Nevěsty z 11. 9. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jen jsem se dívala kdo se bude bráti v tento úděsný den a přišla jsem na to, že je nás celkem dosti. :-) Proto otevírám tuto diskuzi a doufám že poznám ostatní nevěstinky, které se nezaleknou takového známeho datumu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máme 1. září, to to uteklo co? :-) Já vůbec dneska nemam čas, jsem v práci sama tak mam frmol. Vítam Lenču mezi námi a obdivuj tě jak to vše tak rychle stihnete, já nakupuju a vymýšlím od zásnub což bylo loni v červenci. ;-) Já jsem také uvažovala o tajné svatbě, ale až pak, když jsem viděla kolik je se svatbou starostí, to rodičům furt něco vadilo a ze začátku se nám do toho pořád pletli až jsem říkala, že by byla lepší tajná svatba než tohle, ale pak to ustalo. Je pravda, že s tajnou svatbou není skoro žádné zařizování a nestojí to skoro nic, ale mě by mrzelo, že jsem si to neužila s rodinou a kamarády. ;-) Ovšem pokud jsou v rodině takové vztahy tak to asi nej schvaluju ještě, aby se to dověděla přítelova máma Leni a to by bylo určitě keců co? Jen vašich je mi líto, ale jestli jsou s tím smířený tak jen do toho a budeš mít klid. ;-) ozzgud: necháš ten korzet na pokoji :-D :-D :-D
Odpovědět
Raddka:děkuji za povzbuzení, po dnešní debatě jsem lehce rozhozená a začínám mít pochybnosti. Ale taková jsme já. :-) Je fakt, že s tajnou svatbou není moc zařizování, vše bylo zařízeno za 1-2 týdny a pak jsme byli 2 týdny na dovolené, ale náklady se nám trošku vyšplhaly. Když to zaokrouhlím, tak cca 40.000,- Kč. Opravdu se to nezdá, ale je to tak.
Odpovědět
leni: ahojky :-) Tak koukám, že svatba v utajení x-) my jsme to taky takhle chtěli x-) ale nakonec teda že ne... budeme mít jen 12 lidí na obídku (od 14:00-18:00) a pak večer v 20:30 posedíme s kamarádama v jedné restauračce kde je zábava - živá hudba x-) :-) A to nás vše vyjde na 30-35 tis.. :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni a za co si dala ty peníze? chápu že prstýnky, šaty, kytka, ale co dál? nebo to bylo tak drahé?
Odpovědět
kozinka:Ahojky, tak to máte super, ale naše náklady jsou poněkud vyšší než jsme čekali: šaty 10.000,- vč. doplňků, ale bez závoje, prstýnky 9.000,-, obřad 7.500,-, fotograf 4.000,- a to jsou jen ty největší částky. Kde je košile a kravata pro ženicha, výzdoba auta, koláčky, kosmetika, kadeřník, nehty, atd? TAkže teď si vlastně uvědomuji, že nechápu, jak se můžete vejít do 30-35.000,- Kč?
Odpovědět
Profilova fotka
Já zapoměla na obřad a fotografa. A vy budete zdobit auto? a mít koláčky? Jenom pro vás 4?
Odpovědět
Zdobit auto určitě ano - o to se nechci ošidit. :-) Některá z Vás má stejnou výzdobu jako já. :-) A koláčky jsem nějaké objednala na hostinu, oddávajícímu(je to náš známý) a matrikářce, kadeřnici (kamarádka), atd. Jsou to sice malé částky, ale když se to nasčítá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, všechno jsou skoro malé částky a když se to nasčítá nestačím valit oči. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: já bych klidně těch koláčků nakoupila víc a dala bych je všem pak až jim budete dávat oznámení o tom, že jste se vzali ;-) jinak se to asi nezdá no to je pravda, vše je tak drahé :-| my teď řešíme svatební cestu, chtěli jsme jed s jedněma kamarádama to Thajska, ale ty to odřekli, že musí šetřit, tak jsme si s dalšími domluvili Egypt a ty první nám řekli, že si to rozmysleli a že Thajsko bude. tak teď musíme vymyslet jak to udělat a kam s kým jet :-D ;-) :-) jo a fotografku budeme platit až po focení a doplatek kameramanovi též ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosnička se hlásí s dobrými zprávami Od 7. do 10. září očekává Meteopress příjemných 17 až 22 stupňů. Podle Honsové by mělo být dále od 11. do 20. září polojasno s občasným deštěm, ráno mlhy a teploty dosáhnou 12 až šesti stupňů, odpoledne 18 až 25 stupňů Celsia. Od 21. do 30. září by měly být ranní teploty mezi devíti až třemi stupni, při vyjasnění přízemní mrazíky. Odpolední teploty by měly být 15 až 20 stupňů, přechodně až 22 stupňů.
