Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
na jednu stranu jestli máte s rodiči přítel spory, je lepší to udělat tajně. Strašně si to tím usnadníte
Odpovědět
No právě, že se snažím přítele ukecat aspoň na rodiče, ale neprojde to. :-( Ještě jsme uvažovali, že bychom po obřadu a focení jeli za rodiči na chatu a ukázali bychom se jim, ale nevím, zda je to dobrý nápad? Alespoň takto jim to vynahradit.
Odpovědět
Profilova fotka
leni já na tvym místě bych se vzala potají, pak si udělala hezkej večer s přítelem a hezkou noc :-D a pak bych třeba druhý den pozvala rodiče někam do výborný restaurace na večeři. To by asi bylo lepší než jet na chatu. A ještě mi řekni jaké budeš mít šatičky. :-)
Odpovědět
lenik: no tak to mi připadá ze všeho nejhorší... to jako byste jim dali sežrat, že je sice máte rádi,ale ne tolik, aby Vám stáli za to s Vámi strávit svatbu, jen je přijedete navštívit jako příbuzné z pátého kolene.
Odpovědět
Profilova fotka
tak lotrinko nevíš jaké jsou v rodině vztahy a ne každej to má tak jednoduché. Mě se to sice také zdá divné, ale prostě někde to jinak udělat nejde :-|
Odpovědět
No tak to jste mě tedy všechny povzbudily a uklidnily. :-) Asi budu muset přitlačit na přítele. :-) Šaty budu mít HECHIZO - třetí řada od konce. Ale bez závoje. http://www.nevesta-zenich.cz/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné šaty, vůborný korzet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,ty šaty jsou nádherné,pokud si je půjčuješ v tom salonu,tak můžu jen doporučit,já si tam nechala šaty upravovat,mají tam sice šílené ceny,ale ty šaty tam jsou nádherné.
Odpovědět
petrakellerova: Ty taky nevíš, jaké mám v rodině vztahy já, nevím, kdo to má jednoduché. To byl pouze subjektivní názor na to, co tu lenik11 psal a na možné varianty, kdy a jak to rodičům říct.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,potřebuji poradit,mrkněte na mé šaty v albíčku a poraďte,jestli hladké bolerko,nebo s krajkou,já se pořád nemůžu rozhodnout
Odpovědět
Peťul: Děkuji za pochvalu. Byly to první šaty, které jsem si vyzkoušela a hned si je vybrala. :-) Lotrinka: vím, že je to vůči blízkým dost nefér, ale vztahy v rodině jsou opravdu hodně špatné a kdybychom dělali klasickou svatbu, tak bychom si to my dva (jako novomanželé) vůbec neužili. Spíše hlavně já. Nedokázala bych se přetvařovat a usmívat se na ně, když se tak HNUSNĚ chovají k příteli. Právě zvažuji další varianty, jak by se to dalo mým rodičům vynahradit. Mají krásnou obrovskou zahradu na samotě a když bude krásně, tak bychom mohli udělat takovou menší párty tam - my, svědci a rodiče, popř. sourozenci s rodinou. Čekám na Vaše rady, jak byste to udělaly Vy? Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,já mám s tchýni taky šílený vztah ale i přesto jsme udělali svatbu normální.Je mi jedno,jestli tam bude nebo ne a já ji budu ignorovat. A jak ti poradit,to nevím,já sama bych nevěděla :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jani sice jsem nepochopila tvoji otázku, ale ty šaty jsou luxusní, jsem si jich nikdy nevšimla. Ale jsou opravdu nádherný. leni : já už se tu bojím vyjadřovat :-) Ale být to opravdu na mě, tak ten den strávím jen s manželem. a akci udělám až pak, to už by bylo jedno jakou, to také záleží, co rodiče upřednostňují, zda nějakou pěknou restauraci, nebo grilčo na zahradě.
