Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: mas pravdu, pani matrikarka je docela mila, ochotne poradi...ja jsem s ni zatim je nekolikrat telefonovala a mailovala (chvili to trvalo, nez jsem pochopila, co vsechno potrebujeme obstarat za papiry a razitka) a byla vzdy ochotna a vstricna... ...kolona bude asi poradna, moc bych za to nedala, ze nas nakonec bude vic, nez bylo naplanovano! Nejvic se desim toho, ze ty vsechny cizince nekde postracime, kdyz na ne nebudeme mit ani ja ani pritel cas - moje rodina na jazyky moc neni - a cesta na Nove Hrady neni nejsnazsi...budou to jeste nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to máte na mysli paní Zajíčkovou z matriky v Mýtě? taky jsem měla tu "čest" s ní mluvit a mailovat a popravdě jsem větší čů.. ještě nepotkala... ale Hrady Vám přeju, pro nás už místo neměli... :-( tak máme Zámek ve Slatiňanech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Přesně. ;-) No jo, tak budete mít alespoň veselo ! :-D Ono se to nějak vždycky vyvrbí ... ;-) Don´t worry ! 8-) ;-) Daika: Jj, myslím, že se tak jmenuje ... tak to tedy opravdu nechápu ! =-) Já jsem z ní byla úplně na větvi, jak je strašně milá a vstřícná ! Pro mě to byla asi vůbec nejmilejší úřednice s jakou jsem se kdy setkala ! A v dnešní době samých protivných a neochotných úředníků mi připadala jako když tam snad ani nepatří ... ! :-N Ve Slatiňanech jsme se byli dívat před svatbou taky, ale nevešli bychom se do té jejich oddávací místnosti v případě, že by pršelo a obřad nemohl být venku, takže to pro nás tím padlo. A paj jsme objevili Nové Hrady ! x-) ;-) A jsem za to strašně ráda ! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ti gratuluju a upřímně závidím, taky jsem si strašně moc přála Hrady, ale díky přítelovu váhání ]-( jsme se rozhoupali na poslední chvíli (a to je na nás každej tak zvědavej :) ) neva, aspoň jsme si tam sjeli na oběd a vyblejskli se tam :-) už mám asi i fotografa... to snad není možný :-D juchůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to. ;-) A koho ?
Odpovědět
Profilova fotka
kolega z práce (ještě je Fox tak velká firma) ... ;-) práce jsem viděla, reference slyšela, můžu být jen ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne pani Zajickova prisla taky super...opakovane jsem bombardovala svymi dotazy a byla vzdy ochotna a vysvetlovala a vysvetlovala...snad to tak bude i nadale!!! My jsme se do Novych Hradu zamilovali zhruba pred rokem a kdyz jsem zacali planovat svatbu, tak to byla jasna volba! Sice jsme se taky rozhoupali na posledni chvili, ale termin jsme jeste nasli...ale je pravda, ze uz nebylo moc z ceho vybirat - asi je to tam dost popularni!!! Takze mame radost, ze to vyslo...zahranicnim hostum se to urcite taky bude libit...z fotek, co videli, jsou nadseni...
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holčiny, já nako nestiham ani nahlizet a pak je co docitat, ale je to supr ze to tu zas ozilo :-) my jsme byli minuly tyden na dovce na Liptove, bylo to supr. Vyblbli jsme se dosyta :-p Holky Vám to zarizovani nezavidim, me uz by to asi neba, ale hlavni je se domlouvat s polovickou o predstavach a ne s pulkou rodiny. Pac to se nikdy neshodnete a jen se nechate rozladit :-S hezky den vsem!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. prosím potřebuju poradit. V albu mám ženichovo foto, nejsem si jistá tou kombinací kravaty a košile. :-| jde o to, že jsme chtěli bílo-zelenou kombinaci a teď nevim. Jo a nevíte kde sehnat velkou látkovou kytku do vlasů? Akral: Máš pravdu, čim víc se to blíží, tím hustší atmosféra je. Nejvíc mě štve, že moje svědkyně na mě úplně peče a vůbec nic jí netankuje. Chystáte se ještě někam na tu letní lyžovačku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Puspiik, ja se obavam, ze to, co tam trochu bije, je ten tmavy oblek...k zeleno-bile kombinaci by byl asi lepsi svetly...nebo mozna barvene prohodit kosili a kravatu...nejsem si jista, ale popravde mi na tom taky neco nesedi...to jsem ti asi moc nepomohla, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale kupovat za další tisíce druhý oblek je hloupost :-( Třeba změnit odstín košile, nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik - prohodila bych barvu košile a kravaty, myslím, že to pak nebude tak násilný... ;-) kupovat nový oblek je zbytečné, vždycky se to dá vylepšit - barvičky umí kouzlit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