Odpovědět
Profilova fotka
petruš: jsi jednička ;-) jak jsi vůbec dopadla s holoubkama?
Odpovědět
Peťul, tak doufám, že ta předpověď vyjde, jelikož mám obřad venku a pokud ne, tak jsem 7.500,- zaplatila úplně zbytečně. Raddka: jo, jo, ty koláčky jsou i pro ostatní. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holoubci nebudou, protože by se pak zatoulali, a umřeli by (něco nebo někdo by je sežral) a to těm prďolám nemůžu udělat. Takže holoubci ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno,tak zase o den míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ozzgud no jo už jen 9 dní, to je fofr panečku. Co máš na sobě Jani??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Já vás asi překvapím,ale korzet to není :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co to je tentokrát? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani ale nic si z toho nedělej, ted mi psala švadlenka že mam hotovej závoj, tak si pro něj dneska jedu a asi v něm taky budu chodit celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To znám,mě když přišla korunka do vlasů a závoj,tak jsem v tom taky chodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme čísla. Holkám co se budou brát ted 5. 9. chudinkám počasí asi moc nedopřeje, až je mi jich líto. :-|
Odpovědět
už 2. waww :-) Včera jsem byla na zkoušce šatiček x-) x-) x-) Můj strach opadl... měla jsem fakt strach, že se do nich nevejdu.. :-N taky se mi zpočátku potvrdil, paní mi je začala oblíkat, a ups, jsem se sekla v prsou.. =-) :-N jí říkámm, to je v prdeli..... :-N :-D a ona, no to je..... já říkám: to jsem přece nemohla tolik přibrat, abych se tam vůbec nenasoukala.. nebo jo? =-) :-N ......... a ona: no asi jo.... =-) a pak se začala smát :-D já v těch šatech zastrčená jen valila oči =-) a ona mi řekne, že ty šatičky měla na sobě půjčené jedna holčina, co byla štíhlá... :-D že se jí strašně líbili, tak jí je museli zúžovat, a dělat různé záševky na prsou... tak to všechno vypárala, a když šatičky byly už bez jakach úprav, tak jsem do nich krásně "vklouzla" :-) x-) i délku mi musela zpustit, prostě mám ty šaty totálně bez úprav :-) (jen ten vrch přes ramena mi tam budou přidělávat... :-) ) všechny si teda naznačila špendlíkama... a já si vyzkoušela botičky, a bižu... no super x-) fakt jsem byla nadšená! :-) x-) Jeli jsme domů.... sedím doma na záchodě a telefon... tak si říkám, ty vojcle kdo to je? =-) Čučím na display - Svatební salón... hm... super, Dobrý den co se děje?? Dobrý den, máme takový problém, až teď večer, když kompletujeme objednávky, tak jsme si všimli, že tady máme jeden veliký problém... vy máte svatbu v pátek, pro šatičky jste si chtěli jet ve středu, ale ve středu jsou ještě půjčená, jedna paní se v nich ve středu vdává =-) =-) =-) :-o :-o :-o takže si umíte představit, jsem ani nedýchala............ tak jí říkám no a co teď??? No paní je musí ve čtvrtek vrátit, my vám je hned vypereme, nažehlíme, navoňáme... protě budete je tady mít ve čtvrtek večer... 8-( Jí říkám, no to je super, ale co když je tam mít nebudu, co když z nějakého důvodu je paní nedoveze včaas????? =-) |-| .... bylo ticho v telefonu.... ale paní je doveze v čas, nebojte, a pak jí říkám, no a co ty úpravy co mám na šatech, jako že je mám čistě tak jak jsou + přidané to přes ty ramena... a ona mi řekla, že to je právě to zvláštní, že my to máme úplně stejně! paní taky nemá nikdy nic upravované a jen to kolem ramen tam chce mít taky.. :-N No holky co si myslíte??? Jako já vím, že se to stát může... šlo o to, že první paní si zapsala náš termín svatby jako 12. 