Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jaruschk: Vy to máte v Polance?:) Přítel je z Polanky, že? Jsi mi myslím říkala :) No babi bydlí v rodinném domě, dostali se před dveře!!! No třeba by měli ještě v Benovi vyjde, když tak Jaruschk napiš finfrle jaké tam jsou podmínky-mě to taky zajímá :-N my tam měli oslavu a bylo to celkem ok, ale na začátku tam vařili lépe =-) a o jedné slečně na modré střeše jsem četla, že oni si postavili ten barák vedle Bena a že se pak kvůli té hospody odstěhovali a staví si nový barák někde jinde. Ž e to tam prý nešlo vydržet(je pravda, že tam dost často mají nějaké akce) prý ten barák, kde museli seknout lípu, protože by neměli jak vjet do garáže anějací usedlíci jim posprejovali fasádu hned poté, mazec co-a to je to Polanka :-N
Odpovědět
jaruschk: máš ten vak doma? jestli nemáš to číslo nebo něco, když zadám vak, tak mi to nenajde...chtěla bych vědět cenu aspoň...ale už mám u ange krásný,snad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami:V rodiným baráku?Kuwa bojím bojím,pořídímeč si alarm a čokla....Jj přítel je z Polanky,a my se tam za měsíc stěhujem...Vím četla jsem to na té střeše....Já osobně tam nikdy v tom Benovi nebyla,jen vím,že se tam konají taky svatby a oslavy a je tam i ubytování,pak je ještě penzion u Hasičů v Klimkovicích,a pak je myslím ještě něco ve Vřesině,ale to nevím jak se jmenuje taky penzion,ty vak doma nemám jen vím,že jak jsem byla naposledy v Ikei,tak jsme tam viděla vaky na šaty,zkusím to pohledat....
Odpovědět
Na střeše? Co tam bylo? to nevím...ona psalaněco, že měli na fasádě cosi napsaného...To je tež mazec teda...
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: tak možná si v tom jo??? třeba jen planý poplach.....Jasně,že uvažuju o druhém,ale až po svatbě,a až se nastěhujeme do nového a hlavně většího......Svatbu si chci užít se vším všudy..... ;-) Jinak v otm baráku...taky se budu bát,vždycky jsem bydlela od 2 patra víš... ;-) ,a tam....než si zvyknu,to bude nazec .....Jinak o psovi taky uvažuju.....
Odpovědět
No je dobrý i nějaký malý pes-hlavně, že štěká ;-)
Odpovědět
ahoj holky, zdravim o vikendu! uz mame prstynky! vcera je tatka vyzvedaval v brne a jsou fakt nadherne, mam z nich obrovskou radost! akorat jsem porad spatna z te kapely, jedna se nam ozvala, ale cena je silena, tak nevim, bojim se, ze zustanem den pred svatbou bez hudby...ach jo. :-( :-| finf, o holubech na celadne uz jsem tady dost cetla a hodne negativniho, myslim ze je tady tomu venovana extra diskuze, tak zkus mrknout tam. :-)
Odpovědět
tak vidim, ze uz jsi tam koukla ;-)
Odpovědět
Leni, dáš prstýnky do alba? ;-)
Odpovědět
uz tam jsou, akorat se lesknou, tak fotka neni nic moc :-)
Odpovědět
Leni, leskou a ještě to je máznuté :-), ale lepší jak nic ;-)
Odpovědět
Ahoj alespon neco pozitivniho v pondeli mi zlatnik posle mms meho prstynku a ve stredu nam to poslou do Irska jupiiiiii
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj tak už mám v albumiu fotečky oznámek a jmenovek. budou asi ty obyč bez stužky. a taky fotky těch druhých šatů bez vlečky. finfrle: my ještě nemáme kalkulaci,ale víme že raut nás výjede na 7 tis. a oběd s přípitkem cca 350kč na osobu.Pak máme poviný odběr 2 dcl vína na dospělou osobu a nealko dle potřeby. tvrdé budeme mít vlastní. za ubrusy si nic neůčtuje.Jinak si budu tabuli zdobit sama a mám svoje ubrousky,jak na oběd,tak na raut a taky svoji výzdobu. Jinak zkus ten areal ferdinand. je to tam velice pěkné a je tam i ubytko asi pro 16 lidí + novomanželé.tam chtějí plný odběr. ale dělá to cca 1000kč na osobu i s pitím.Záleží jak moc pijete.Nebo tam jak to máme my,ale tam není ubytování.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak sem se polepšila a prvních pár foteček je v albu
Odpovědět
Denber: krásné šatičky máš, mi se libili hned ty první
Odpovědět
luci: máte krásné oznámení a i mnoho dalšího v albíčku, líbí se mi i ubrousky. ;-)
Odpovědět
denber: Krásné ;-) ty poslední dvě fotky je švagrová? A ona tady nemá nick? Chodíš zjišťovat info jenom Ty jo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, my jsme chodily zkoušet spolu a ty moje vítězné, no vlastně i ty s tou stuhou zkoušela taky, akorát já to nemám vyfocené v takovém detailu tak sem použila ji. ona dost hodně pracuje, takže nemá čas. katus: u mě to byly favoriti už od atomu, ale nakonec ty druhé vyhrály, cítila sem se v nich lépe, neumím říct proč... našim se taky líbili oboje, ale pak říkali že tady ty mi sedí víc..
