Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
aahojky holky, pokud máte některá svatbu na porubské radnici tak nám paní řekla že si klidně můžeme donést cd s hudbou. tak myslím, že to půjde skoro všude:-) ikdyž mi si vybrali i tak z toho seznamu, akorát to dáme na cd-např toho boceliho, tak nevím zda půjdou písničky i mimmo seznam, kvůli těm autorským právům atd
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: máš to v IP ju? ;-) ,tak na těch mincích je psáno štěstí novomanželům....a stojí 5 kč jeden..
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme byli hudbu vybirat na urade v Kunine, taky maji nekolik CD a mohli jsme si to nakombinovat a nebo si prinest svoje. Ja chtela tradicni pochod, proste jak v americkem filmu :-) takze zenich ma mendelsohna a ja ten druhy...pak na proslov oddavajiciho je nejaka instrumentalka v pozadi no a na prstynky a polibek jsme vybrali ze Shreka It is you od Dany Glover, ja jsem z te pisnicky fakt unesena. http://www.youtube.com/watch?v=1nIctU... a pak na gratulace mame instrumentalku z Ducha a jeste dalsi pisnicky, klasicke sladaky, ale jen instrumentalne...presne nevim, jak se jmenuji, ale notoricky zname melodie...a stejne ta hudba pri gratulacich hraje jen v pozadi, tak ji asi ani nebudu vnimat... ;-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
dobré ráno.Tak nám taky bylo řečeno,že si máme hudbu vybrat a nebo že máme mít vlastní a tak jsme si vybrali vlastní.nemáme rádi takovou tu klasiku.No a v Lednu jsem jim byla dát to cd a oni mi řekli,že od nového roku můžou pouštět jenom schválenou hudbu k obřadu a tak mají cd které pouští na každé svatbě. ]-( že naší hudbu mohou dát před a po obadu. |-|
Odpovědět
a co je na tom jejich cd netuším. :-S máme přijít 2 dny před svatbou na zkoušku a tam nám tu hudbu pustí.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci:no budou tam jenom 4 je to už namíchané cd na obřady |-|
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky, dneska jsme objednali květiny. A výsledná cena nás dostala s přítelem do kolen. V dobrém slova smyslu !! Zajeli jsme do velkoskladu květin v Ostravě-Hrabové a za květinu pro mě, mamky, korsáž ženichovi, svědkovi, kytičku pro nevěstu a pět ikeban si řekla cenu 1500. Doslova nám spadla čelist a asi třikrát jsme se zeptali, jestli to myslí vážně :-) Je fakt, že květinu na auto budu mít umělou, takže na tom jsme ušetřili nejvíc, ale stejně. Já jsem počítala s cenou tak od pěti tisíc víc, chtěli byli jsme připravení dát jí zálohu atd. a ono to bylo úplně jinak. Navíc paní byla neuvěřitelně sympatická, ukázala nám katalog, plus říkala, že není problém cokoliv udělat jinak, změnit, dala mi mailovou adresu, že kdykoli můžu změny poslat. A navíc v tom obchodě prodává i různé organzy, ubrousky, svíčky, prostě vše, co k té svatbě patří. Takže pokud ještě někdo řešíte květiny a dekorační předměty na svatbu, tak velkosklad v Hrabové můžu jen doporučit :-p
Odpovědět
maxim a to Vam ty kvetiny i nachysta nebo si je budes delat sama?To teda koukam ja za stejne mnozstvi s vyjimkou mam jen jednu ikebanu a 7 vaz na stoly a chce 7890.- posli kontak sim sim
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:květiny nám nachystá, plus se nás i ptala, jestli to v den svatby chceme dovézt domů a do té restaurace, nebo jestli si to ženich vyzvedne sám. Což mě taky mile překvapilo, že by mu odpadl jeden stres a v klidu by to dovezli. Kontakt písnu.