9. o nic jiného nešlo... já to chápu, stane se.... ale co když ty šatičky fakt ve čtvrtek nestihne vrátit???????????????? :-o =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, petruš: jak to? my mysleli, že jsou vycvičení a že se jim vrátí zpět? kozinko: nestresuj se, nějak to dopadne a pani je určitě stihne vrátit, snad každá nevěsta ví, že je někdo zase potřebuje ;-) stihne se to určitě ;-) já jdu na zkoušku dnes, mají mi upravovat délku, nechám si šít závoj a půjčím panenku na auto, mám s sebou boty a podprdu, ale bižu mě vůbec nenapadla, ale to neva, alespoň budu víc překvapená. :-D Mě budou šaty zkracovat a holky poraďte, nevím jakou délku závoje, nejdřív jsem chtěla dlouhý třeba 4m, ale mám vlečku na šatech tak mě napadlo jen do pasu, co myslíte? mám v albíčku zkoušku účesu tak se jukněte a řekněte prosím co si o tom myslíte, děkuji ;-) kozinko: šaty určitě budou krásně voňavé a připravené, petruš to má s šatama podobně jako ty, no to už abych se bála co řeknou mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko. já jsem úplně ale opravdu úplně v té samé situaci. Také mam obavy, co když je polije víne, to přece tak rychle nevyčistí, co když je propálí nebo roztrhne? Fak nad tím dumám den co den. I já si mam přijet ve čtvrtek večer, ale to mě ještě budou naměřovat a upravovat, takže já to mam ještě o tohle zkomplikovaný. No jsem na to taky docela zvědavá. Protože jestli se něco pos.... tak se to dozvíme až den před svatbou a to bude potom mazec
Odpovědět
Profilova fotka
jinak petruš: rozhodla jsem se, že Svatební noviny svážu sešívačkou na dvou místech a přelepím je bílou lepenkou, taky si myslim, že to bude vypadat dobře a nebudu se s tím tak patlat jako s mašliškama, to je něco pro mě, když jsem vázala svatební menu, měla jsem co dělat, vůbec nejsem zručná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
víte co je divné? většina salonu tvrdí, že má šaty 2x
Odpovědět
Profilova fotka
tak muj salón má šaty jen jednou, to vím jistě Jinak raduš, já jsem zamilovaná do dlouhých závojů, ktrátký mají všichni. Já mam taky vlečku a závoj mam o 40 cm delší aby ho překrýval. Strašně se mi to líbí, a jsou z toho pak zajímavější fotečky :-)
Odpovědět
holky díky, no snad to dobře dopadne... petru: budu na tebe ve čtvrtek večer myslet... a úplně budu vědět jak se cítíš... a s jakým strachm se pro šatičky jedeš... |-| taky doufám, že nám to dobře dopadne!!!!!!!! x-) jinak můj salón tyhle má určitě jen jedny, ale včera právě říkala, že jdou tyhle nehorázně na odbyt, že se všem strašně líbí, a hlavně všem sednou... a že uvažují že koupí ještě jedny ty samé ;-) radi: já neporadím se závojem, mě se závoje nelíbí :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo, určitě vše dopadne dobře a šatičky budou v pořádku :-)
Odpovědět
tak jsem se právě vrátila z Polska, byli jsme zařídit kytičky x-) no zpočátku mi přišli ty dvě prodavačky (poleny) šíleně nesympatické, ale potom jsme se tak nasmály, vypadlo, že jim někdo asi zkazil náladu a my je s budoucím rozveselili :-) x-) :-D řekli jsme jim co všechno chceme, dvě věci teda ještě v životě nedělaly (růžičky na prstýnky a svědkyni kytičku na ruku) ale věřím, že je udělají nádherné! x-) Všechno jsem jim řekla tak jak chci a v ničem neviděli problém, takže jsem fakt spokojená, tak snad budu i v den D, když mi kytičky přivezou x-) jinak tohle všechno chci: -pro nevěstu (převyslá kombinované červené a bílé růže jako šachovnici) -pro chlapa voničku -pro maminky 3 růže (jsou v albu, jen 2 rudé a jedna bude bílá a budou úplně rozkvetlé) -pro malou to samé co pro maminky, jen menší a z poupátek (2 bílé a 1 rudá) -pro svědkyni na ruku jednu rudou růži jemně nazdobenou, s tím, že bude mít pod vázáním schovanou ampulku s vodou aby jí neumřela x-) -a pak na prstýnky dvě růže jednu rudou a jednu bílou na mini skleněném tácečku ;-) a když jsem jí řekla ať mi to sečte všechno a řekne mi teda konečnou sumu - kolik si mám asi s sebou vzít, tak mi řekla, že maximálně to vy všechno vyjde na 1.300,- :-) a to že je prý přehnané, že tipuje těch 1.100,- no za tohle všechno, si myslím, že je to luxusní cena x-)
Odpovědět
Ahojky holky, když jsem byla na konzultaci u fotografky, tak mi řekla, že je lepší mít dlouhý závoj, to samé mi řekla i kadeřnice. Ale já pro závoje moc nejsem, takže neporadím. Sama ještě nevím, zda si ho vezmu nebo ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?