Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
hádání, pardon
Odpovědět
No tím,že něco uznáš, jsi nevyhrála :-N Holky, kde nakonec máte ty kytky? A ty krabičky na výslužky jste koupily kde a za kolik? nějak jsem to zasklila a slyšela jsme o nějakém velkoskladě v Porubě naproti pracáku? Jestli to říkám dobře, neznáte to tam někdo? A ještě jsem na kytky a tak slyšela o nějakém obchodě u Makra, že to vypadá jako nějaký skleník. Kamarádce tam udělali kytku a přivezli jim ji ten den až k baráku na hodinu jakou se domluvili, neslyšela jste o tom taky některá? ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj Holky, tak zase nahlížím a nestačím se divit,co tu probíhá. Fakt nemá cenu se hádat, je to zbytečné a taky stresující ;-) . kami: já jsem si nechala dělat kytkuv Mariánských horách v květinářství Diana - a fakt super, byla jsem moc spokojená. o tom skleníku u Makra tu už někdo psal. Holky hodně štěstí při dalším zařizování a kdybych tu nepřišla,tak přeji všem co se jim to už blíží krásnou svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak svědky-nevím zda to de, aby svědčil někdo kdo se i žení. já mám např. nejleepší kámošku, moje drahá polovička má kamaráda, druhá nevvěsta má kolegyni a druhý ženich má bráchu:-) ohledně kytek: my to bereme z květinářství Silvie(nebo tak nějak) a bomba, když se domluvíš tak ti to tam i nazdobí-na te hostině, půjčí ti vázičky-zadarmo-samozdřejmě, rozbiješ zaplatíš, s kytkou nám vyšla vztříct, říkala různé varianty, nejela na to aby měla zisk. ale spíše na spokojenost zákazníků. aj tu stuhu doprostřed stolu nám půjčí-no prostě bomba. krabičky na výslužky budeme mít asi přes známé. jinak je seženeš skoro všude, já vím o jedné prodejně na krabičky-krabice v opavě, u jednoho z těch jejich parků, vede kolem nich cesta a po ni se hned napojiš na ostravu-je to nějak: back shop- nebo tak něco,
Odpovědět
kami, proboha proč bych měla chtít vyhrát? Copak jsme tady na nějakém závodě? Nechápu... každopádně jak psala marci, vyměnily jsme si IP a vyjasnily spoustu věcí, tak už se k tomu fakt nechci vracet. Kami, jinak ten velkosklad je v Hrabové u Makra, někdo tady o něm mluvil, ale nevzpomenu si kdo... Já mám kytky z květinářství Cesmína na Hlavní třídě, vždycky mi tam uvázali hezké kytky, tak jsem zvědavá... ;-)
Odpovědět
Jo a krabičky na výslužky máme z papírenského velkoskladu na Poděbradově v centru, jsou tam dva, druhý se jmenuje Praktik Papír, tam jsme kupovali celofány.
Odpovědět
Profilova fotka
o tom velkoskkladě jsme taky uvažovali, ale nakonec jsem ráda, že to máme v te porubě, je to blízko, vážou krásně-ba přímo nádherně ;-) a super přístup. jinak já sem ted totální sirotek, skor.manža na kole-šíleně daleko a nikuška na chatě-tak moc svatební náladu nemám, spíše je mi smutno :-( holky, mám takový dotaz: odkud máte spodní prádlo pod šaty??
Odpovědět
Profilova fotka
den:Co se týče prádla tak podprdu mám z netu Astratex a gaťky z Polska jsou super takové kraťaskové z krajky...Jinak co se týče her na svatbě,tak doufám,že osahávání zadku proběhne hhihihih ;-) My krabičky mít :-| nebudem,máti něco zchrastí v papírnictví,to nechám na ní......jinak už mi přišly létající přání...... kami:Ahoj zdravím tě došel ti vzkazík? den:Tož já v pondělí volám kuchařce a domluvíme to jídlo,nejspíš bude plněná kuřecí kapsazs amerikami a obloha,předkrm klasika šunkorolka,polévka hovězí s domácími nudlemi.....večer studený a teplý raut..... Jinak kytku a výzdobu mi bude dělat známá a měli bychom se vejít prej do 5tisíc,což si myslím,je v pohodě.....