Odpovědět
Článek se načítá
maxim Tak jsem pani volala a je uzasne prijemna a pry se mi pokusi udelat kalkulaci pres mejla jen ji staci fotecka jakou mam predstavu! :-) :-) :-) Tak jsem zvedava jak to nakonec dopadne ale moc moc dekuji i tak!
Odpovědět
maxiim: Mohla bych tay prosim poprosit o kontakt na ty kytky? cena zni opravdu lakave |:-) ange: nezapomnela jsi na me s vakem? :-N Marcicek84: Jestli si budu vak kupovat od ange, tak si ho muzes pujcit a nebo si ho koupis ty a pak ho zase posles dal mi :-) je zbytecne jich kupovat nekolik... Uz jsem na netu po nekolika dnech, byl toabstak :-D Botky mi kazdy chvalil :-) tak doufam, ze budou mit uspech-stejne je vlastne temer niko neuvidi pokud je nebudu nijak extra ukazovat, tak co no:-) Jaruschk: Jela jsme do toho shoppingu? nebo tam chtela jit janca? Ani nevim ted =-) :-N Omca: prosim te, to srdce na auto jste si delali sami a nebo jste to nekde nechli delat?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: tak to je blbe :-) nevim kolik stoji v ikey...ani jsem je tam nevidela...ale ten z tchiba je taaaaak nadherny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: tak to jsem ráda, že jsem pomohla. Snad to všechno klapne a budeš spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maxiim: prosím tě, má to květinářství www stránky? Prosím o kontakt ;-) děkuji, opravdu máš super cenu:)
Odpovědět
sunny ta pani stranky nema!Ale pres tel je moc prijemna
Odpovědět
finfrle: prosím, pošli mi taky ten kontakt na velkosklad květin, i mail, ta cena je fakt super. :-) Díky moc. kamirka: neboj, s vakem na Tebe myslím a jak tak přemýšlím, kdybych měla jistotu, že mi paní v půjčovně ty šaty dá už přímo s vakem, tak bych ho vlastně mohla prodat hned marcickovi a pak už si ho předáte. :-D Jestli by ho teda marcicek chtela? A hlavně jestli by to nevadilo tobě?
Odpovědět
kamirka: vlastně marcicek by si asi ten vak nechala, jak píše, tak to asi ne, co? :-)
Odpovědět
ange: No to ne :-D půjčit ano :) bud bych si ho koupila a pujcila ji ho a nebo by si ho koupila a pak ja od ni...ale nenechej ho jen ji :-D :-D promin marci :-D :-N Holky, ja mam v pondeli obhajobu, jsem nervozni jak blazen :-( ale dnes jsem si to jiz zkousela a celkem mi to slo :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
maci: To jsi mě moc neuklidnila s tou obhajobou... 8-( =-) :-N S tím vakem teda nevím, je to nějaké drsné, moc dat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no i kdyz ja si pujdu pro saty az po zari...protote v cervnu tam zajdu s botama a necham si udelat delku a bolerko a pojedu si pro to az v zari, protoze tady pres prazdniny nebudu...to jsem to zamotala, ze:) i kdyz je asi pravda, ze to je lepsi s tim prodat...
Odpovědět
Ahojky holky! Nevíte, kde sehnat nějaké hezké botky na nízkém podpadku? Už jsem proletěla shopping park, Carefour, centrum a nic.:-( No a v salónech jsem žádné nic moc hezké nenašla. Snáním nejlépe balerínky...:-) Jinak jsem koukala, že jste řešily nějaké kytičky v O - Hrabové? Kde to tam je? Ještě nemám květinářku... jo....a ani cukrářku.....ach jo....a svatba se blíží. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já mám balerinky z Deichmanna, kytku budu mít z květinářství Diana v Ostravě-Mar. Horách, mají docela dobré reference, nechávali si tam i fotku mé představy, cukrářka - dorty, rolády a cukroví - Aknel, a koláčky Curkářství Viki - vítkovice. Snad jsem ti pomohla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?