Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj v IKEI maj pytle na šaty....jinak já taky doufám,že mi daj pytel i se šatama
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak jsme konečně koupili košili pro ženicha. To bylo, než si vybral :-D . Taky jsem včera začala vybírat hudbu na obřad. Jak to máte vy? Taky vám na radnici dali seznam skladeb, ze kterých si máte vybrat? My musíme vybrat jednu na příchod a tři na prstýnky, podpisy a přípitek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak od včerejška máme prsstýnky. jen se bojím at se nestratí. angy-my taky vybírali, příchod máme tradiční, na obřad pravděpoodobně boceliho a pak na gratulace Serenadu. ještě máme vybrat jednu a na to máme favority třeba evitu, ale nevíme jestli to teda budou pouštět z cd, nebo živá hudba.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,tak my nemáme pro ženicha ještě nic. Je prý čááás ;-) ..... Na prstýnky se chystám příští měsíc. No a s hudbou,tak to opravdu nevím. I když v kostele se nějak vybírat asi nemůžu....To tam zpívají nějaké ženské....tak to se domluvíme až s farářem,a to jdem za ním až koncem června.... x-)
Odpovědět
denber: no my máme na obřadě živou hudbu. Vím to, bo se tam loni vdávala kámoška. :-) Akorát přemýšlím nad hudbou na příchod, ten tradiční pochod nechci, docela se mi líbí od pochod od Verdiho z Aidy, ale nevím, hodí se to? Přítel říká, že je to jako by přicházel prezident... :-D http://www.youtube.com/watch?v=AssDQb...
Odpovědět
Profilova fotka
ange. jůů,tak jsem si to poslechla,je to zajimavé,ale doufám,že se na mě nebudeš zlobit,ale asi se přikloním ke tvému příteli :-N ....Fakt,to tak zní.....To už rovnou můžeš nechat tu klasiku (tradiční pochod)....Ale samozřejmě,každý má svůj styl..... ;-)
Odpovědět
jana1k: :-) no právě váhám, tam toho na výběr moc není a ten tradiční pochod jsem nechtěla. Al emožná mi nic jiného nezbyde. Ještě jsou tam Květiny bílé od Dvořáka (nutno pustit až od 2:52 min., :-) http://www.youtube.com/watch?v=nxYptm...
Odpovědět
Profilova fotka
ange: no tak to je opravdu lepší....(hned jsem si vzpoměla na chobotnice s druhého patra :-D )....Jo líbí se mi to víc,než to první...... ;-)
Odpovědět
jana1k: no asi to fakt bude lepší. No a na prstýnky jsme vybrali Alžbětinskou serenádu, ta se mi líbí hodně: http://www.youtube.com/watch?v=DbLNig...
Odpovědět
Kdyby jste některá potřebovala, sehnala jsem kontakt na paní, co peče malé svatební koláčky. Cena je 3,50 s náplní tvaroh.,makovou či povidlovou.Ořechové za 4,50. V Sílheřovicích je pečou za 6 Kč, tak jsme to tam zrušili...
Odpovědět
Profilova fotka
angellina: já já, chci ten kontakt:)) všude pečou jen velký za 9 kč, a já chci ty malé svatebné koláčky... už jsem si říkala, že si je asi upeču sama... děkuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem do alba přihodila více fotek ;-)
Odpovědět
angelina: stou hudbou na radnici to máme taky tak, ale jak mám z toho seznamu poznat jako o jakou hudbu jde, to fakt nechápu.jak jste to udelali vy?
Odpovědět
katka_j: my dostali se seznamem na radnici taky CD, kde byly úryvky.. takže jsme vybírali podle toho. Pokud vám CD nedají, tak asi nezbyde než googlovat :-(
Odpovědět
omca: no nedali nám nic, takže je to fakt na prd :-(
Odpovědět
sunny: máš to v IP katka_j: no právě, my jsme dostali taky jen seznam. Ale většinu jsme naštěstí našli na youtube.com, tak zkus tam... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dostali taky jenom seznam. a švagr to postahoval a pak sme si to pouštěli. to první-jakoby pro prezidenta, jsme taky uvažovali, ale je tam klid a trubky klid a trubky a to jsme uvažovali jak by se na to šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
ange: Tak ta hudba na ty prstýnky je fakt moc pěkná.....To se mi líbí ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky kukám,že řešíte hudbu,tak nám tež dali seznam že prej si máme vybrat svatební pochod(na výběr jsme měli ze dvou a hrůza hrůzoucí buďto Wagner-Lohrengrin a nebo Mendelshon-Bartholdy takže na výběr teda nic moc a pak 3 na zbytek tak to asik vyhraje Olympick,Jesus Christ Superstar a tu třetí furt uvažujem od Koláře Ještě že tě lásko mám-sice mě se to zdá jak na pohřeb než na svatbu,ale snad to nebude nikdo moc vnímat když obřad se vším všudy má trvat max.30minut to asi než to skončí porodím křečky:-) Třeba moje segra si mohla vybrat hudbu podle sebe,si donesli cedla a jím to tam pustili Jinak dneska mi konečně přišli vliseliny a organzy,a bižu a další věcičky.... Pro ženicha taky nic nemáme krom SPZ na auto,prej taky dost času prstýnky budem řešit tak měsíc před svatbou,prej takyx čas...a ounamka o víkendu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,prosím Vás,uvažuju,že si objednám ty čokoládové mince.....Myslíte,že mi to přes léto do toho září vydrží?? Jakou to může mýt trvanlivost?? prý normal čokolády mají trvanl.1 rok. Tak se ptám,jestli některá z Vás ty mince má nebo bude objednávat??? děkuju :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani já to kupím normálně v obchodě týden před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha,ale na netu jsou s nápisem (teda myslím :-N ) "novomanželé" či "svatba" nebo tak nco ni ?? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak hehehhe,takm to jsem nevěděla hihihihih...
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: :-D :-D :-D
Odpovědět
jana sim kde na netu jsi je videla?myslim ty mince! Nase cokoladky budeme objednavat pristi tyden myslim ale mince by se asi taky hodili. Jinak vcera jsme dostali prstynky a jsou moc krasne jen sirsi nez jsme chteli.
Odpovědět
ange! Prosim prosim posles mi taky kontakt na ty kolacky!Dekuji
Odpovědět
marcicek: díky moc za odkaz, našla jsem tam některé písničky, které taky máme na seznamu, ale na youtube nejsou, tak mi to docela pomohlo. Musíme ještě rozhodnout ten pochod, jestli dáme jeden z těch dvou klasických nebo ty Květiny bílé od Dvořáka. finfrle: máš to v IP ;-)
Odpovědět
taky děkuji za odkaz na hudbu , taky jsem tam našla něco z našeho seznamu,, ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?