá, to teda jo, já mam na Prahu, ale taky dost dobrou až jsem se divila jestli mi nedala slevu, protože je to známá kolegy z práce. Budeme mít: svatební kytici asi 30 růží, ale to možná více, ženich voničku, svědek voničku, svědkyně tu samou kytku jako já, ale v menším, maminky 3 růže a růže do klobouku na auta, cena 2.000,-Kč což je taky si myslím dost dobré. ;-) petruš: já chtěla vždycky dlouhý závoj, delší než šaty, ale najednou se mi to zdá strašně nepraktické, kam ten závoj dáš? Když bude foukat vítr tak se zblázníš a vůbec neni šance ho uchytit nebo je? Já chci jen obyč závoj jeden ne žádný skládaný ale jen jednu vrstvu tak jsem zvědavá kolik mi za něj v saloně řeknou, protože jestli to bude moc tak ho nechci, už nechci dávat žádné peníze na víc. Ještě musíme zaplatit dort, koláčky, čokoládu do fontány, dorty další dva, fotografku, panenku na auto, kameramana, no je toho dost. Dneska mi přítel volal, že na novém obleku, který měl 1x na sobě na chvíli na svatbě jsou žmolky, holky mam úplně hrůzu, že je zničený a nevim jak je to možné, jsem zvědavá jak vypadá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni: mě bude česat přítelova sestra, je kadeřnice a strašně šikovná tak jí také věřim, ale chtěla jsem zkoušku, abych měla představu jaký účes budu mít a jak budu vypadat, mam fotky v albu ;-)
Odpovědět
Peťul, ty šaty vypadají krásně na té modelce, ale já mám o pár kilo více jak ona a na mě vypadají trošku jinak. :-| Vy nemáte takové stavy? Že začínáte přemýšlet nad tím, že jse si mohly vybrat něco jiného a lepšího? Naštěstí přítel mě uklidňuje, že budu krásná nevěsta, tak doufám, že se budu líbit aspoň jemu, když ne sama sobě. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni: udělej si album a vše nám tam dej ať se podíváme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni mam takový stavy, ale ted už jsou mi k ničemu, protože už bych to stejně nezměnila. A hlavně ty v těch šatech budeš krásná, když si v nich tak budeš připadat,.
Odpovědět
Raduš, dívala jsem se na Tvůj účes v albu a máš krásné dlouhé a husté vlasy, takže s tímto se dají dělat úplné zázraky. Ale kdybys viděla ty moje - ale prý to nemám řešit, něco se vymyslí - utěšuje mě kadeřnice. Jelikož asi tak před 3 měsíci, když jsem se u ní byla stříhat, tak jsem se ptala přítele, zda letos nebudeme mít tu svatbu? Utvrdil mě, že ne a kadeřnice to střihla hoooodně. Takže teď je nemám ani po ramena. Ale jak říkám, neřeším to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to jsou ty chlapy. Tak to je docela komický :-)
Odpovědět
Raduš, nemůžu si udělat album, jelikož by mě tam někdo poznal a tajná svatba by byla ........ víš kde? A co bych Vám tam tak dala? Prstýnky nejsou ještě doma, dort a ostatní věci neřeším, jedině tak kytku a místo konání a výzdobu na auto. :-) :-) :-) Měli jsme obrovský problém s prstýnky, jelikož já měla něco vybráno a příteli se to vůbec nehodilo na ruku, takže místo krásně zdobených máme úplně obyčejné bez vzoru, bez kamínků. Nechala jsem výběr na příteli a ještě, že tak, jelikož jsme měli dva favority a když jsem přijela ke kámošce, tak měla jeden z nich na ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: dala bych si do vlasů živé květy, to vypadá krásně a v krátkých vlasech to vynikne ;-)
Odpovědět
Jo, jo Peťul, to jsou chlapi. Vezmu si Tvou radu k srdci a v úterý až půjdu na zkoušku, tak si v nich budu připadat nádherná a na žádné jiné se ani nepodívám. Když jsem si je byla vybírat, tak mi tam paní řekla, že je ještě nikdo neměl na sobě, až týden nebo 14 dní po mě je má někdo zamluvené. To se mi zdá trošku divné. A taky si nedovedu představit, jak mi je budou zúžovaž asi od 15 cm. Je to normální?
