Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
omca: ty voe!!!!!!!Pardon!!!ale takový striptýz :-D Kurník, bych brala tež :-D
Odpovědět
kamirka: 8-) :-D :-D
Odpovědět
omca: ten má ale prdélku :-D šáhla sis?:-D
Odpovědět
http://www.rockystrip.cz/800/FRT20.jpg Teď se tu dobře bavím :-D Už se mi ani nechce učit :-D
Odpovědět
kamirka: šáhla, skoro všude. Byla jsem rudá až za ušima, ale on mi furt chytal ruce a hladil se jima :-D :-D
Odpovědět
Tak vidím, že šperky do vlasů momentálně nikoho nezajímají, když jde o chlapskou prdelku..... :-D :-D :-D Ale to musel být mazec.... :-D omca: tak to se ti nedivím, já bych byla rudá ještě teď... :-D :-D
Odpovědět
kathy81: Tebe teď ěco do vlasů zajímá?:-D A kde jste to měly? v jaké restauraci? a jak dlouhé to bylo? No to je mazec :-D Otázka je taky jestli je sáhnout nebo zmáčknout....no fuj, to je skoro úchylné :-D
Odpovědět
kamirka: striptýz byl objednaný zvlášť, v restauraci se jen domluvil salonek, aby naši společnost (bylo nás 10) nikdo "nerušil" :-D kathy: ty šperky do vlasů jsou ještě hezčí než na obrázku, fakt! ;-)
Odpovědět
omca: jsou moc zajímavé....budeš kočka ;-) Já jdu dneska na poštu pro náhrdelník, naušnice a korunku, tak jsem zvědavá, jestli budou podle obrázku...
Odpovědět
omca: Ty šperky jsou super...pravda, že jsem se na ně podívala až jako druhé v pořadí :-D Ale tak to jsme snad omluvena :-D Ale celkem mazec...Takový večírek Ti závidím ;-) (v tom dobrém) ;-) Prosím tě, omca, kde jsi koupila ty botičky-v jakém salonu? Hodně se mi líbí. Na kolik vyšly? =-) :-N
Odpovědět
kamirka: v Praze v Bereniké, budu z tama mít půjčené šaty. Botky vyšly na 500.
Odpovědět
V Praze? tak to nic :-D jsem myslela, že je máš z Ostravy...
Odpovědět
Článek se načítá
omca, dost dobry!!! :-) ;-)
Odpovědět
Ale cena je teda super!!!! Kdybych sehnala tak krásné s tak super cenou, tak by to bylo super...musím u nás pohledat..
Odpovědět
kamirka: přespříští týden budou nejspíš na prodej - co já bych taky jiného dělala s bílýma botama s kraječkama :-D je to velikost 38 ;-)
Odpovědět
omca: Já mám velikost 40, u takových botů bych mohla mít i 39, ale 38ku bych už nenarvala :-( Leda kdybys je mega roztáhla, tak je beru :-D
Odpovědět
Ahojky, prosím, mohly byste mi doporučit nějaké zlatnictví v Ostravě, kde by mi vyrobili prstýnky, podle mého?Mám vybrané, ale na veletrhu byly hrozně drahé, tak se chci zeptat, kolik by stály, kdyby mi je nějaký šikovný zlatník vyrobil. Nevíte, je tam velká přirážka? Děkuji.
Odpovědět
omca: to muselo být fakt super. Na rocky týmu jsem byla asi před 4lety a byly super. :-D
Odpovědět
lafemme, nejsem si jista, ale Karel Stoch by mohl vyrabet prstynky, sidli v marianskych horach. jinak nevim. ;-)
Odpovědět
holky bude někdo z vás mít fotky v ateliéru?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak to je masakr :-D ,byl to kus ;-) .Kurník já abych to dokázala si "šáhnout",to bych musela mít 4 promile v každém oku :-D katka: já v atelieru né,jen venku u Kravařského zámku....
Odpovědět
Profilova fotka
omca já bych si určitě šáhla kurna mám to zplacené tak co jo určitě bych si šáhla :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca:Tak to chcu taky,chci kontakt,a ta řiťka,já jsem uchylná na pěkně vytvarovaný prdelky,tak to já bych si zase šáhla klidně všude hihihihi.... ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
jaruschk: bylo to v Praze, cestovné do Opavy by se asi prodražilo :-N
Odpovědět
Preji krasne rano! Tak zase minus jeden den ;-)
Odpovědět
lafemme: my máme prstýnky dělané přímo u zlatníka, má výrobnu v Přívoze, prstýnky se teprve dělají, ale byl velice ochotný. Pisnu ti kontakt do IP a můžeš zkusit... katka: my budeme mít fotky venku, ale ještě přesně nevíme kde, asi klasika v Komenského sadech a pak s pejskem někde na poli nebo louce....Už jsi byla na zkoušce účesu?
Odpovědět
Profilova fotka
omca:To je fuk hehheh,ale stejně byl dobrej,a jak už se těšíš?Ještě týden co?Já se netěším prej jusem divná hehehe,ale pak to prej bude zas stát za to.... My se budem fotit venku v zahradách Hradce nad Moravicí
Odpovědět
Profilova fotka
lafemme- v ostravě je hodně míst, kde to půjde udělat, např.v Mariánkách,jezdí kolem tramvaje je myslím Stoch-tam prý mají hodně velký a dobrý výběr, my jsme tam nestihli dojít. jinak včera jsem zamluvila šaty-tak už to mám splněno:-) jinak prstýnky si jeden na konci dubna vyzvednout do brna-se těším. můžu se zeptat: když se řekne růžovobílá kytky-co vás napadne? švagrová má na šatech růžovou a já jemně bílo-stříbrnou výšivku. tak ta kytky by měla být růžovobílá, mě napadají orchideje nebo lílie-ale ty dlouho nevydrží, kdyžž budou už rozkvetlé, tak neevím
Odpovědět
tak já furt nevím jestli stačí fotky jen v komenských sadech nebo udelat i ateliérovky... jestli to nejsou ale zbytečně utracené peníze kathy: jdu tam 27.4., už se těším :-)
Odpovědět
tak já furt nevím jestli stačí fotky jen v komenských sadech nebo udelat i ateliérovky... jestli to nejsou ale zbytečně utracené peníze kathy: jdu tam 27.4., už se těším :-) , jak dlouho jsi tam byla ty? at vím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?