Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělat rozlučku nebudu, nevim jestli si jí mám zařizovat já nebo kamarádky. Ale ty stejně neprojevili zájem a je jim to jedno, takže já to taky neřešim :-) Ale skoromanžel jede s kámošema na tři dny pryč, i se sudem ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že si rozlučku zařizuje nevěsta sama,ne? Někdo píše i ofociální pozvánky a tak...no já jsem napsala sms a pozvala 8 holek na mojito party:-) Někde to je tak, že nevěsta platí vše, ale zaplatímk každý mojito, něco na zub a je to:-) Holky i tak budou rádi, že někam vyrazíme ;-) Skoromanža mi vyklidí baráček, takže pak budem spát u nás 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky..tak konečně sem asi patřim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sis: fakt jo???? Takze GRATULACE!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: no, ale to datum :-x :-N :-N :-N :-N zlato, neva, když ty peníze pošlu až v pondělí? My jsme na tom nák bídně ted :-| , ale jestli by to mělo vadit, tak to samozřejmě pošlu dneska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky gratuluju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to objednam, az zaplatis,... takze jak chces,.. jen mi pak pisni, ze jsi poslala
Odpovědět
Profilova fotka
hranol: tak supiš :-) :-) ona tam ty aukce má pořád, takže to neuteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevim, já svateb moc nezažila. Ale Michal byl na víc a říkal, že o to se maj postarat kamarádi. No ale, u mě je to jiný. Semnou moc kamarádek nekomunikuje, protože je štve, že se vdávám, asi. A mě je to líto |-| A ještě jsem nepřekonala sama sebe abych se jim vnucovala a někam je zvala, nebo jak to říct 8-( Nejvícmě štve, že i svědkyně mi začala dělat problémy a myslí jen na sebe, aby byla hezká, měla čas a hlavně nemusela nic dělat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy teda? bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: nebydlíš v Rosicicíh podle toho baráčku na fotce? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hranolka: no jukni do profilu :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Puspiik: já tenhle přístup znám, ze začátku taky některý kámošky nafoukly pusy, asi závistí :-S Ale už je to ok 8-) No a s tou svědkyní to je podobné....Poprosila jsem ji o jednu věc a ta ještě není ani hotová a momentálně je na dovolené :-| A těsně před mou svatbou jede na tábor...a vrátí se až dva dny před..Takže asi tak 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sisstin: Nevím jakou fotku myslíš, ale bydlím v Polabinách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik:já myslela, tu v profilu...já bydlim u Kaufu :-p holky..a až budete mít děti..tak vám tři čtvrtě bezdětných kámošek taky odejde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sisstin: tohle už jsem taky slyšela...bohužel to tak fakt je :-| Ale něco za něco a zase zůlstanou jen ty nejlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevim jestli jsou nafouknutý, ale vypadá to tak. Vůbec to nechápu, byla to nejlepší kamarádka. A najednou, když jsem myslela, že se na ten měsíc vzchopí a bude mi malinko pomáhat, tak se změnila a se vším má hroznej problém. To je na prd. Abych pravdu řekla, tak jsem asi měla říct o osdvědčení někomu jinému.
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: to je asi závist ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sisstin: já bydlim hnedka za mostem, jak je zastávka Lidická :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: No možná bych taky volila dnes někoho jiného...ale čert to vem. nakonec je uplně jedno kdo za tebou při obřadu stojí a pomoc mi nabídly kamarádky, tak to už neřeším 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: v tom baráku, jak ted dělaj okna? :-p Tam jsem najela kočárem na připínák ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mili84: No jo, ale já myslim, že jít za svědka je tak trochu čest. A ona to spíš vzala nakonec tak že když teda musí no tak teda pude, když to jinak nejde :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já v Polabinách pracuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukam, ze mas spoustu casu na pripravy! A to ze odejde 3/4kamaradek kdyz mas mimco,.. a neni to nahodou tim(teda u tebe sis rozhodne ne, ty jsi spolecensky tvor) ze se maminky s miminama sami distancuji? Ja mam par kamaradek co maji mimco a taky se odcizily, ale vlastni vinou. my jsme je mnohokrat zvali na navstevu, nebo ze zajdeme na zahradku, kam muzou s mimi,.. nebo jsem byla dost doma(kdyz jsem studovala vysokou) tak jsem se nabizela, ze budu jezdit obcas s nima ven... no a ono nic,.. prakticky nikdo se neozval... takze to neni ze bych o kamaradky s miminama prestala komunikovat ja, ale maminy prestali komunikovat se mnou!
Odpovědět
Profilova fotka
sisstin: Jo tam, včera je dělali u nás 8-( hroznej bordel 8-( Připíňáky tady asi někdo rozhazuje, já několikrát píchla kolo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mili84: Kde?
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: Já jsem to taky původně tak myslela, ale vzala to jinak. Sama od sebe se ani nezeptala, jestli je něco potřeba. To kamarádky se zajímají více. Tak proč bych se někoho doprošovala ]-( A když jsem po ní chtěla tuhle jednu věc (jmenovky), tak to už je tak 2-3 měsíce, pořád se nic nedělo, pak to nakonec dala za úkol tchyni... No doufám, že na to aspoň napíše ty jména. Už to mělo být dávno hotové...... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Učím na základce v Polabinách 3 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhranol: tak to já spíš otravuju furt, at nekam jdeme...jenže bud jsou v práci..a pak takový ty večerní aktivity, jako diska nebo tak..to já mám smůlu :-| :-| :-| prostě samý aktivity, který já s kočárem dělat nemůžu...a rodiče mi taky nemůžou hlídat věčně :-| puspiik: já jsem naštěstí nepíchla..ale byla jsem vytočená, novej kočár za 15litrů... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi volal MP..a prej:"Kdy že to máme svatbu? To jsem si na sebe uplet bič." :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?