Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
finfrle: taky moc přeji, ať se vám v sobotu vše vydaří a ať je ten váš den tak krásný, jak sis ho vysnila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finf:Přidávám taky předsvatební gratulaci....hlavně pevné nervy a krásně si to užijte..... Jinak mám jednu pozitivní zprávu,už máme prstýnky,a s cenou šli tedy rapidně dolů.....jsem na ně zvědavá,co s tím provedli....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, včera jsme byli dozařizovat tu hostinu a bylo to super. ten kluk co to má na starosti byl ochotný, hodný, zároveň uměl upozornit na nevýhody některých návrhů a zároveň se člověk necítil jak hnup:-))))) dneska jedeme do jednoho oobchodu kouknoout na šaty na převlečení na noc tak sem zvědaavá zda něco vyberem:-)))))
Odpovědět
tu je nějak mrtvo ;-)
Odpovědět
no taky se mi zdá. Od té doby, co se některé z nás vdaly.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, u nás se pomalu začíná finišovat, dneska jdu s tatkou do květinářství-poptat se na kytky. holky jak si užíváte manželství, kam ste jely na svatebku?
Odpovědět
den: no jo taky se ti to pomaličku krátí :-) tiše závidím že to máš teprve před sebou :-) My jsme původně nechtěli jet nikam,ale nakonec jsme neodolali a jedeme na Makarskou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,mrtvo tu je,ale posl.dobou nemám vůbec čas,jsme furt na baráku a natírám palubky,až mi z toho hrabe :-D ,a ke všemu je malý dost marod...... Katka. to chorvacko Vám záááávidíííím 8-) ,jéé hned bych jela taky k móřu...... denber a jarusch: holky ted jste na řadě Vy co?? Už to máte za pár.....závidím vám,už se těším až to bude taky za mnou...... A co finfrle. vůbec se ještě neozvala.......Už se těším na fotečky.......
Odpovědět
Profilova fotka
Jani:Tak na tom jsme stejně my taky furt na baráku a na svatbu ani menyslím.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky dotaz: kolik jste platily za zkoušku líčení, případně za celé svatebbní líčení??
Odpovědět
Profilova fotka
Zkouška mě stála 100 a celkové líčení 300
Odpovědět
Profilova fotka
denber. já to mám zadara 8-) ,kosmetička co mě bude líčit,je vlastně kámoška,a zrovna dneska jsem u ní byla na zkoušce,a jo,vypadá to pěkně ;-) ,tak se jí ptám,kolik bude chtít a ona,že to mám brát jako dárek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
denber: taky závidím, hned bych si to zopakovala. My byli na svatebce na Zakynthosu, bylo tam překrásně, ani se nám nechtělo zpátky. Za zkoušku jsem platila 100, za svatební líčneí pak 490.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Ostravacky, hledam informace a zkusenosti ohledne svatby v arealu Lodenice - Dehylov, za OV-Porubou, smerem na Hlucin... Diky predem!
Odpovědět
ahojky teťkom jsme se stěhovali a tak jsem na net neměla čas. finfrle: taky Vám přeji hodně štěstíčka a dej vědět,jak to dopadlo. denber: já platila za líčení+účes + zkoušky 1000kč
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinko: tak to netuším, znám to tam-může to tam být hodně pěkné-mít tam svatbu, ale jestli je dělají. ono proč ne, kapacitu na to maj-místo taky, akorát jak vám bude pršet tak nevím jestli tam mají něco většího zastřešeného...
Odpovědět
Profilova fotka
cauky denber, uz tam nejake svatby byly, delaji je, jen hledam nejaky nazor ze strany nevest... da se tam byt i pod strechou... pekne to tam je... ;-) treba se nekdo najde, kdo tam mel svatbu, nebo nekdo znamy...
Odpovědět
Luci, tak mí známí tam chtěli svatbu, měli vše zařízené, postavené pódium a všechno nazdobené, bylo to loni v září, pak začalo pršet a vylila se Opava přímo tam, kde měli mít obřad. Museli narychlo sehnat jiné místo, takže docela risk. No ale já mám zrovna co říkat s Kunínem, že... :-) ;-)
Odpovědět
ahoj holciny! Konecne jsme docestovali a jsme zpatky v Irsku!Svatba byla uzasna a moc jsme si to uzili!Fotecky dodam pozdeji musime se dat tady dokupy ale snad par dam vecer do albicka!pacek
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Leni, to je tam velke riziko, to je nam jasne, ta voda je tam supr, ale muze to byt pekny problem...ale jak vidis, muze to prijit i tam, kde by to clovek necekal... jinak ti znami byli s jednanim s Lodenici spokojeni? ja zatim je telefonovala a bylo to ok...
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: kráásné fotečky x-) ,mělas krásné šaty......Gratuluji a přejí Vám hodně štěstíčka a lásky do manželství.... ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky, potrebovala bych nejaky tip na kapelu!!! prosim prosim.. a popripade taky na kameramana..? dekuji
Odpovědět
jana dekuji moc bylo to fajn a uzili jsme si to :-)
Odpovědět
finf, nádhera, fakt. a obrovské gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Finfrle, tak to mate za sebou, pekne a uvolnene fotky, je videt, ze jste to brali fakt s humorem a nadhledem :-D nas to ceka, taky jsme v Irl a zaciname pomalicku zarizovat, zatim teda vse na dalku... dodej dalsi fotky ;-)
Odpovědět
dekuji holciny! nevestinka tak pevne nervy prece jenom na dalku je to slozitejsi ale jde to!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jakpaka se máte, přípravy vrcholí?lenajs: ty to máš z nás ted nejblíž-pokud se nepletu. my dneska deme objednat kytky, boty budu mít na 99%půjčené, mám dvě velikosti, tak uvidím v kterých sede bude lépe chodit.
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle:Moc moc moc gratuluji,nádherné fotečky......přeju mnoho štěstíčka a lásky ...... Jj já taky váhám mezi květinami buďto kaly a nebo růže..... 22.8 mám rozlučku....to bude mazec...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme vybranou kytku, byly jsme tam +- 1,5hodiny, ale máme zařízeno úplně vše. auto, kytky pro ty či ony, výzdobu - prostě vše. holky pokuud můžu doporučit tak na růžné akce nebo oslavy tak květinářstvíí Simona, je pod rondlem, vedle knih. paní nám půjčí aj vázičky, takovou tu stuhu doprostřed stolu, jednání bomba, a kytky tam mají taky krásné. akorát byla sravnda jak nám docvakávalo kolik kytek budem potřebovat pro mamky, mamky sou sice 3, ale kytky budem potřebovat 4-celkem sranda, no:-) jaruschk: tak to máš super, těšíš? já ani nevím zda nějaká bude/nebude. můj svědek o ničem nemluvil a nevím zda se to chystá/nechystá u druhého páru.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?