Odpovědět
Raduš, přesně tak - budu mít ve vlasech oranžovou kalu - to mi také doporučila kadeřnice. Ale já budu mít vyčesané vlasy nahoru, takže to bude jen jedna živá květinka. Zkusím dneska nebo zítra vymyslet nějaké to album, ale vážně nevím, co tam budu dávat. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Normální to asi je, oni to maj už dost zmáklý. Určitě musíš se v nich hlavně ty připadat krásně a pak budeš krásná pro celý svět. Jinak ty květy do vlasů si myslim není vůbec špatnej nápat. Já bych do toho šla
Odpovědět
Profilova fotka
leni: zúžit o 15cm? tak to musíš být vyhublá přeci, tak si trošku věř ;-) a vlasy budeš mít určitě krásné, mě se živé květy ve vlasech líbí, ale já už budu mít korunku a možná závoj tak už by toho bylo moc. ;-) jen nevím jestli, když nebudu mít závoj jestli je ještě nějak neozdobit, no musím se poradit s kadeřnicí, ale asi bych je nechala tak jak budou. no dávej tam všechny fotky všeho co se ti líbí a co už máš doma, co máš zařízeno ;-)
Odpovědět
Raduš vyhublá určitě nejsem, ale měli je jen ve velikosti 40, takže při zkoušce jsem si je musela držet, aby ze mě nespadly. :-) Jedině, že bych si tam odřízla hlavu a dala Vám tam fotky ze zkoušky šatů. :-) Něco vymyslím a něco tam vložím. POdle mého když budeš mít korunku, tak bych tam nic jiného nedávala, i když nebudeš mít závoj. Já jsem pro jednoduché věci. Zvažuji, zda si mám dát vůbec něco na krk? Když nebudu mít závoj. Šaty se mi zdají docela dost zdobené.
Odpovědět
leni: já si zkoušela ty šaty bez bižu i z bižu a vypadalo to z bižu božsky x-) líp než bez ;-) nemám ani korunky ani závoj a ve vlasech budu mít růžičky, sice jsou umělé ale vypadí docela živě.. :-N :-D no dneska večer hodím fotečky, mám dnes zkoušku líčení i vlásků x-) čekám na kočeny až dorazí, měli by tu být kolem čtvrté, tak jsem zvědavá a natěšená, snad se všechno povede jak má, hlavně ten melírek, jinak se zbázním :-o
Odpovědět
;-) leni: a neboj, šatičky krásně zúží, přesně podle tebe, jak jsem psala viz výše, já si je včera zkoušela a byly po jedné nevěstě zužované a já je nedala ani do půl těla.. :-N a vůbec to nešlo poznat že by byly upravované.. :-)jak psaly holky, oni už to fakt mají zmáklé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když měli jen velikost 40 tak to hubenoučká jsi, protože to už je pak jen 38 a 36 a 38 mam já a hubená jsem dost. Tak žádný stresy. Až budeš mít košíčky F jako kozinka :-D Tak pak můžeš říct že máš něco velkého :-D :-D :-D Tím se kozinky vůbec nechci dotknout, mě to prostě přijde strašně legrační s mýma proporcema, vid raduš, to si ani neumíme představit :-D
Odpovědět
Čusky holky :-) Tak jsem po zkoušce účesu, myslím že super x-) jsem z toho nadšená, mám to vyfocené, ale už je to na fotce splihlé, nelakovali jsme to ať zbytečně nemusím mít slakované vlásky.... barvička chytla špičkově x-) x-) x-) i melírek je boží, no jsem nadšená, barva vypadá úplně přírodně jako moje normoš vlasy x-) Pak hodím fotečky x-) Jen jsem zklamaná, že kosmetička nedorazila, volala že v práci propouštějí a že musela zůstat na přesčas.. :-( takže mě to docela mrzí, chce jiný termín, ale kurňa nevím kam jí mám dát, všechny dny už mám naplácené a nechci aby se tu u toho motala malá, ale prostě už to asi jinak nepůjde (malou mám od včera do zítřka u babičky, aby jsme právě stihli zařídit kytičky, ten účes, včera ty šaty a dneska to líčení... )no tak nic no... budu to muset někat udělat... proč to nikdy nemůže jít podle plánu ?????? to fakt nesnáším ]-( petra: :-D :-D :-D mě a dotknout se??? Mě ještě neznáš ;-) :-D No neboj, na živo to uvidíš a to jsem si letos koupila takové plavky, že to vypadá jak H :-N :-D takže myslím, že ty mě určo nepřehlédneš.. :-D ;-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, tak kde máme ty Vaše fotečky - Kozinka, Petra???? Já se dobrovolně přiznávám - včera jsem se dostala domů něco málo před 22h, takže na albu budu pracovat dnes. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, já jsem to nějak nestihla vyfotit Neumím si představit jak to bude vypadat k šatum, je dlouhý jak blázen. Tak jsem ho včera nosila po domě až mi ho mamka sebrala, že ho ušpinim a že ho přítel nesmí vidět, tak už je někde ve skříni. No a když to přítel nesměl vidět, tak mě neměl kdo vyfotit. Ale ještě nevím, jestli ho budu mít. To uvidím až ve finální fázi s šatičkama. :-)
Odpovědět
leni: já je jdu zrovna házet do kompíku, včera se nám to nějak protáhlo... :-N malá u byla ještě na jednu noc u babičky a my jsem přišli domů ve čtvrt na dvě... :-N ale přítel potěšil! x-) Jsme si jeli koupit "véču" on si dal hambáč a já malé hranolky.. :-N :-D ale fakt jsme na to měli chuť.. :-D a zavezl mě na nejkrásnější místo v Karviné, byly zrovna červánky, já měla výhled na celou Karvinou, no prostě boží.... seděli jsme na trávě a čučli .... ani mluvit se nám nechtělo... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?