Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
kathy, angelina: tak jsem zpět ze zkoušky. ..já jsem teda spokojená s obojím. slečna Zuzka je příjemná a vše jsme spolu probraly.
Odpovědět
angelino: IP , ale pokud to máš ve stejný den jako já tak nevím no. Protože ráno jde prý k jedné holčině a pak kolem deváté ke mne,záleží kdy máš obřad.
Odpovědět
omca: měli jste to krásné , gratuluji k manželství
Odpovědět
katka_j, angelina: tak to mi vůbec nedošlo, že máte stejný termín.... :-(. A na jakém účesu jste se domluvily? Poradila ti?
Odpovědět
katka_j, kathy: díky moc za kontakt. Rozhodla jsem se, že přece jen ještě zkusím tu Bosorku, ale posunula jsem si termín na 4.5. Jestli ale nebudu spokojená, tak se hned objednám u té sl. Zuzky. Naštěstí mám obřad až na 12.30, tak by mně snad ještě stihla.
Odpovědět
kathy: tak já jsem trochu představu mela, takže mi trochu poradila, rozpuštěné vlasy natočené a boky sepnuté a ofinu trochu do boku a do prostřed závoj ,který si pak můžu i sundat a dát třeba místo toho kytičky. angelina: tak budu držet palce at se ti to v bosorce líbí. Nevím zda by tě Zuzka stihla, sice říkala že v české televizi m useli stihnout nalíčit moderátorky do hodiny tak uvidíme. já jsem zkoušku mela za hodinu hotovou.počítám že mne bude delat tak 1,5max. jenže ona nemá ted auto,takže jí budeme asi vyzvedávat.
Odpovědět
a tady je naše svatební oznámení,jednoduché ale mne se líbí.. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
;-)
Odpovědět
katka_j: tak to budeš mít podobné jako já taky na bocích natočené, ofinu do boku vyžehlenou, akorát vrch budu mít dozadu, aby se tam dala dát korunka. My ji budeme také vyzvedávat, protože nemá auto.
Odpovědět
katka: se vdáváme ve stejnou hodinu ;-) koukám,že je nás tady spousta s termínem 6.6. 8-)
Odpovědět
ahoj holky,mam na vas prosbu.. shanim kadernici z Ostravy a okoli. Vdavat se budu na Celadne, pripravy budou probihat ve Frydlante nad Ostravici. Takze kadernice musi byt kazdopadne mobilni, aby za mnou mohla dojet. Jinak zkouska muze samozrejme probihat kdekoliv v Ov a okoli :-) Prosim o kontakty a i pripadne recenze ;-) dekujimoc :-) :-) Pavla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak Vám píše hééérečka :-D ,byli jsme se dneska fotit na to oznámko a točit DVDčko,tý jo,byla to celkem sranda. Už ted jsem zvědavá na finální závěr,jak to bude vypadat...I když při tom focení nás pořádně zlobil vítr. Ale hlavně,že už máme další věc z krku....Až bude oznámko hotové,tak určitě hodím do alba.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katka:Oznamko je krásné takové origoš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky,často to tu píšete,že skoro každá z Vás jde do nějaké "bosorky",když je to také vyhlášené,tak tam přece nemůžou tak hrozně líčit,a jestli jo,tak je to celkem mazec...... Jarusch: chtěla jsem se tě jen zeptat,jak dlouhý máš ten závoj?? Děkuju....
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, já se musím Bosorky zastat ;-) . Myslím, že každý může mít někdy špatný den. A všude jsou spokojení a nespokojení zákazníci. Tak není radno kvůli jednomu nespokojenému ji zatratit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek: to víš,to je tak. Asi každý má opravdu svůj styl,někomu se to líbí,druhému né...a tak. To máš stejné jak se šatama ve svat.salonech. Taky něškdo píše,že se mu tam nelíbil personál,no a druhý napíše,že mu se naopak věnovali atd,atd,atd. Prostě 100 lidí - 100 chutí,že ;-) . Však jsi zkusila,nelíbilo se ti,Tak právě máš další možnost zkusit jinde.....Ještě že ty možnosti tak máme že?? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jani:75cm
Odpovědět
phaflinka: máš kontakt v IP
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: díkes.. :-) marcicek: jo to je fakt,že platíš ( i v některých salonech se jen za zkoušku platí),holt,bohužel.Nebyla jsi spokojená,tak máš právo být naštvaná....Ale jak píše rolnicek,někdo spokojen byl..... ;-) nic holky -dobrou ........ :-o
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
phaflinka: to ti moc asi neporadím, zkus se spíše poptat na kadeřnici z místa příprav. my třeba budeme kadeřnici i kosmetičku převážet, protože přípravy budou na dvou místech. u nás bude např. kosmetička a pak ji brácha zaveze za švagrovou a přiveze od ni kadeřnici- no aspon je to tak zatím naplánované a vypadá to, že to výjde:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám prosbu, nemáte některá kosmetičku, o které víte, že dobře líčí, a která by byla ochotná v den svatby (13.6.) přijet ke mně domů? Já totiž kosmetičku mám, jenže jednak se mi moc její styl nelíbí, to už i já se namaluju lépe, a za druhé ona líčí jen v leže, takže mám dost problém dát to dohromady s účesem. Protože když mi udělají hlavu, tak nemůžu jít ke kosmetičce, která by mě položila na lehátko. A naopak zas nemůžu třeba v polovině česání jít k té kosmetičce, abych neměla třeba rozpálený obličej z vysoušeče a tak.... Tak teď uvažuji, jak to vymyslet... Jinak máme doma od pátku prstýnky, takže na ně chodím pořád koukat :-) hezký den všem :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: No já ho mám z Tchiba za 349,-, ale určitě v Ikei bude levnější. Kdysi jsem tam kupovala velký pytel na kabát a cena byla snad kolem 100. ;-)
Odpovědět
marcicek: já ho mám z ebay is poštovným 9.80 eur
Odpovědět
Já pytel na svatební šaty dostala v půjčovně půjčený automaticky se šatkama...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?