Odpovědět
lenik: tam nejde o tu svatbu ve dvou, ve čtyřech, tam jde o to, jestli to Tvoji rodiče vědí... že se chcete vzít na tajňačku, aby jste si to užili. Myslím, že je to lepší řešení než jim to říct až po. ;-) Já mám naprosto hroznej vztah s mou matkou, nechci jí na svatbě, ale stejně přijde, ze slušnosti jsem jí pozvala a ona neslušně pozvání přijala a ještě mi vyčetla cenu jejích šatů, a že je tam nechceme na večer s kamarády. Takže asi tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,chci určitě bolerko,jen nevím,jestli to,co tam mám na obrázku nebo nějaké krajkové :-D Jé holky a víte co? :-D Zase hodím v korzetu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lotri,koukám,že to máte také v rodině na nic jo a tu cenu těch šatů nám tchýně taky předhazovala :-D jsme jí řekli,že jí stejně nic nepomůže :-D
Odpovědět
Holky, já vím, že asi nikdo z nás to nemá jednoduché, ale v našem (v mém) případě je to opravdu vyhrocený případ. Já se s nimi vůbec nestýkám, teda pokud je někde nepotkám. Tchýni jsem viděla naposledy před 2 roky o Vánocích a zbytek rodiny tak průběžně. Teď to vypadá, že jsem nějaký konfliktní človíček, ale to opradu nejsem. S rodiči mých bejvalých(teda jenom 2) js :-) jsem měla krásný vztah a i dnes si píšeme na Vánoce, atd. Má kamarádka, která mi jde za svědka to moc dobře chápe, protože ví všechny okolnosti, ale o těch tady opravdu nechci psát. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,tak pokud je to takhle,tak tě opravdu chápu. To já tchýni vidím alespoň jednou měsíčně. Ale jak to říci vašim to opravdu nevím.Nechceš zkusit to třeba mamce nějak naznačit? Pokud ví,jaké máte vztahy s druhou stranou,tak to pochopí ne? Asi jí to bude mrzet,ale pokud je chápavá,tak si popláče,ale myslím si,že bude kvůli tobě štastná a jak psala petka.Užít si ten den jen s nastávajícím a pak možná udělat nějakou tu párty,kde bych to oznámila :-N
Odpovědět
Koukám, že jsem tady nějak rozvířila debatu. :-) Tak asi budeme hlasovat: kdo je pro to říct před a kdo je pro to říct až po? :-) Teď si tady dělám z toho legraci, ale ten humor mě přejde. :-( Vidíte a mě nikdo nic nevyčítá - cenu šatů, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ty mě vždycky nejvíc pobavíš. :-D Nech ten korzet konečně na pokoji :-D :-D :-D Jinak mě se ty šaty líbí tak jak jsou na obrázku. Jsou dokonalý. A mají úžasnou vlečku. lotri: takovej vztah s matkou je smutný. Chápu žes ji ze slušnosti pozvala, ale myslim si že si to tam s ním asi moc neužijete. leni: udělej si to podle sebe, je to tvůj den, a ty na něj budeš vzpomínat celý život, tak aby si vzpomínala jen v dobrém. Tví rodiče to určitě pochopí. Já bych se teda nechala oddat, pak bych přejela někam do hotýlku, dala si obídek, masáž, vířivku, manžela, večeři.... Ty jo, proč jsem to taky neudělala potají, mohlo to být mnohem víc dobrodružnější :-) ;-)
Odpovědět
Ozzgud: já bych byla pro hladké bolérko. Kámoška měla podobné šatičky jako ty a měla hladké bolérko s peříčky a vypadalo moc pěkně. Otázečka: proč bolérko, vždyť ostatní (svatební meteoroložky) předpovídají krásné počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, bude krásně, bolerko nech doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti,korzet nosím,aby sizvyklo na mé špeky :-D Leni,musím zakrýt mé kulturistické ruce :-D
Odpovědět
Peťul, nějak to prostě ještě budeme muset domyslet. Ještě nám zbývá 10 dní, ale máš pravdu. Je to náš den a my si ho určitě užijeme. Ať už se to udělá jakkoli.
Odpovědět
Profilova fotka
jani bude ti velké teplo, nech bolerko doma, ty šaty by tak hezky nevynikly. Já jsem četla, že nejvíce se hubne před svatbou. jak jsou stresy a zařizování a že naopak v prvních měsících manželství se přibýrá. Já to mam takové trochu naopak. Když jsem na nový rok přestala kouřit. tak jsem dost přibrala. Ted s přípravama to šlo všechno dolu, a ted když ochutnávám to výborné cukroví od babičky, tak mam strach abych se do šatů vůbec vešla :-D
Odpovědět
Jani, Petra má pravdu. Máš nádherné šaty a zakrýt je bolérkem je škoda. Naopak, myslím si, že když si dáš bolérko, tak tím na sebe jen upozorníš. Myslím si, že Tě všichni znají a nikdo nebude řešit Tvé "kulturistické" ruce jak říkáš. Nebo máš ještě zkoušku šatů, tak to vyzkoušej, vyfoť se nám a my Ti poradíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,já už mám šaty doma na ramínku :-D No uvidím,mám půjčené bolerko a rozhodnu se až ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nech to bolerko doma, byla by to škoda :-)
Odpovědět
Tak jsem si zašla na obídek a kdyby bylo takové počasí jako dnes, tak bych se vůbec nezlobila - ani horko ani zima. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: já jsem si tu samodržící podprdu koupila, má tam silikonový proužek, který se ti přicucne na tělo :-D ale nevím jak by držel na tvá obr prsa :-D na ty moje malé to stačí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?