Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, muzu se k Vam pridat?bereme se v havirove, coz je taky okoli:)
Odpovědět
kami1984: jasně ;-) já se budu vdávat ve Frýdku-Místku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Om:na zamku?
Odpovědět
kami: tak tak.
Odpovědět
Profilova fotka
am je krasne, byla jsem jednou na nocni prohlidce a romantika jako blazen:)
Odpovědět
Holky, nevíte náhodou, kde v Ostravě (nebo okolí) pečou malé koláčky? My jsme si je chtěli objednat u cukrárny Řehová na Fifejdách, ještě loni tam pekly malé koláčky po 5 Kč, ale přestali. Tak to nám docela narušilo plány...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak se taky přidávám k hodnocení Nevěsty 2009 a nic moc. Čekala jsem od toho podstatně více. Nevím, jestli půjdeme ještě do Atomu, jestli to bude na stejno, tak jsou to vyhozené peníze. Ještě uvidíme....
Odpovědět
Profilova fotka
Marcicek:presne tak, jen to mame v patek, tak sice zadarmo, ale nemame zivou hudbu, pametni list... Nevesta byla docela o nicem, taky jsem odchazela zklamana
Odpovědět
My tam byli jen chvíli, a vybrali i prstýnky...Takže spokojenost....ale jinak tam toho asi moc nebylo no... :-N Nestihli jsme to projít, jen jsme se mrkli...A bylo nějak půl páté, chtěla jsem se nechat nalíčit a ty slečny už líčily a česaly nějaké další vystavovatelky 8-( takže pozdě na všechno.... :-| Do Atomu se určitě půjdeme podívat...Ze zvědavosti :-)
Odpovědět
tak to jsem ráda,že mi to nakonec nevyšlo se tam jít podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:ahoj,tak už jsem objevila i koňa(modrýkoník)chodím na ostravuII.Já to taky nestihla ten veltrh,jdu až do atomu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, my tam byli taky. po pravdě čekala sem, že tam toho bude víc, ale celkem sem spokojená. prstýnky sme v podstatě vybrali, šaty tam měly taky hezké, růzké řetízky, prstýnky a další cerepetičky a šlo to. ale hodně těch vystavovatelů říkalo ,že budou i v atomu.tak kdo de tam, tak je tam potká.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Angelina:zkusim se zeptat babicky,ta si kolacky vzla za sve a je domluvena s nejakymi panimi, co leta pecou a zalezi na neveste, jake a kolik chce..myslim, ze i prumer se da domluvit
Odpovědět
jaruschk: na ostravu mrknu:-)....kdy je ten veletrh v Atomu? tam bych asi zašla..jen tak mrknout co tam je.
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:28.-29.3
Odpovědět
jaruschk: díky :-) měli jsme podobné dorty pro holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, před časem tady nebo na Ostravě 2 dával někdo odkaz na jedno pekařství,. myslím, že v radvanicích. tak kdyby někddo chtěl, pošlu do IP. jinak dorty vypadají dost luxusně a dá se domluvit ochutnávka, což je myslím super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:myslíš panneku anebo pejska?My jsme pejskoví,Sof miluje psíky
Odpovědět
jarusch: myslela jsem panenku:-)
Odpovědět
kamirka: tak to jsme se možná viděly :-D . Zrovna o půl páté mně tam slečna líčila. kami1984: super, budu ráda za každou informaci, chtěli bychom jich asi 90.
Odpovědět
ange: Fakt? Si Tě vůbec nevybavuju...Jsem si akorát všimla jedné dlouhovlasé slečny s přítelem, která tež tak divně koukala :-D le nikoho mi nepřipomněla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j:Jj panenka byla hezká,ale já ji nejedla nejeím dorty,ale každý kdo to jedl,říkal,že byla hodně máslová,ten pejsek byl mnohem lepší chutově toho jsme jedla hehhe
Odpovědět
kamirka: no seděla jsem z pohledu před stolkem s kosm. výrobky na židli vlevo a přítel stál před stolkem. Ale nevím, že bych divně koukala, to se Ti možná zdálo, jak mně zmalovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem na nevěstě 2009 byla a odnesla jsem si perfektní zážitky bezvadně mě nalíčily,učesaly a udělali nehty. Odcházela jsem jak princezna.Fakt jsem si to užila. Zároven jsem si koupila i štras.bižu a příteli svatební kravatu za hubičku. Takže maxilmální spokojenost.
Odpovědět
ange: Ona byla tmavovlasá, to jsi nebyla Ty ;-) myslím :-D Tak to do atomu tež zajdu, a nechám se nalíčit a tak :-D Jak dlouho jste na to čekaly? I když mě se příčí, že mě namalujou řasenkou, co s ní malovaly několik holek a další...takže nevím :-| (snad nejsem pro Vás nějaká citlivka! :-D :-D No i kdyby, tak mi to může být jedno, že :-D :-D ale já jsem na to zvyklá odmala, že prostě mám mít své věci a tak :-N )
Odpovědět
ahojky tak dneska přišly ubrousky a ty druhé šaty. dám si sprchu a hned jdu zkoušet x-) jinak tady jsou ty ubrousky http://www.beremese.cz/album/view.php... holky byly jste některá v tom krásném poli?
Odpovědět
lluc: ty ubrousky jsou mega! ;-) těším se na fotku šatů!
Odpovědět
lluci: tyyyy jo, ubrousky jsou uzasne! To mate z Irska?
Odpovědět
kamirka: tipuju ebay :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?