Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jana: aut bude kolem 20 :-( taky jsem to nechala na bráchovi - prý se nemám starat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky, my se zatím o zdobení aut nebavili, ale předpokládám, že budou jenom nevěsty. jakpak se jinak máte, já teď mám po zkouškách a niky ted vstává v 5hodin ráno a chce si hrát. vzhledem k tomu, že se mi nepodaří brzo usnout tak je to pak vražda. se děsím jestli taková bude i ten týden před svatbou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jen mě teď napadlo jedna věc co mi říkali v salónu, že fotografové nabízejí focení s bublifukem a ten dělá na šatech neodstranitelné skvrny, takže to pak některé salonny chtějí celé uhradit, tak mě jenom napadlo vám to dát vědět
Odpovědět
denber: některé salony prodávají "svatební bublifuky" - ty by měly mít složení, které skvrnky nezanechává. Ale já se toho bojím i tak, takže bublifuky mít nebudeme. Ani rýži.
Odpovědět
Profilova fotka
vím taky sem to viděla a proto to nechápu, ale říkali že to zanechává mastné fleky a nejdou dolů. tak nevím, ale taky to riskovat nebudem , švagrové to v tom jejim salonu neříkali a kdo ví, jestli by to pak nechtěli uhradit, tak raději.... holky řešily jste nějaké šaty na převlečení, my je asi mít budeme a pojedem pro ně do polska, koupila sem si ttam už dvoje krásné letní, ale na svatbu chci nové. tka tam pojedem hromadně utrácet, jinak na auta se u nás zvažuje panenkka, švagrová by měla brunetku a já bloncku, myslím, že to bude celkem vtipné:-)))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojte :-) tak ja saty na prevleceni mam..jsou lehunke a pohodlne a na tancovani urcite praktictejsi nez svatebni...jo a jsou taky bile.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já taky uvažuju že si koupím taky šaty na převlečení,svatební mám právě bez vlečky abych v nich vydržela celej den,tak uvidím....Bublifuky jsem chtěla,ale sdělení že dělají fleky,mě celkem překvapilo hehheh
Odpovědět
Profilova fotka
ja bublifuky taky chcu...a snad se to pak vypere :-D
Odpovědět
jaruschk: A na kolik vyjde bus? To by se nám celkem šiklo, pak se všichni odvezou na hostinu a chlapi můžou pít hned od rána :-N a pak by byla jen dvě auta na odvoz, to by bylo ok...
Odpovědět
kamirka: já jsem bus zjišťovala - vyšel by něco kolem 1-1,5 tisíce 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky, to vypadá blbě, že? Jako takové šaty a ten bílý kabátek...Budu si ho muset nechat ušít ve stejné barvě...aspoň mě to nakoplo :-)
Odpovědět
No jo, to jsou ty miliony odstínů bílé 8-)
Odpovědět
No vypadá to divně ne? Jako mi to nevadí na ni, ale na mě by mi to asi vadilo, protože ten, co to vidí si hned všimne, že to je jiná barva...a já v tom říjnu :-N možná bude třeba kožich 8-(
Odpovědět
kamirka: jo, vypadá to trochu divně.. ze stejného důvodu chci na hostině použít hodně odlišné odstíny ubrousků a středového pásu, protože když bych dala všechno "přibližně" stejně tmavé, tak se určitě seknu o 2 odstíny a bude to vypadat úplně stejně divně.
