Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
uz je to lepsi,.. ale jeste si doma nejakou dobu pobudu :-| mili: my jsme nic nemeli,.. zadne dorty jako podekovani...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak dobrý...já jenom aby to někdo nečekal... Tak to mě mrzí, že ještě nejsi uplně v pořádku...tak budeš asi muset brát nějaké léky, viď? A jsi na nemocenské? Nebo jsi ještě studentka do konce srpna?
Odpovědět
Profilova fotka
leky budu brat minimalne rok... :-p s nemocenskou je to problem, .. studentka jsem jen do konce cervence, od srpna jsem se chtela prihlasit na pracak, protze doktori rekli, ze do prace muzu nejdrive od rijna, ale na pracaku me jako nemocnou nevezmou! aby me vzali, tak musim byt zdrava,..takze nevim, asi si budu muset platit zdravotni sama,.. je to nejaky divny :-p dorty od nas nikdo necekal a byla jsem uz na dosti svatbach a nikde jsem se s tim nesetkala, jen tady na beremese.... takze mozna zase nejaky regionalni zvyk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak diky za radu, taky to nebudeme dělat.. Tak to je teda blbej systém s tou nemocenskou...A řekli Ti doktoři, z čeho se Ti to stalo? Jako stres nebo z čeho to je?
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: Tak hlavně, že už jsi doma :-) a už to bude jen lepší. No jo, dneska každýho berou jako simulanta a snažej s z toho vytřískat peníze ]-( mili84: My budem mamkám dávat dorty s jedlou fotkou nás jako malejch s nějakým děkovným textem. Ale to jen proto, že se nám to moc líbí :-) Přijdede mi to hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budem dekovat jenom ustne, rano az budeme vyjizdet...nasi si na sladke nepotrpi, ale myslim si, ze podekovat se slusi (a hlavne si myslim, ze to mamka ocekava). Mili: Ja jsem samodrzici puncochy kupovala na luxusnipradlo.cz spolecne s pradylkem. Bylo to jedine misto, kde jsem sehnala svetly korzet 80D, tak jsem to vzala jednim vrzem i s puncochama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hranolko, konečně jsi se ozvala :-) v týdnu jsme se potkaly ve městě s Pepee, tak jsme si právě říkaly, že jsi dlouho nedala o sobě vědět... Aspoň že to dopadlo takhle ;-) Tak jedině se nahlásit na pracák, a od druhého dne jít na nemocenskou, to by nešlo? :-p O nikom, kdo by dával dorty s poděkováním taky nevím, hlavně u nás se nesnědl ani svatební dort, takže ještě dávat další dva dorty s poděkováním... Ale asi je to na každém, taky dokud jsem nezačala prolejzat alba tady, tak jsem o tom neslyšela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Meni! A jak se máš ty? Já o nich taky neslyšela, ale prostě se mi to moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni: tak nejak to budu muset udelat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co, jak pokracuji pripravy? Ja jsem dnes pokrocila o pekny kus, tak jsem nadsena! Konecne jsme dostali vsechny pritelovy papiry dohromady a byli na matrice a zaridili obrad. HURRRRRRAAAAAA :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: tak to gratuluju, hlavně, že teď už se můžeš vdát :-) Já dnes byla v Praze na poslední zkoušce šatů. A má radost, že budu první je mít na sobě :-) Ale jinak snad už taky vše máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě už konečně dorazila dekorace objednaná z netu, byla jsem taky v Praze v IKEI a už máme od včera vše domluvené i v hospodě - pití, jídlo, atd. Takže zbývá pár maličkostí - chci si vyrobit krabici na přáníčka, aby se to tam potom nepovalovalo a ještě musíme dovybrat hudbu na obřad - v sobotu jedeme do Chlumce na zkoušku:-) Jinak snad vše podstatné máme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky, jsme dobry... ;-) Jeste pred par tydny prazdny stul a ted uz to mame skoro vse zarizene... :-D Do IKEI se chystame tento tyden - uz jsme si tam vyhlidli svicky a svicinky..pak uz jenom jedna zasilkaz netu a tabuli uz budeme mit taky hotovou...hudbu jsme vybrali vcera vecer...uz se tesim na sv.pochod od Mendelssohna...myslim, ze zacnu brecet, jen co ho uslysim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli - no tak to je paráda, máte to v suchu ;-) jinak u nás to ikea jistí tento víkend, potřebuju nakoupit svíčky, minulý víkend jsem koupila ručně dělané skleněné svícínky (úplně božský, obrázky dodám) tak ještě něco do nich :-) na to, že náš den se kvapem blíží (2.8.) tak hudbu pořád nějak neřešíme :-S abychom si tam nakonec nezpívali sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daika: tak to jsi docela v klidu na to ze jeste nemate kapelku :-N Hudba se zamlouva tak pul roku predem :-p Ale jasne ze muzete narazit na nekoho, kdo ma volno.. Kdyz budete shanet,tak urco neco sezenete ;-) Kdybys potrebovala kontakty,tak pisni do ip ;-) Rada pomuzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme hudbu sehnali taky asi 14 dní předem, nějak jsme to neřešili, až tchán měl nějaký