Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
angellina: může si dávat kdo chce co chce kam, si myslím... je to vaše svatba, proč by nemohl mít ozdobu i ženich, no ne? My sice budem mít jenom na autě nevěsty, ale proto, že jsme to tak chtěli...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: klidně se stav
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ozdobu na autě může mít nevěsta i ženich. Na ženichově autě je fajn cylindr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si koupili medvídky me to you a ženicha dáme na jedno auto a nevěstu na druhé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít výzdobu jen na autě od nevěsty,ke kostelu od nás to je daleko jak bys kamenem dohodil,a po obřadě už stejně sedí nevěsta s ženichem.....Tak na ten kousek to je zbytečný,a ještě ke všemu uvažuju,že i do toho kostela pojedeme spolu v autě..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my budeme mít jen kytky oba dva nejspíš,přítel možná i klóbrc,ale já necu panenu :-D Taky seč mi líbí ti medvědi omca:Tak co,jak se těšíš už mám předsvatební horečku?
Odpovědět
Tak jste mně uklidnily. Už jsem se bála, že budu za exota :-) . Já budu mít na autě kytici a ženich cylindr.
Odpovědět
Profilova fotka
omca: už jsem taky na tebe myslela ;-) ,tak co,je už nějaký stres?? A kukala jsem na počasí,a máte mít suprovně :-D .... No jestli včil je také horko,tak to v září už snad bude sněžit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omci: hl. at vám to výjde!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Upřímně denber hesla jako hlavně at vám to výjde už mi lezou krkem. :-S Každému s nadšením oznamujeme budeme se vdávat a nikdo ti neřekne nic lepšího než ........ Je to už fakt hrozné člověk očekává něco jako tak to je super ,gratuluji, paráda,výborně a podobné optimistické slova či fráze.A oni toto. To mě pak opravdu přejde chut tomu člověku říkat o svých přípravách. Takže omcamauto přeji Ti krásný vstup do manželství.Hlavně si užij svatební den ten je jenom tvůj, za princeznu budeš v ten den jen ty. :-D
Odpovědět
libu: i "hlavně ať vám to vyjde" beru za gratulace.... já sama občas nevím, co říct při různých příležitostech... (třeba jsem hodněkrát gratulovala už k těhotenství než mi někdo řekl, že to vůbec není vhodné - co kdyby to nevyšlo a gratuluje se až k miminu) Jinak nervíky pracují. Jmenovky ještě nejsou komplet, musím překopat zasedací pořádek, zítra jdu vyzvednout šaty a strašně se děsím toho, že někde něco zapomenu 8-)
Odpovědět
omca: to jsem si dělala sama.je to stejné jako na oznámkách a pozvánkách. dali jsme to i na obálky ;-) Jinak děkuji
Odpovědět
omca: taky vám přeji hodně štěstíčka a ať ten váš den je podle vašich představ.
Odpovědět
Profilova fotka
ono to i jako gratulace bylo myšleno, já raději napíši frázi-tím si myslím nic nezkazím, než se nějak rozepisovat, zvláště když toho člověka dobře neznámm to se pak můžu nevhodně trefit a to není dobré. omi-možná ti to aj trošku závidím, už skoro vše hotové, tak se držte a ...... však víš ;-)
Odpovědět
omca Uzijte si jen Vas den! :-D
Odpovědět
omcia: neboj, všechno zvládnete, hlavně v klidu. No a já vám přeji, ať je ten den opravdu nejkrásnějším ve Tvém životě a ať proběhne přesně tak, jak si představuješ...A ať jste spolu dlooouho šťastni. :-)
Odpovědět
Můj brácha (svědek) se zrovna začal o svatbu fakt zajímat :-D zrovna vymýšlí omluvný dopis pro sousedy z ulice, kde proběhne ranní setkání před svatbou.
Odpovědět
tak takový dopis může být zajímavý :-D myslím, že by sousedi byli rádi za panáčka a dobré :-)
Odpovědět
kamirka: dostali výslužky.... a panáčka někomu, kdo si přijde stěžovat, že nemůže vyjet autem z garáže, fakt nenaliju :-D
Odpovědět
Vy jste někde v rodinném domku? No my jsme v rodinném domku a je tady jednosměrka na jedné straně stojí jako auta a na té druhé se jezdí, takže až tady zastaví tolik aut, tak mě zabijou panelákoví-které neznám :-D no co, se nezblázním...myslím, že v ten den mi to bude jedno :-N
Odpovědět
a už Vám za výslužky něco dávají? Nebo to zvykem není? Dávala jsi jim i oznámení? To jsem právě řešila, ale nechci dávat plno peněz za oznámení sousedům...:-(
Odpovědět
kamirka: oznamka jsem si dělala sama, takže to přehnaná investice nebyla ;-) Dávala jsem oznamka i koláče teda jen "dobrým sousedům", ti co babi (sraz je u ní) ani nepozdraví jak je rok dlouhý, nedostali nic. Teď dostanou dopis, kde budou mít telefonní číslo, kam volat, aby případně mohli vyjet... Jinak u nás je zvykem dávat za koláče peníze (skoro všichni i něco dali).
Odpovědět
Oznámení neumím udělat sama, takže uvidíme...i když ještě je čas... ;-) i když to sletí...státnice a už je červen, pak dva měsíce v trapu v cizině a pak už měsíc a něco a to už bych to měla mít hotové...uvidím... U nás tež dávají peníze...u přítele taky a nebo něco do kuchyně (takové ty drobnosti, škvedlačky a tak)
Odpovědět
angelina: tak my budeme zdobit jen auto nevěsty. ale teď se hodně dělá ,že se zdobí i auto ženicha, takže je to jen na vás...
Odpovědět
omca: jůů tobě se to teda blíží, taky se připojuju k blahopřání, at se vám vše vydaří podle představ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojí,my tež budem dávat sousedům koláče a oznamka,ale i když bydlí v jednom baráku třeba 2 a nebo 3 rodiny,tak dáme jen jedno oznamko a koláče podle počtu lidí hihihi,ještě že v naší ulici jsou jen 3 rodiný baráky,teda u našich v ulici,pojedu od nich....pro svatbčany máme objednaný bus,ale jsem zvědavá kde se tam vytočí... Jinak omca:Zdar a sílů a vzhůru do toho ;-) Hlavně ať výjde počaso,a vypadá že jo a užijete si to na plný koule 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek,tak my taky budeme dávat sousedům,to je kolem 10 rodin, u nás v baráku (teda u našich),to je 5 rodin,no a naproti v baráku 6 rodin,od tama jsme už taky 3 x dostali koláče,takže se bude vracet ;-) ,oznámko asi též jedno do baráku.......A co se týče aut,tak jsem to spočítala na 14 ??? Hrome,tak to opravdu nevím jak se k našemu baráku vleze tolik aut,to bude zmatek. Ještě že to má na starost můj starší brácha,ten bude mít nervy :-D ,to jde mimo mě. Ale pak s oběda,jak mi se půjdeme fotit,tak si (většinou) každý auto zaveze,by mohl bumbat,že??? No a na večer to vypadá zatím na 2 auta,která budou rozvážet domů....snad to vyjde.... Omca: kukala jsem na net na počasí,a budete mít parádně!!! Užij si to s plnými doušky,budeme na tebe mooooc myslet a držet palec ;-) . Jsi tady z té bandy první....... Už ted se těším na podrobnosti,fotečky a tak. ;-) ....Však do pátku,ještě všecké tisíckrát písnem ni???? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?