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Tož to já nevfím mojí rodiče dělají u dopravního podniku,tak asi nic hehheheh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: myslím, že nějakou cenu platit asi budou, taťka taky dělá v dopraváku, ale je možné že to bude levnější. jinak ten bublifuk: prý to dělá fleky se kterými si neví rady a ikdyž to někdy není ve smlouvě přímo uvedeno tak pak požadují úhradu. ohledně šatů na převlečení-plánuji, že bychom se převlékly až kolem 10-půlnoci. prostě až už budem kaput a budem tam chtít ještě být tak at můžem tancovat. já mám taky šaty, které by se daly využít, ale chci nové
Odpovědět
Já místo šatů na převlečení plánuju svatební triko 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, náhodou jsem narazila na vaši diskusi, docela přínosné počteníčko..Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti se sháněním prstýnků? Nejsme nijak nároční, jen za ně nechceme dávat 10tis. apod. Nevíte o nějakém slušném zlatnictví v Ostravě či v okolí? Díky moc za jakékoli info ;-)
Odpovědět
jaruschk: u dopraváků dělal můj bývalý, tomu se mi říkat nechce :-D To budu muset zůstat u těch aut :-N denber: Taky si chci koupit šaty v Polsku, jedu tam nějak v květnu, kdybych jela dříve než Ty, dám ti info, kdybys jela dříve Ty, můžeš taky hodit info kde a jak...Chci jet ale asi na burzu jak je velká a malá, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
chce to projít, buď obchody přímo nebo internetově- např.stoch je prý dobrý. myslím, že skoro v každém najdeš od nejlevnějších až po šílené sumy, záleží zda si třeba ještě dáš více kamínků atd
Odpovědět
Vstupuju do diskuze jenom tak jednorázově :-) Pan Stoch je skvělý, velmi ochotný a dobbrý odborník. Někdy je trochu zmatečný personál, nám zapomněli přiložit rytinu, ale do dvou dní to bylo. A je skvělé, že berou zlato na protihodnotu, to teď nikdo nedělá. Nás prstýnky vyšly na 2 400Kč, zbytek jsme doplatili zlatem. A měli jsme ještě veletržní slevu
Odpovědět
Ahoj tak prstynky jsou naceste!Se nemuzu dockat jojo
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Tak jeslti něco budou platit to nevíma kdyžtak to bude nějaká zanedbatelná částka,kdyby tisíc korun,tak to se v tom všem ztratí,počítám,že nás to výjde do 100tisíc,teda modlím se aby vyšlo hehheh,jaqko celá svatba.... Tak prstýnky jsme uplně přestali řešit,pres stačí měsíc přečd svatbou říkal můj muž hehheh,ten je klidný jak nevím co má na všechno čas,svatbu nějak odsouváme na vedlejší koílej,kvůli baráku,jelikož se máme za měsíc stěhovat a ještě není všechno dokončeno...nervy furt na pochodu mazec.... Ale asik taky zavítáme ke Stochgovi mamka mi dala plno zlata,které nenosí,investuje do toho jelikož prej to má furt hodnotu,tak aspoň snad něco ušetříme....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kamirka: promin, nějakk sem přehlédla, že si mi psala vzkaz, kdy tam pojedem nevím, ale asi už brzy, dám ti vědět. my jezdíme na burzu, která není daleko, leží hned u cesty, na oobou stranách, mají tam i nářadí, jídlo, oblečení, kytky atd atd atd. hodně obleků a šatů....dá se tam vybrat, např. pro malé holčičky tam mají nááááádherné kočárky, bypadají jak kopie těch velkých a přitom...např.mi se líbil jeden oranžový s proutím-koš a stál 1000,- pak tam maj i s košíkem dole, přenášecí taškou-šílené. takže mi tam určitě pojedem, hl.budou ty šaty, popř.boty-ikdyž mám už jednen typ vyhlídnutý-bohužel jen z obrázku a ty tam myslím neseženem
Odpovědět
ahoj holky, tak my jsme vcera byli vybirat hudbu na svatebni obrad a taky domluvit na hotel podrobnosti vcetne menu. musim rict, ze domluva super, pani nam nazdobi stul, sama zajisti ubrousky a organzu v barve svatby a muzem si privezt cokoliv, co tam chceme mit. muzem mit vlastni vino i slivovici, kdyz zarucime odber deci tvrdeho na osobu. no a napocitala za pripitek, predkrm, hlavni jidlo, raut, kafe, nealko a alko a jeste ubytovani 900,- na osobu. to je uplne super, jsem nadsena. jo a kapelu uz taky mame, nakonec jsme se rozhodli pro duo primissimo, takze diky za tip :-) ;-)
Odpovědět
jsem rada, ze ty hlavni veci mam z krku a ted uz jen dodelavky...on ten cas totiz strasne rychle leti, nezda se vam? ;-) :-)
Odpovědět
lenajs.d: to mi povídej :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?