Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Snad se svými šaty neskončím takhle: http://www.stastnezeny.cz/index.asp?m... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
kami, je to internetovej obchod, zkus si to dat do vyhledavace, urcite najdes :-)
Odpovědět
kamirka: jééé, já ten obal na šaty mám doma! Koupila jsem ho přesně před měsícem, ale přímo v prodejně Tchiba. Neptala ses, jestli ho tam třeba ještě někde nemají? Než platit poštovné...
Odpovědět
ange: To jsem se neptala, když to už je přes měsíc, tak ho už asi nemají...a je dobrý? tak zase ta stovka navíc mě neporazí a budu mít radost :-D
Odpovědět
maja: Díky, já ty názvy těch obchodů vůbec neznám, sjem se teď dívala a je to ten obyč vak, ten by snad šel sehnat i levněji v obchodě...ale ten tchibo se mi líbí...ta barva :-D Holky a dívaly jste se na ty nejlevnější boty?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: taky ty boty to je mazec :-D aaaaauuuu.......
Odpovědět
:-D No konečně nějaká reakce :-D
Odpovědět
ange: a Ty máš šaty půjčené-nebudš vak prodávat? Když tak hoď info, já si ho když tak zítra objednám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty a s těma šatama (co má na sobě každý rok) to je taky dobré ;-) ,nikdy by mě todle nenapadlo...tolik roku po svatbě.... :-)
Odpovědět
jana1k: Já viděla ještě jednu...ale to je dávno a odkaz nemám a ona se tež do toho soukala každý rok, ale asi tak po deseti letech se do toho nevešla a normálně to měla rozepnuté-na foto to šlo vidět a ona vysmátá :-D
Odpovědět
ta s těma šatama má na beremku album a holky ji psaly do vzkazů, že to je dobrý nápad s tím focením se v těch šatech každý rok :-D drsná ironie :-D teda pokud to nemyslely vážně :-D
Odpovědět
kamirka: no to víš, že Ti ho prodám, není problém! :-) Jinak ty boty, to je fakt síla! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasně,též to nemyslím špatně,akorát by mě todle nikdy nenapadlo udělat :-D a ani to udělat nemůžu - šaty mám půjčené HAHAHA :-D
Odpovědět
ange: fakt? tak já si ho rezervuju! Ale pak už musíš :-D Jani, já mám šaty koupené...Treba s marcicek takhle dopadneme a Vy se tady budete rok co rok válet smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: :-D :-D
Odpovědět
Jeden rok se vyfotím v bílém tričku, protože budu těhotná a další rok znovu :-D Nu, pobavila jsem se dneska :-D :-D :-D
Odpovědět
kamirka: jasně, máš ho rezervovaný a ani zálohu nechci! :-D :-D
Odpovědět
Hele ale už vidím jak rok co rok nemůžu dýchat (mám to na zip) jak mi řeknou nádech a nedýchej :-D a za pár let už jen sukně a vršek už ani není zapnutý a po 20ti letech manželství šaty visí na skříni a já s úsměvem vedle s mým drahým a s popiskem 20 let po svatbě :-D:-D:-D
Odpovědět
ange: Fakt ne? No jen ať mě pak nenatáhneš :-D =-) :-D
Odpovědět
kamirka: kdepak...ty jsi mi poradila botičky, tak ti to aspon nějak oplatím :-)
Odpovědět
Takže ještě Ti dám instrukce: Vak nikde nepolož, neušpiň, nezalož a hlavně nezapoměň...když tohle splníš, tak mám velkou šanci, že se ke mě může dostat :-D
Odpovědět
ange: Díky za připomenutí ohledně bot, to Ti pak spočítám :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D neboj, budu ho hlídat jak oko v hlavě a každou hodinu v noci chodit kontrolovat, jestli je na svém místě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: no právě,taky si představuješ jaký to bude za 5,10,20 let..??? To je šílený... ;-) Jo,ale je fakt,že to letí,pozoruju to na prckovi. Nedávno jsem byla těhotná a už bude mít rok a půl,a začínám uvažovat i o druhém...nevím.... ;-)
Odpovědět
Každou hodinu nemusíš :-D když si ho dáš vedle postele, tak to bude v klidu :-D Holky já valím spát...I když tak měsíc mám strach usnout |-| Moji babi vykradli a kradli, když ona spala!!!Kabelu měla za hlavou na jakési stoličce-museli se naklánět nad ní!!!Ještě že tak! Jinak už by bylo pozdě :-( Tak mám takové tikavé spaní... |-| Takže vak hlídej :-D mějte se! Dobrou noc a hezký víkend! Já ho budu mít s učením :-(
Odpovědět
ne ještě že tak, že se nakláněli nad ní, ale že spala ;-) Já si pro jistotu schovávám peněženku a tak, jsem už vadná 8-( Jani, už se snažíte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky fičím do hajan....S tou babičkou,tak to je síla,to je z filmu....Tý jo,to si vůbec nedovedu představit,brr... jinak ještě se nesnažíme....asi příští rok na jaře (hlavně podle baráku),ale už o tom začínám uvažovaz a to je základ ;-) ....tak dobrou ženský
Odpovědět
Kamirka jojo ted uz pres tri hodiny to resime s pritelem a moc se nam to nezda a tak premyslime co a jak ale jsem z toho vazne smutna ani rozcilit se ted nedokazu :-(
Odpovědět
Dnes jsem se diky problemum s restauraci moc nevyspala ach jo a to mazu ted do prace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holk dobrý ráno,vaky na šaty prodávají i v IKEI,ta fota po X letech té paní ječ sílá,a ještě větší sílá je komentář z té jejich svatby fakt jsem se chlamala jak jsem to četla,paní je asik srandistka :-) Jani,tak ty uvažuješ o druhým prckovi ju?Já mám ted depky jelikož si myslím že jsem v tom.... :-| Tedkom se mi tžo fakt nehodí :-D kami:Tak moji známou taky vykradli,jak spala,vlezli ji do bytu oknem,proto jsem říkala,že nikdy nebudu bydlet v přízemí a nebo prvním patře aji kdyby mi to dávali zadarmo.... finf:Tak to je husté s tou restaurací,takové stresy....tak držím palušky,ať co nejdříve něco vhodného seženete,ještě je v Polance nad Odrou penzion Ben a je to i s ubytováním
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?