Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já budu vděčná za kontakty skoro už na kohokoliv, vím, že teď už je skoro pozdě, ne-li úplně .... ach jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
má adresu sedova.com :-) Nebo zkus obejít ve smilovce a na kulatym rohu, ale s těma nemám zkušennosti tak neporadim. Já mysli, že něco určitě najdeš, ještě je čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fdpatelier.cz/onas.html My jsme měli fotky odsud a byli jsme spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dneska to byl nářez. Byla jsem se domluvit s nehtařkou, která mě měla i líčit. Ta se tvářila, že mě v životě neviděla. Dokonce neměla ani na moje datum nic v diáři :-S Když mi nakonec řekla, že domů líčit nepojede (protože se jí to nevyplatí) tak jsem radši vše zrušila a šla hledat jinam. Byla jsem i v Allure, které mi někdo tady doporučoval, ale slečna je těhotná a nehty teď nedělá :-) tak to vzala to kolegině :-) Ale nakonec jsem kosmetičku našla a když jsem jí řekla, že potřebuju nalíčit 7 lidí, tak svolila, že přijede, no problemo :-) Ale ta první můra mě teda naštvala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky dobrý chování, zaplaťpánbůh za moji kosmetičku, které nebylo zatěžko přijet i byť jen za mnou domů, nakonec tu nalíčila tři lidi, ale i kdyby líčila jen mne, tak by přišla... O té slečně co dělá nehty v Allure jsem slyšela, že je těhulka, ale prý by měla nehty dělat dál, alespoň jsem to slyšela... A kde jsi měla mít domluvenou nehtařku? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,to ona asi bude. Ale třeba je to kůli tomu aby teď nečichala ty fujtajbly co se používaj =-) Předtím jsem jí měla domluvenou ve Slunečnici, v pasáži za McD. Chodim tam na kosmetiku, ale paní není odsud tak soboty nemůže a dělá je právě nehtařka. No zítra tam jdu na zkoušku ke kadeřnici, ale ta je celkem v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jak pokracuji pripravy? Ja jsem o vikendu udelala docela velke pokroky: domluvili jsme s pritelem menu a slozeni rautu, piti a cely prubeh oslavy v restauraci, objednali dorty a kytky, zarezervovali ubytovani pro hosty a prisli na to, jak bude vypadat svatebni tabule...ted uz mam o neco stresu mene 8-) Ale obcas mi prijde, ze je to beh na nekonecnou trat: kdyz uz si myslim, ze mam neco zarizene, tak se to nejak pokazi: hoste mi svou ucast rusi a potvrzuji, jak je napadne, nekteri dodavatele reknou jednou to a jednou ono, nejvic se bojim, ze na nas nekdo "zapomene", jako se to stalo Puspiik s licenim... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli : tak to máte parádní :-) my jsme v pondělí taky dorozhodli jídlo, sehnala jsem botky a včera šaty na převlečení - obrázky už jsou v albu :-) a dneska jsem rozklepnout místo obřadu na zámek juchůů
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Máš pravdu, domluva je někdy hrozná, jednou řeknou to a podruhé je to úplně jinak. Ale naštěstí se dá všechno ještě zachránit :-) Musim říct, že ta slečna co mě měla líčit a dělat nehty asi nouzi nemá, byla jsem to odříct a říkám že ruším líčení ...ona: hmmmm, a rušim i nehty... hmmmmmmm, a jak že se vlastně jmenujete? :-) :-) :-) A s těma hostama to je taky dobrý. Známá mi v dubnu řekla: Denďa nepůjde, je zrovna na táboře. A když tam skorotchýně teď byla, tak pak básnila jaké má Denďa krásné šaty na svatbu :-o No naštěstí jsme nechali místo u stolu pro strýčka příhodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už taky finišuju - v pondělí a úterý byl koláčkový maraton (foto mám v albu), včera jsem poslala všechna oznamka...cena pošty hrůůůza, stálo mě to 732 korun!!!! No, co nadělám, že jo :-S Včera odpolko jsem byla na poslední zkoušce šatů v salonu ANGEL - a super:-) Určitě bych si i dneska vybrala stejný šaty - šatky byly i na zkoušku připravený, bílý, navoněný, takže max, spokojenost a mě to uklidnilo:-) Když nic, tak budu krásná :-D :-D :-D :-D :-D No, jinak jsem objednala dekoraci ze svatebnidekorace.cz, měla bz každým dnem dorazit :-| Dnes tvořím instrukce pro organizátory. Stále nemám dořešený zasedací pořádek a podrobnosti c restauraci...Ale už se to blíží do finále ;-) Seznam hostů je (snad) konečný. No ale můžu vám teda říct, že se mi o tom zdá snad každou noc... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama ;-) My uz mame organizacne snad vse hotove (pritel zdatne pomaha), ale bohuzel nam chybi jeste jedno hloupe razitko na pritelovych dokumentech a tim padem nemuzeme k prekladatelce a ani na matriku domluvit detaily...to je to, co me dost nervuje, protoze se bez tech papiru nevdam ]-( Puspiik: a kde jsi si nakonec domluvila to liceni? Mili: taky uz z toho vseho spatne spim...cele noci "organizuju"...myslim si, ze moc krasna nevesta nebudu..tak mozna s kruhama pod ocima a o zbytku ani nemluvit...nejak se mi horsi plet i vlasy...co s tim???
