Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucieabs můžu doporučit Žanetu Jůvovou ze Srchu, naprosto profesionální a byla jsem spokojená max., cena účesu 550Kč ;-)
Odpovědět
@sisstin Ahoj, mohla by jsi mi napsat, jak to je s tou hudbou: obřad-Pardubice? Děkuji a přeji šťastné manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 jak jsem psala, přišli jsme tam, týpek naklusal s papírkem, co budeme chtít...máš asi tak 10 vteřin na rozmyšlení, takže jsem řekla, že je mi to jedno :-p no pak si vzal MM stranou a zkasíroval si 600Kč :-p jako upřímně vůbec netuším, co tam hráli, nevnímala jsem to :-N
Odpovědět
@sisstin Děkuji, poptám se ještě na matrice
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 no obávám se, že ti toho moc neřeknou..nám řekli" přijdete o 15minut dřív a dohodnete se na hudbě", ale někdo tu psal, že mu dali ten papír se seznamem skladeb....tak třeba budete ti vyvolení, nám nedali nic :-N :-N :-N ale fakt ta hudba u obřadu mi byla ukradená, ona je stejně strašně potichu...fakt jsem to vůbec neposlouchala...
Odpovědět
@sisstin Tyo si taky myslím, že mi to bude vcelku jedno co tam hraje... :-)
Odpovědět
@sisstin A je možné donést ci i svoje CD??? Jsem na tu hudbu taky zvědavá...to bude něco...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem:) mi mame termin 15.9. A na matrice nam dali papir se seznamem skladeb at si vyberem. A přesně jak jsete psali 600kc za 3 az 4 pisnicky.
Odpovědět
@e_tina Já jsem se jich na to ptala a říkaly, že musím mít CD originální, jinam mi ho nepustí... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina jj, můžeš, ale jak píše @sarka49 musí být originální a stejně za to platíš :-p
Odpovědět
Tak koukám do toho seznamu a asi budu poslouchat vážnou hudbu :-D :-D :-D
Odpovědět
@sarka49 my ten seznam ještě nemáme...skoro mě to děsí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@e_tina my ho taky neměli, vůbec to neřeš ;-) ptala jsem se i ostatních a hudba byla všem úplně ukradená ;-)
Odpovědět
@sisstin já to udělám asi jako ty, ať tam něco zafidlají, stejně to nebude nikdo poslouchat :-) Jen bych chtěla svatební pochod při příchodu nevěsty do obřadní síně. Líbí se mi to.
Odpovědět
Ahoj holky přidávám tip na obřed i na hostinu www.vigvam.cz myslím že obřed se nic neplatííí a na hostinu Vám sestaví menu dle vašeho přání a korunek.
Odpovědět
@sisstin ahoj, mohla by jsi mi napsat na paní kadeřnici kontakt? :) Děkuji. Hanka
Odpovědět
Ahoj holky. My chystáme s přítelem svatbu na září, ale nějak se nám nedaří sehnat nějakého Dj na svatbu. Nevíte náhodou o někom z Pardubic nebo okolí? Díky za odpovědi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@dendaa Mi měli DJ Sevena a spokojenost. http://www.firmy.cz/detail/720375-jos...
Odpovědět
Tak mi vybouchla švadlena, nevíte o někom cenově přijatelným a šikovným, mám i nějakou látku+by se doplnila saténem...Pce a okolí, může být i Chrudim?
Odpovědět
Ahoj holky, meměly byste typ na nějakou kapelu nebo zpěváka na večer? Díky
Odpovědět
@zuzkach máme Gala-band z CHrudimi:-)
Odpovědět
@zuzkach Ahoj, kontakt na ně bys mi prosím neposlala?
Odpovědět
Profilova fotka
@kackac1 Ahojky, to vypadá fakt zajímavě a hlavně jsem o tom vůbec neslyšela. Ty jsi tam měla svatbu??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Je tu někdo plánující na 2013? My máme termín 31.8., pomalu začínáme plánovat, tak bych chtěla porovnat, jak moc pozadu jsme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme taky termín na 31.8. V Pardubicích na radnici. V profilu mám teda zatím červenec, ještě jsem to nezměnila, nevím, jestli to nebudeme trochu posouvat. No a jinak zatím kromě termínu nemáme nic. Zatím vybíráme restauraci a já se koukám po prstýnkách.
Odpovědět
Ahoj, zdravím vás. Jdu pro radu, nevíte o místě, kde by se dala udělat oslava v takovém retro-piknik-zahradní party stylu pro 60 lidí, ale se zázemím nějaké restaurace? Tzn. restaurace/penzion/hospůdka s velkým venkovním prostorem v blízkosti Pardubic?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
@sisstin Ahoj, mohla bych poprosit o kontakt na slečnu/paní kadeřnici? Účes je nádherný! Děkuji :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
snad sem ještě někdo chodí :) plánujeme svatbu na srpen.Sháním nějakou kapelu (duo, trio) z Pardubicka, která hraje pěkně a není moc drahá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zolycka Zdravím. A co DJ ? Jsem od Pardubic. Mrkněte na můj profil v PRO a na webky. Pokud bychom se neslyšeli, tak přeji krásnou svatbu a nekonečně mnoho štěstí :-) DJ Zdenek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost jaké jsou fronty na matrice v prosinci kdy vypisují termíny na další rok, tedy 2015? Jelikož chceme svatbu na jiném místě než je radnice, zámek nebo Kuňka musíme na matriku v ten den osobně. Tak chci jen vědět jak moc si případně přivstat:-) Díky Eva
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?