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Ahoj šatičky jsou krásné,moje segra měla před 2 roky taky šaty z Kariny,a tenkrát se mi tam nezdály ty šaty tak hezké,tak asi dostali nový modely ;-) Včera jsem byli v boží restřauraci ve Frýdku jmenuje se to Penzion hrad a bylo to super,svítí se tam jen svíčkama,a chodí tam v dobových kostýmech jako ze středověku fakt paráda
Odpovědět
v Karině jsou šaty jen za 3700 půjčovné ne? To je tež super cena... Jaruschk: Kde to bylo? Takové restaurace mám ráda...Naši byli v nějaké restauraci, kde Ti téměř nadávají jak Ti dávají pití, tykají Ti atd. ale nevím kde to bylo...často chodí někam v Brně, ale jestli to není v Čechách jak byli na dovči? Teď si to vůbec nevybavím...
Odpovědět
Profilova fotka
k te restauraci ve frýdku, je to i penzion(tak jak to vypadá je to i postavené-žádná rekonstukce nějakého starého objektu-muselo to stát majland) a vystupují tam historické skupiny, většinou o víkendu, ale poslední dobou i přes týden a vím to díky toho, že sem jedné takové skupiny členem. bohužel nyní neaktivním. být to větší tak bych svatbu chtěla tam. lidi ze skupiny tam dělají: šerm, tance, představení, ohnivé akce(souboje, točení -at už s řetězy, nebo vejíři apod). jinak v létě budou taky vystupovat na hradci, jinak možná hukvaldy atd. kdybyste někdo chtěli pošlu vám na ně odkaz do IP. nevím zda to tady můžu dát. jinak další nápad: dají se objednat-na oslavu, svatbu, výročí. např. na kulaté narozeniny jezdí pasovat toho oslavence atd. jinak k šatům: oni jim tam mají jenom nějakou část vystavenou, ostaatní vysí v zadu, jak sme tam byli ted s nasima finálně vybírat tak tam měli dvoje, které předtím ne a ona říkala, že to nejsou nové, jen prohozené. jinak ted na konci dubna +- má přít nová bílá kolekce, krémovou už mají. půjčovné tam mají 3700,- což je myslím dost slušné, v ostravě jsme našli i menší, ale tobyly šaty jak do pohádky.
Odpovědět
denber: POslala bys mi tu restauraci-nějaký kontakt do IP, prosím? ráda bych si tam s přítelem zajela až přijede...Děkuji moc ;-) A proč jsi teď neaktivním členem? Na Hukvaldech jsem takovou "akci" viděla a bylo to super ;-) Cena šatů je super.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pošlu jenom ji musím najít, neaktivním - prootže smalým špuntem se to moc nedá a v těhu taky ne. navíc přítel tomu zrovna neholduje, takže se to nedá přehánět a oni mají tedkom tolik akcí, že víkendy sou plné(nemusela bych jet samos.každý-je nás myslím dost), ale ted je to i přes týden atd. a to s partnerem, který to nemá jako koníček moc nejde. k te restauraci-pokud tam chcete jít o víkendu doporučuji zavolat a rezervovat, co sem slyšela tak to bývá plné
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam:-)
Odpovědět
denber: pěkné šatičky katka: děkuji
Odpovědět
llucif: pěkné jmenovky - to sis nechávala dělat grafikem nebo vytvářela sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kami:Ta restaurace se jmenuje penzion hrad,když to zad do vyhledvae,tak ti to uro najde...bylo to super,normaln ti tam tykaj,bhem programu ti třeba ti uinkujc uj z talře a nebo se napijou pivka hehehh,my mli tst na super program,a ohňov ou byla pardn myslm,že ta skipina se jmenuje rytři svatho grlu....fakt doporuuju,vlastní to kámoš od mého strejdy,on totiž taky dělá historický šerm... denber neznáš "DROBKA"
Odpovědět
Profilova fotka
však jarus o té skupině sem mluvila. já tam byla taky vystupovat, ale už je to hodně dávno. ty - něco mi to říká, ale nejsem si jistá
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Jj je to tam super,ale trošek drahé ubytko,na jednu noc 1900kč a apartmán 5200kč,mohla jsem tam mít i svatbu,ale zase jezdit z Hradce až do Frýdku,trošku z ruky hihihihih Jinak DBOBEK-je můj malinkatý strejda asik 150kg a 190cm hihihihih
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme si včera objednali ozdobu na auto pro ženicha. Jak to máte vy? Budete mít ozdobu na autě jenom vy jako nevěsty nebo i ženich? Já myslela, že se dává na obě auta, ale kámoška tvrdí, že to slyší poprvé, že si dává jen nevěsta.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?