Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
kami v Lindexu v shopping parku, cena za kalhotky 300-500, stahovaci pas kolem 500-600 a stahovaci spodnicka za 800 myslim, nepamatuju si to presne. Vsak mi koukni do alba, mam je tam :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci, no jako me toho taky neleze moc, ale jak jsem je dnes na sebe natahla, tak je proste chci..aj na normalni noseni pod trochu uplejsi tricka nebo tak...proste rozdil byl znat :-D a na noc se chci prevlict do cistyho a vonavyho :-D
Odpovědět
No cena je vyšší a když jsem byla pro prstýnky ve zlatnictví, tak cena byla nižší!!!!Takže cenu na veletrhu asi natáhli...Tak se jich na to chci zeptat!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
mám ocel!!!!!jednalo se asi o 500 na obou prstýnkách!!!A tak by se to nepohlo!
Odpovědět
maja: ty sis koupila i kalhotky a všechno jo?Ty teda budeš mega stáhnutá :-D :-D Asi se tam zajdu podívat ;-) Chci být krásná a štíhlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, neee :-D vsechno jsem to vyzkousela a hned jak se rozhodnu zajedu na nakup :-D :-D :-D hlavne nevim kvuli velikosti, pas maji nejmensi 36/38..vypadal krasne, ale predstavovala bych si to jeste utahlejsi...kalhotky byly 34, ale zase nevypadaly tak hezky...spodnica super tak na vecer, pod saty by se mi nehodila, ale byla krasna x-) x-) x-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No že ocel by asi nezlevnili v obchodě asi o 400 Kč na prstýnek to vlastně vyšlo, ne 500 dohromady...což je velká pálka..sice přítel říkal, že to je ok, že to mám nechat tak, ale mě to naštvalo...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
No pěkně mě to štvě...Když se fakt řekně svatba, svatební, tak je vše hned o několik set dražší 8-( Dobrou, taky musím. zítra jedu pryč...Za týden pa ;-)
Odpovědět
já budu platit dohromady 1700kč je to líčení + česání + zkouška obojího.
Odpovědět
To jsou pálky!!! 8-(
Odpovědět
kamirka: no ale i na zkoušku za mnou chtěla přijet,ale nakonec jsme se domluvili,že přijedu já k ní,protože ona je z Poruby a my budeme lítat po Porubě.
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás zdravím už jako novomanželka! Svatba byla úžasná, počasí nádherné, ženich paf z nevěsty, hosté se bavili - paráááááda! Jen ten Baník nám to dneska trochu projel - brácha to svádí na nás, že jsme svatební noc vzali zodpovědně a kluci se nemohli vyspat (spali jsme prý ve stejném hotelu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, tak to gratuluji. Už se těším na fotečky. počasí závidím, s takovou to vidím,že v červenci začne podzim, když se jaro vynechalo :-(
Odpovědět
omca: Gratulace ;-)
Odpovědět
omca: gratuluji.máš nějaké fotečky?
Odpovědět
omca: už jsem koukala. moc vám to slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: přeju hodně štěstí....Krásně Vám to všechno vyšlo....a na fotečky už jsem též kukala,bylas krásná nevěsta ;-) .....Tak si užij svatební cestu,psala jsi to ti někde,že ji máte hned po svatbě ne??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano :-) omci, krasa x-) pridej vic fotecek az budes mit cas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda omci co dodat, nádhera!
Odpovědět
omca: také gratuluji, fotečky máte krásné, přeji hodně štěstí a krásnou svatební cestu! :-) Jinak ta zkušenost, co psala marcicek, mně docela děsí, mám jít k Bosorce na zkoušku 19.5. a kde teď narychlo shánět někoho jiného... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: supeeer:)) Těšíme se na tvé dojmy, postřehy, zážitky... jak ze svatby, tak ze svatebky:) at víme co nás čeká ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, díky za gratulace. Foteček je tam zatím jenom pár - z mého foťáčku, co chudák svatbu nepřežil (karta naštěstí ano)... od profi fotografa budou až tak někdy v květnu (byly by možná i dřív, ale my jedeme na tu svatebku) ;-)
Odpovědět
omca Jeste jednou preji moc slunicka do manzelsti :-) Angelina Jak uz jsem psala ja mam fajn holcinu co dela makeup(dokonce spolupracuje s poradem naha jsi krasna)a chce 1000za zkousku a ve svatebni den dohromady!Namalovala me krasne na to ze se nemaluji nic nasilneho ale ani ne malo vyrazne.
Odpovědět
Ahoj holky, omca: moc, moc gratuluji, byla jsi nádherná nevěsta a přeji jen to nej. Já jsme byla na líčení a česání u holčiny v Mariánkách, líčení v pohodě, s účesem moc nevím, uvažuju, že se ještě mrknu jinde. Ale dnes jde tam jde na zkoušku Katka, tak uvidíme, jaký bude mít pocit.
Odpovědět
kathy81: a můžeš mi, prosím, poslat na tu paní do IP kontakt? A kolik jsi platila za zkoušku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?