Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
ubrousky jsou z ebay,jakožto 99% našich věcí :-D :-D :-D omca: akorát spodnice mám už v čechách a tak nevím jak to bude vypadat.mám tu akorát tu širokou,co chci zkusit na ty 1. šaty.No a navíc mi to tu nemákdo zavázat a tak to bude jen tak. Ale to až tak za hodinku,nebo zítra. první jdu do té sprchy a pověsit prádlo. |-|
Odpovědět
nakupovala jsem na ebay abych ušetřila,ale našla jsem tam spoustu pěkných věcí a tak jsem nakoupila mnohem více,než jsem původně chtěla :-D :-D ale je to prý jenom jednou za život :-N :-D
Odpovědět
lluci: a na kolik vyšly? Dala bys když tak kontakt? ;-) IP :-) Prosíííííííííím :-)
Odpovědět
kamirka daho,ale ne až tak moc. jeden i s poštovným necelých 7kč záleží na kurzu. já to mám v eurech a tak mi to moc nepřišlo.
Odpovědět
prodává to po 100ks dala jsem za to i s poštovným cca 28eur jsou to ty kvalitní hrubé ubrousky.budeme je dávat po 2ks do výslužek a 50ks dáme na raut.
Odpovědět
Děkuji moc, mrknu na to ;-)
Odpovědět
kamirka: nemáš zač. já jsem od něj kupovala i sošku na dort,ale to bylo ještě loni a to byla o 5 eur levnější než letos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,můžu se k Vám přidat??? Sice se píše ostravsko,a já jsem z Opavy :-N . Máme termín 19.9.2009.... sem tam si písnu na diskusi září nevěsty 2009?, ale jestli můžu i sem,přece jen severní morava,je severní morava ;-) . Tak co jak jste všichni daleko??? Skoro všechny máte svatbu dřív než já.....
Odpovědět
ahoj Jani:mám dotaz nechodila jsi na střední do Ostravy?
Odpovědět
Profilova fotka
lluci:Ahoj,tak ty ubrousky jsou mazec,moc pěkné :-)
Odpovědět
jana1k: Já mám později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... lluciferek: ne,ne nechodila. Chodila jsem na stř.tady u nás v opavce :-) ještě řekni,že ti někoho připomínám :-D ,protože todle slýchávám poměrně často,fakt :-D :-D :-D kamirka: aha,fakt nebudu tady z nás poslední :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je jani, koukam, ze uz ses taky mamina... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: jojo,už jsem mamina 16 měsíců :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, tak to ses tu spravne... :-D :-D :-D :-D je nas tu vic takovych :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob:právě jsem se koukla na tvé album-krásné. A ty děti,to je vše tvoje? lluciferek: taky se přidávám k pochvale k těm úžasným ubrouskům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, nestras, to bych musela zacit rodit ve 12 letech :-D to jsou deti sestrenek myho budouciho muze, pujdou nam za druzicky... :-D my mame 11 mesicniho synacka :-D
Odpovědět
majatob: víš, že fotky dětí patří na modrého koníka, ne do alba příprav svatby? Je to v pravidlech, takže ti je asi brzo smažou...
Odpovědět
Tak to jako bezdětná a ještě na konci roku jsme zcela out 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca, ale druzicky jsou svatebni dost ne? :-D tak ja je smazu sama, jdu na to jani, kdes sehnala kravatku pro malyho??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
kamirka: nejsi tady zdaleka sama tak staromodni, ze nejdriv svatba a pak nekdy deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kami, my jsme to puvodne planovali taky naopak :-)
Odpovědět
omca: Vidíš někoho dalšího kromě Tebe a ange? :-) Ty maminy jsou tady snad v přesile.. Holky, bacha, ať se nepřidám k většině :-D :-D (ale tak rychle by to nešlo, ale před mou svatbou bych už porodit nestihla) 8-)
Odpovědět
kamirka: lluciferek taky...
Odpovědět
Profilova fotka
kami, tehule jsou kraaaasny nevesty!!!!a moc x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
majatob: já ti nevím... kamarádka v prvním trimestru pořád jenom spala, zvracela a pleť se jí zhoršila o 200%... v takovém stavu bych se vdávat moc nechtěla..
Odpovědět
halo, ja taky! nejdriv svatba, pak mimouch :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: vidis, ja uz asi nikdy nebudu mit tak peknou plet, vlasy a nehty jak kdyz jsem byla tehotna... :-) fakt je, ze prvni trimestr je docela blbej, pokud trpis nevolnostma, omdlivanim apod., to uz bych radsi pockala na konec tehu, at je to aspon videt :-)
Odpovědět
majatob: no právěže asi nikdy předem nevíš, jaké to těhu bude.. někdo zase ke konci trpí otokama, křečema, taky nic příjemného :-N máš fajn, žes měla pěknou pleť a vlasy!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: zato ted bych se nejradsi zahrabala, oschla, odobana, olamany vlasy aj nehty, proste idealni stav pred svatbou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?