známí co nám zahráli, takže jsme v tomhle byli taky v klidu, když se chce, někdo se vždycky sežene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili díky moc za nabídku, ale jsem odpůrcem živé hudby na svatbách :-) a DJ taky nechcem, jednak tam bude "spousta" až převýřečných kamarádů, kteří se té role rádi zhostí :-D a my se dohodli na tom, že si budem hrát takový ty "vypalovačky", na který si jednak zatrsáme všichni - mladší i starší, ty předem hodíme na cdko a pustit to už zmáknem ;-) a karaoke to jistí :-) vsadím se, že i na to leckteří zatancují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Daika: Jo, mam z nas radost, uz to vypada, ze se asi opravdu vezmeme ;-) Pokud mate hudbu vlastni, tak to asi fakt moc dopredu resit nemusis :-p My kapelu mame sice zarizenou asi uz mesic a pul, ale stejne jeste treba nevime, co si nechame zahrat jako prvni tanec. Vcera jsme vyresili jenom hudbu pri obradu. Na zamku v Novych Hradech, kde se bereme, maji v obradni sini krasne bile kridlo, a tak tam budeme mit klavirni doprovod...uz se tesim :-) Dalsi dobra zprava z me strany je, ze uz mame pry hotove prstynky, tak si jedeme v patek spolecne vyzvednout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli - super :-D dopředu ne, ale my se berem 2.8. tak už by to radši chtělo něco začít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Daika: ale nic se nema prehanet ne? Na druhou stranu, abyste nedopadli jako my...mame na vse dost casu, tak budeme davat svatebni kolacky az do vysluzek, chichichi :-D :-D Tak trosku inovace stareho zvyku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli na Morave se to tak dela, ze se kolacky davaji do vysluzek, i my jsme to tak meli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? No tak az se bude nekdo divit, tak reknu, ze to mame stary zvyk z Moravy :-D I kdyz Nemci se asi divit nebudou...nebo lepe..ti se budou jeste divit!!!...ale urcite ne kvuli kolacum... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Hranol, to jsem ráda, že už ti je trochu lépe, co diplom, už ho máš doma?! ;-) Holky, tak už se Vám ten termín 2. 8. pěkně blíží, Puspíku, jak jste to vyřešili s kravatou?! My máme v neděli 1. výročí, budu muset ještě něco vymyslet.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli - svatební koláčky jsem radši uplně vypustila ;-) vzhledem k naší rodině rozházené po celé republice by nebylo v našich silách je rozvést v poživatelném stavu :-) takže dáme o to bohatší výslužky :-) tak holkové, dneska jdu na zkoušku vlasů, tak jsem zvědavá, co vykoumáme ;-) jupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bambina: Vyřešila jsem to bílou košilí :-) A vypadá to o mnoho lépe. Hlavně je v tom celej takovej rozsvícenej nebo jak to říct. Prostě žádnej vyblitej ksichtík :-) V neděli jsme měli zkoušku dortu. Ňam :-) Už se nemůžu dočkat velkého. x-) Dneska nám měněj okna a já jsem doma sama a musim pak uklidit ten bordel =-) Ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vsem... Puspiik: tak ta okna ti tedy opravdu nezavidim, menili jsme je asi pred dvema lety a jeste po dvou mesicich byl porad vsude prach...radsi ani nemyslet...ale pokud jsi posilena dortikem a vidinou svatebniho dne, tak to urcite pujdo vse samo ;-) Daika: Tak to nam pak musis urcite poreferovat, jak to u kadernice dopadlo! Mne to ceka az 6.8., ale to uz budete, damy, vdane... Ja se ted musim pustit do vybalovani krabic...vzhledem k tomu, ze s budoucim manzelem budeme spolu bydlet az po svatbe, zahajili jsme postupne stehovani, aby toho pak na nas nebylo moc...tentokrat jsem sem do Nemecka privlekla sve knizky, tak ted se pujdu podivat, jak mu to tady vse preorganizuju :-D Holky, mate zarizenou svatebni cestu? Kam se chystate? My budeme asi dost financne vycerpani, tak to nechavame na last minute nekam po Evrope a vetsi cestu podnikneme asi az v zime...co vy? Hezky den vsem!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli určitě přihodím fotečky, akorát mi v práci došlo, že jsem si závoj a korunku měla vzít s sebou... ale hlavně, že mám foťák :-D takže zas na otočku domů... ještě, že ten benzín je skoro zadarmo ;-) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
daika: a to se vyplati :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já na zkoušce účesu už byla, ale spíš jen tak orientačně. :-S Na svatební cestu jedem hned 8.8. :-) Ale ,,jen" do Chorvatska :-) sice do lepšího hotelu, ale já mám chorvatsko moc ráda. A nelákají mě nějaké jižnější státy, hlavně kůli teplotě. Já moc na válení na pláži nejsem tak radši chodíme na výlety což by ve 40° asi nešlo :-| No a kůli škole už dýl nemůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, já jsem už na zkoušce účesu byla ;-) V sobotu 2.8. jdu na finální barvu a hned večer mám rozlučku.. Budete taky dělat rozlučku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?