Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: joooo,tak to opravdu nevíííím :-|
Odpovědět
jana1k: v poho ;-) U mě naštěstí funguje jakýkoliv deštník - když ho mám u sebe (a zrovna neprší už když jdu ven), tak pršet nezačne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jo tak to je asi taky skoro u každého ;-) Tomu se říká zákon schválnosti,že?? :-D No a svatební deštník,ten se hodí do auta a je hotovo....
Odpovědět
to já jsme se taky dívala kolem, kdy jsem byla na svatebním veletrhu, ale také jsem žádnou známou tvář z beremese neviděla. Ale nedávno jsem jela do autobusem č. 38 a měla jsem pocit, že se mnou jela marcicek, ale nebyla jsem si jistá, jestli je to ona..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak to já nepotkám určitě nikoho :-o ,teda jestli se některá nechystáte do Opavy :-D .Ale dneska jsem byla s malým ve Fakultce v Ov na kontorle,a tam je vždycky taký frmol,že si říkám,že člověk může někoho potkat i tam ni?? (né,že bych někomu přála nemocnici,jéžiši to né) ;-) Co to Zoo,jdete??? Měli jsme jet do Zoo v pondělí na velik.,ale sešlo z toho...jelo se za babičkou,je po uraze na rehabilitaci v Chuchelné.....Ale byla tam minulý týden segra,a říkala,že se tam cosi opravuje..???
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
libus: jojo :-D , byla jsem tam před 18.00 h., pravidelný nákup. Ty si ale teda všímáš lidí... :-)
Odpovědět
marcicek84: je možné, že to bylo č. 28, já jsem nastupovala na Slezské u kolstela a ty nebo někdo vystupoval v Radvanicích u rondlu, je tam benzínka..... Jinak na tuningu v Kopřivnici jsme byli loni a myslela jsem si, že to bude lepší, spousta lidí a málo aut.... jana1k: do Zoo by se dalo podniknout....Že by sraz nevěst...? :-D
Odpovědět
O víkendu je v salonu Paris svatební víkend, sleva na šaty, obleky, dekorace, bude tam kosmetička, kadeřnice, floristka.......
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:Tak jako né že by byl uplně hnusný,ale nevím no....ho vyfotím až pojedu k našim a dím to sem,co mi na to řeknete....
Odpovědět
Tak do Paris bych uz nikdy nesla i kdyby to byl posledni salon a mela jsem si usit saty sama.Tak vyhlaseny salon a chovani jeje.....a 1000,-za pujceni zavoje to si muzou strcit nekam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jani, my s malym do te zoo jdeme, uz se tesiiiime :-D
Odpovědět
Ahoj tak jsem dala dohromady fotecky ze svatebniho veletrhu co se konal v Irsku v nedeli ;-) je to jen vycuc http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Tak to vypadá jako trošku jiný veletrk než veletrh v Ostravě ;-)
Odpovědět
to teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na první pohled je ten veletrh opravdu jiný.
Odpovědět
Já, já, ehm... kámošky mi dneska uspořádaly rozlučku se svobodou! I pánský striptýz byl 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: to jo ;-) a jaké to bylo..???? To u mě nehrozí.....Budeme dělat rozlučku dokupy.Máme společné známé....Uděláme to v létě venku,bude bečka pivka a selátko..... ;-)
Odpovědět
jana: my původně žádnou rozlučku vůbec neplánovali - dobří kamarádi budou na svatbě. Ale asi před měsícem přišel jeden kámoš s tím, že přece Mauťa pánskou jízdu mít musí... no a toho se pak chytla budoucí švagrovka a ještě jedna kámoška a uspořádaly mi dámskou jízdu jak v emerickým filmu, bylo to supr!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít taky společnou rozklučku,grilovačka,chlastačka,tancovačka,a striptýz bude taky jak dámský tak pánský,už mám i kontakt na pár který to dělá společně,a můžete si vybrat jaký chcete erotický,umělecký,srandovní :-D
Odpovědět
jaruschk: Jé a kolik za to berou :-D Mi by se to líbilo, ale nevím kde bychom to uspořádali =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, po delší době se opět hlásím. finfrle: paris mě bohužel taky zklamal, těšila sem se tam, šly sme tam s tím, že tam na 99%vyberem, ale ....... ty holky, oblečené-každý pes, jiná ves. řekly jsme že je to dvojtá, tak by ty šaty neměly být extrémně jiné a too co nám nosily..... jo byly podobné- bílé, ale tím to asi končí, přišlo mi, že je jim totálně jedno zda něco prodají nebo ne. ale třeba v ostravě v beladoně byly přímo úžasní, "švagrová" tam má už šatičky objednané a já se rozhodnu dneska. váhám mezi dvojema, pak vložím fotečky obou. jinak - kdybyste někdo chtěli mám doma šatičky na malou holčičku, krásné, bílé-prostě malá nevěsta, u nás to nikuš bude mít už malé tak můžu nabídnout, velikost se podívám, ale tak +- půl roční holčička-.
Odpovědět
denber: tak já jsem byla v Parisu s šatama i obsluhou spokojená,obsluhovala mě přímo majitelka, takže v pohodě. Ale když jsem se byla podívat v Beladoně, tak ke mě byla paní milá, ale přišla tam holčina, která byla trošku při těle a chtěla šaty a slyšela jsem takové hlášky jako do těch šatů se nevlezete, do těch musíte zhubnout a byla na ni docela nepříjemná, což mě docela překvapilo
Odpovědět
Profilova fotka
Jarus. prosím,prosím mohla by jsi mě poslat kontakt????? Uvažuju o tom....A bylo by to překvápko pro nastávajícího.....Ale samozřejmě,důležité je cena za kolik si to účtujou,aby mě to nezrujnovalo :-D .... Jinač,jak jsem měla ten menší incident v Daje,tak jsem se bila do hlavy,proč jsem hned nejela do OV do Paris salonu,slyšela jsem na to jen samou chválu....ale nevím nemůžu posoudit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, nemůžu říct, že by ty holky byly nepříjemné, ale bylo jim jedno zda něco vemem nebo ne. tak to se divím, v beladoně-nám se líbily nějaké šaty-ty sou moc veliké apod. byly tam šílené velikosti. ale sou tam moc milé paní. např.v té daji, byly dvě a my si tam připadaly jak dvě malé myšky, ano-byly profesionální, podávaly šaty za šatama atd. ale ty šly po tom aby prodaly až moc, chtěly jsme odcházet, že si to rozmyslíme a ať dáme zálohu - aspon tolik atd. strašně na to tlačily. asi nejlepší přístupy byly v Karině(svinov), beladona, potom příjemní byly i v angelice(na náměstí v ostravě), ale ten paris, ten mě mrzel:-(
Odpovědět
Já jsem zase byla spokojena v Daji, paní byla moc milá, do ničeho mě netlačila, ale v Angelice mi pořád vnucovali jedny nejdražší šaty, které jsou moc krásné, ale mají šílenou vlečku, měla bych o ní celý den strach a oni pořád, že je ta vlečna normální, že není velká a že se zapne a pořád dokola....Nakonec jsme odešly....Asi hodně záleží na jakou paní či slečnu v salonu narzíme...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kathy81:Já mám tež šaty z Angeliky a obsluhovaly mě takové paní,jedna mladá a druhá starší a byla jsem spokojená, maja:Ty jdeš s malým to příští uterý do toho Zoo,jak je sraz z koňa?
Odpovědět
Tak jsem přihodila fotky z včerejší rozlučky 8-) a hlásím, že do vlasů budou ty šperky, co mám v albu, protože dneska ráno přišly, jupíííí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?