Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Odkud máš šaty?Hoď sem foto,ružovobílí mužou být i růže ne?
Odpovědět
My ateliérovky dělat nebudem (fotograf je odjinud, takže aťas poblíž nemá) denber: bílé kaly a růžové růže, úplně to vidím ;-)
Odpovědět
Mi se ateliérové fotky moc nelíbí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak my ateliérové fotky dělat nebudem, nelíbí se mi a nevidím důvod proč se fotit na místě které nemá se svatbou absolutně nic společného
Odpovědět
Profilova fotka
šaty z kariny ve svinově, jo-růže to jistí:-) jinak- mi se ateliérové fotky moc nelíbí , ikdyž viděla jsem od jedné fotografky a to byla bomba-tak kdo má zájem hurá do německa:-) jinak, my uvažujem že si ho zarezervujem-co když bude pršet nebo hnusně, např.ten fotograf naproti fakultce tak tam nám říkala, že v ceně focení je i rezervace toho ateliéru, protože kdyby náhodou pršelo
Odpovědět
Profilova fotka
denber:Tak k té fotografce naproti fakultky bych už nikdy nešla,dělá hnusné fotky a drahé jako prase
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Ted jsem tuto slečnu a musím Vám ji tady taky poslat...je rozkošná!
Odpovědět
kamirka: jéje, supr fotečky!
Odpovědět
viděla-trošku jsem zapomněla na sloveso :-D jinak je od nějaké slečny z alba...ale taaak rozkošná, asi chci dítě :-D :-D :-D
Odpovědět
kamirka: :-D :-D
Odpovědět
kamirka: antikoncepcí ti budiž http://i.idnes.cz/08/042/sp5/VES22664... ;-)
Odpovědět
:-D Tež jsem si říkala, že kdybych zase viděla nějakého rozmazleného spratka, tak mě to přejde :-D Ty už můžeš začít oficiálně trénovat za chvíli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky prosim o pomoc nejake navrhy na mista kde se da konat svatba prosim!Asi to v te restauraci nevyjde :-( nejak s nama chce majitel zamavat a natahovat.Jak je to u vas?KOlik tak davate na osobu?A mate povinny odber alkoholu?A taky si pprirazi 3000 za ubrusy a ubrousky a pohaty za nalesteni skla ci co pro 30osob nevim jak dalece je to normalni?!Jsem trochu vykolejena
Odpovědět
My máme 900 na osobu odběr a pak si můžeme donést cokoli chceme...Na děti ten odběr není, takže se to trošku sníží tím, že máme osm dětí a ty taky něco sní...
Odpovědět
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... Holky, nechtěla byste některá taky ten obal? poštovné je 100, tak se mi to nechce platit celé :-N
Odpovědět
no tak já asi taky na ty ateliérovky prdím finfrle: tak to mne mrzí,že je majitel takový. my to máme super, musíme vzít deci tvrdého na osobu nebo 4deci vína zbytek svoje,a jak jsme se s ma jitelkou bavili,tak to výjde max. 1000 na osobu se vším všudy.
Odpovědět
kamirka: mne se to bohužel nezobrazilo
Odpovědět
Tak to máte stejně jako my Kači, akorát my si můžeme přinést cokoli a vzít si cokoli v hodnotě 900 na dospělou osobu....Což se mi zdá celkem ok. tak uvidíme :-)
Odpovědět
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP... když dáš muj velky den, tak dole je vak na saty za 349 Kč.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Holky :-D Tak toto jsou snad nejlevnější boty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kamirka: my si tam též mužem vzít dorty,koláče atd. slané nám dají oni a ta částka 1000kč je maximum,tak jsem zvedavá na ko lik nás to výjde celkove. a ten vak je nutný?
Odpovědět
katka_j: budu mít svoje šaty, tak právě nevím jak je budu nosit. pak třeba do čistírny, my doma žádný vak na oblečení nemáme..
Odpovědět
kami: aha, tak to já jen půjčené tak snad vak nepotřebuju.
Odpovědět
no snad ne...já právě nevím-jak budu ty šaty přenášet? i z toho obchodu a tak...nevím...jestli to dají v tom pytli(igelit. sáčku)? Netuším =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, ja jsem si objednala za 300 vak na svat. saty z kvetuse a je docela v pohode :-)
Odpovědět
No ja Vam povim hruza...mozna to prehanim ale nejak se mi to nezda Menu a vecerni raut vychazi na osobu 1600,- a to je v tom 500,-ubytovani ale je to bez nealka a alkoholu! Nealko je povinne a alkohol mame povinne mnozstvi 1dcl tvrdeho a 1,5dcl vina na osobu!
Odpovědět
majatob? Jo? kvetuse je svatebni obchod na netu a nebo v Ove? Neznam ho, tak pardon za hloupou otazku =-) :-N
Odpovědět
katka a to mate v te 1000i alkohol?To asi obsahuje jenom menu a vecerni raut ne?
Odpovědět
finfrle: ty jsi říkala, že už jste rozeslali to oznámení, že? Tak to nevím jestli by bylo ok to zrušit a udělat jinde, ale samozřejmě to je možné, ale bude to složitější...Třeba tam, kde to máme my, ubytování není možné...Nenašla bys ještě nějakou restauraci?? Jestli chtějí 3000 za ubrusy atd. tak to kupují asi celé nové ne?????Jim řekni, že chceš to, co nabízejí-a to je v ceně snad ne! Max by mohli chtít něco za nastrojení tabule, ale taková částka? =-) otázka je kolik na to máte financí a za to jste schopni zaplatit...Jestli je nealko povinné, tak na tom utratíš minimálně 150 kč na osobu (když vezmu cenu 25 Kč, tak lidi ve vedru budkou chlompat)...
Odpovědět
finfrle: My máme polévku,oběd, předkrm atd cca 250+přípitek+raut to může vyjít tak max 300 na osobu podle mě, takže 550 jídlo a zbytek od nich vezmeme piva a nealko...to tak vyjde za těch 900 no a alko máme svoje (jako budeme mít, ještě nevím kolik čeho! z toho asi zešedivím!!!) a povinný odběr nemáme od ničeho ;-) jen těch 900 chtějí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?