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jsem si to domluvila v kosm. studiu u Šárky Málkové, ve Smilovce naproti Atriu. Jo taky si myslim, že mi vyskákali fleky, na dekoltu, buď to mám z nervů nebo se moc pozoruju. Moje skorotchýně mi říká ať se nebojim, že každá nevěsta je krásná, a ono na tom něco bude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Snad na tom neco bude...jinak mi ale, kdyz se na sebe podivam, pripada, ze se vracim do puberty :-( Nervy nervicky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že to jsou nervy. Člověku to pořád šrotuje co ještě musí zařídit... Ale to každýmu kdo nemá nervy ze železa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je dobre, ze takove diskuze existuji, tak aspon clovek vi, ze v tom neni sam, ze jsou na tom vsechny nevesty v podstate stejne...Ja jsem jenom rada, ze muj nastavajici je takovy poklad a ma se mnou svatou trpelivost, jinak by me asi uz musel uskrtit...nekdy to diky stresu a veskerym pripravam pekne zaskripe! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, objednával jste někdo něco ze svatebnidekorace.cz? Za jak dlouho vám to přišlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mili, ja jsem objednavala pres svatebni-dekorace.cz a to mi prislo asi za tri dny. S temito bohuzel zkusenost nemam a jak jsem se divala, na webovkach taky zadne info o dodaci lhute nemaji (nebo jsem je nenasla). V kazdem pripade se mi zdaji oproti jinym internetovym obchodum o trochu drazsi...
Odpovědět
Profilova fotka
mili84: Já si něco objednávala, ale zrovna to neměli tak jsem asi 14 dní čekala. Ale paní zavolala a řekla mi to narovinu. Když to pak poslali tak PPL to doručí druhý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes by mi to mělo přijít, včera mi přišel mail, se těšííím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak holky, jak to řešíte se silonkama? Máte bílý, hnědý, žádný, nebo uplně jiný??? Já mám opálený nohy ze solárka takže v bílejch to je normálně do modra a to je děs!! Ale hnědý maj zase takovou divnou tu samodržící krajku....tak nevim jak by to vypadalo s bílým podvazkem...jak to máte vy?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se budu sbažit jít bez, ale jinak si koupim normálně tělový. Na sebe stejnak samodržky neseženu :-D takže to jak to bude vypadat neřešim. Ale jinak se mi líběj bílí, sice jsou takový dětský, ale hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si koupila bile samodrzici a ty budu mit i kdyby melo byt 40 stupnu...jinak se obavam, ze bych si odrela nohy v botach... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem si právě taky koupila bílé, ale když jsem je doma zkusila, tak to fakt vypadalo modře...prostě v tom dělaj neplechu ty hnědý nohy...Tak jsem se jen tak zmínila ve svatebním salonu v útreý, když jsem tam byla zkoušet znova šatky a paní mi sama nabídla, že mi klidně vrátí peníze, že nemá cenu si je nechávat...tak jsem upně koukala, to jsem fakt nečekala takovou ochotu 8-) Tak jsem byla ráda..no a koupila jsem si hnědý - ty vypadaj na noze pěkně, ayle zase ten vršek, ta krajka je jak zašedlá kombiné po babičce.... :-N :-N Tak si myslím, že to bude vypadat blbě s podvazkem...nebo jsem říkala, že ještě zkusím koupit jiný ty bílý, třeba silnější...Kde jste je kupovaly?
Odpovědět
Profilova fotka
Já je jdu kupovat zrovna dneska, a asi se vydám do Sladkovskýho. Musim si koupit normálně kalhoty, pač mám problém s tim, jak bych jinak měla odřený stehna. Ale jestli bude 40 tak si je pak stejně sundám :-) No uvidíme jak pochodim, o moc jinejch obchodech nevim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mili84: Koukala jsem, že budete mít organzu jako my, akorát růžovou. Je opravdu krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě má přijít dneska, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat.....Dám vědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja jsem byla bez silonek,... ono tech 40°C v silonkach neni zadna balada :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda hhranolko! Jak jsi na tom, už vše v pořádku? Jinak já si silonky vezmu právě kuli rozedřenejm nohám a pak je sundám asi...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ahoj! Jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky, ještě jeden dotaz - vy budete mítz nějaký poděkování rodičům nebo tak něco?? Já to vlbec neznám a koukám do alb, že tady má dost lidí dorty a tak...no mě to přijde divný, ale tak jestli se to musí...? Vy něco budete mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?