puspiik-jé:) tak to jste vymysleli úplně stejnou kombinaci jak my,jen že my máme smetanový oblek-vypadá to super(a taky máme tu košili trochu jinak zelenou-olivovou)foto ale nemám:(až po 9/8:) Takže já bych změnila oblek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Když na to koukám, tak lepší bude jiná košile. Nový askot nebudu za ty hrozný peníze kupovat. :-) Nový oblek je hloupost.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bílou. Dyť to nemusí být doladěné úplně všechno do barvy. A pak stejně bude mít korsáž. já budu mít kytku taky převážně bílou, tak co. :-) Smetanový oblek jsme nějak nesehnali, a beztak má bílé šaty. Stejně mi přijde, že se zabejvám kravinama, který pak budou stejně každýmu šumec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to si piš :-) podle mě - bílá košile a zelená kravata je dostačující změna, aby to všechno vypadalo sladěně...občas stačí detail pro velkou změnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi jasny, ze nepujdete kupovat novy oblek...myslim si taky, ze zmena barvy kosile bude uplne stacit! Vydis...a mas vyreseno. Holky, taky mam problem. Prave mi odrekla kosmeticka, nemely byste, PROSIM, nejaky kontakt? Na nekoho, kdo muze prijet i domu...prece jenom se vdavam v 10,00 hodinu cesty od bydliste...kdyztak mi jej poslete do IP. Predem DEKUJU vsem, ktere mi muzou pomoct! ;-)
Odpovědět
Nevíte kde se v Pcích dá pořídit dobrý dortík???
Odpovědět
Profilova fotka
rosse007: Já budu mít dortík ze Senecia. Svatební začínaj na 3,5 tis, pak už záleží na náročnosti zdobení. Paní dělá potahované, moc dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rosse007: My budeme mit z Prelouce, z cukrarny Duo...svatebni maji uz od 1200,- zalezi jak moc ho chces nazdobit a kolik pater. Zrovna dnes jsme byli vybirat...nas bude 3 patrovy, bily s rudymi ruzemi za 2500,-.
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: Ahojda, koukám na tu fotku a řeknu Ti, co tam nesedí - bije se proužka na kravat s proužkou na obleku ;-) Stačí změnit vzor kravaty. Ještě by mohlo dělat peklo to, že je kravata lesklá a oblek matný. Barvy jsou sladěné ale dobře, jde o vzor a materiál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ne né, jediné co tam nesedí je ta barva košile. Ono to taky neni dobře osvětlené, ale není to ono. Dnes jsme to zkusili s bílou košilí a to je mnohem lepší :-) A té krásné kravaty se nevzdám :-)
Odpovědět
rosse007: beruško. my meli dort z cukrarny libuse na dukle. byl mooc dobry a byli moooc ochotny. chtela jsem z cukrarny Senecio na 17.list, ale tam jsou desne drahe... mela jsem 3-patrovej za 3tis a podkovu za 900. zarizovala jsem to na posledni chvili a supr...ochotne a vse jak jsem chtela... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Drahé ale dobré :-) Nikdo jiný to v okolí neumí, leda v Hradci u rudolfa, ale tam začínají na 6 tis. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem ... jsem tu dnes poprvé, tak snad mi poradíte. nemáte některá z vás kontakt na "dobrého" fotografa z Pce a okolí? Ten, který byl objednám, mi to v pátek odřekl :-( Svatba bude 6.9.08, mám obavu, jestli se dá ještě vůbec někdo slušný sehnat. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Nás bude fotit Kateřina Lásková, podle toho co jsem viděla dělá hezké fotky :-) Je moc ochotná a dá se s ní na všem domluvit. Koukni na fotolaska.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je bohužel ona, která nám to teď zrušila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to je škoda. Mě přišla docela v pohodě :-( A proč?
Odpovědět
Profilova fotka
No, mně se taky zdála v pohodě. Volala jsem jí už na konci dubna, kdy mi řekla, že ona sama je již obsazená, ale že může její kolegyně. A stačí prý když zavolám na začátku července a domluvíme se dál. Tak jsem tak učinila a byla pořád v pohodě, dokonce jsme si domluvily schůzku, že za mnou s kolegyní přijedou a dáme řeč. No a v pátek telefon, že prý kolegyně už je taky obsazená :-| Tak nevím, co si mám o tom myslet ???
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je škoda, to je mi líto :-( My měli schůzku včera, ale zamluvený jsme to měli už od ledna. A co ta Šedová? Ta fotí krásně, ale asi toho taky má hodně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?