Odpovědět
Profilova fotka
to plněné kuřecí mám taky ráda, lae my sme chtěli něco co si neuděláš raz dva doma a zrovna to plněné umím perfekně(nechci si fandit ;-) ) jako přílohu jsme dali opékané brambory, je to kompromis mezi normál a hranolkama, tak snad to bude dobrý
Odpovědět
jaruschk: Objednávala jsi ta létající příná na aukru? Tam je prý mají levnější... Ano, mamka mi psala, že mi přišel dopis, díky ;-) Vy si teda děláte nějakou zvlášť výzdobu atd:Já myslela, že to vše připraví restaurace,jsem se asi spletla :-N My uvažujeme i nad dvěma přílohama, uvidíme...
Odpovědět
denber, prádlo mám ze svatebního salonu Dája, tam, odkud mám šaty, je to dělané přímo k té značce šatů...hlavně drahý ho ještě neviděl, tajím jak můžu, ať je nějaké překvápko, až mi bude pomáhat při převlékání :-) Jídlo - my máme klasicky rolku a knedlíčkovou polívku a jako hlavní jídlo Želetavskou kapsu, což je kuřecí plněné taveným sýrem a šunkou, přelité sýrovo-smetanovou omáčkou. Příloha napůl ameriky a vařené brambory. Knedlíky nejím, tak jsem svíčkovou zavrhla. :-) Jinak včera jsem měla rozlučku, bomba šupa akce, striptér perfektní a bylo to v Garagi v Martinově...někdo z vás tady tam má hostinu, denber, myslím, že ty? Každopádně zrovna jak na potvoru tam byla včera hostina a vdávala se moje kamarádka z dětství, co bydlela o pár baráků vedle v Martinově. A náhodou jsme se potkaly i na svatebním veletrhu na Černé Louce, jak jsme vybírali prstýnky...tak jsme se včera spolu posmály a zavzpomínaly :-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kami:Né objednala jsem to z vysmatédarkycézet mám 3 a stály mě 250kč,jinak my si výzdobu děláme sami,jelikož to nemáme v restauraci ale v Kultůraku v Olbramkách.... Leni:Já jsem taky bydlela v Martinově,jak jsou dílny kusek od tama.....Garage v Martinově znám super hospůdka,taky uvažuji nad místem rozlučky,kamoška měla před 14 dny v klubu Kamikaze ve Výškovicích,kde holky v sobotu zaplatí vlezné 250kč a pijete co chcete a kolik chcete jmenuje se to oll inclusive night,a je tam i diska.....tak mě to taky napadlo....Jinak leni odkud jsi měla striptéra,tedy pokud to víš.....kdyžtak plosíííím kontakt díky..... Já jsem taky nechtěla svíčkovou jelikož ji nesnáším a hovězí maso je fůůů :-| takže my budem mít plněnou kuřecí kapsu s hermošem a vlašskými ořechy a nevím co ještě tam baba narve to nechám na ní..... Jinak už máme téměř vše,krom šatů pro družičky,které jsem objednavala před 2 měsíci z Quellečka,a ještě nepřišli,takže jedem s máti ve čtvrtek do Polska sehnat nějaké šatky,snad něco seženem :-( Co se týče kytky,tak mám jasno,citronově žluté kaly.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
holky kam jedete na svatebku, my chceme někam jet, akorát za to nechceme za to dát majlant-ono penízky by ted byly aj na hodně drahou dovolenou, ale v lednu rekonstruujem-tak to nechcem přehánět. zatím sem našla krásné a celkem levné bulharsko. hodně typy-jsem už z toho na mrtvici. jedna cestovka mě dostala, v tabulce dají např. cenu 6000,- ale když člověk sjede pod ni, tak tam je milion a jeden poplatek a příplatek, které většina cestovek už má v tabulkových cenách započítány, takže ze 6ti tisíc je najednou 13-15 + případně poplatky na letišti apod.
Odpovědět
denber: A nevyšel nějaký zákon, že už mají uvádět cenu bez příplatků atd.? Někdy jsme to zaslechla, ale teď vůbec nevím jak to dopadlo. My nepojedeme nikam, tak leda v pondělí do práce :-N My na moře nijak nejsme, takže příští rok tak na tři týdny Skotsko, Norsko,Švédsko-něco z toho:) Už jsme tři týdny absolvovali, takže to nevyjde draho a je to super :) Jaruchk: Ten klub ve Výškovicích zní zajímavě. Tam bych mohla vzít kamarádky :-D Nevíš jak to tam vypadá? Zkusím pohledat na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak příští úterý nebo středu jdu na zkoušku šatů-to bude. takže ttento týden musím dořešit boty atd. začíná se to nějak moc rozbíhat:-)leni co ty, už máte pomalu rozvážku koláčů atd, ne? držím palce at vám všechno vájde:-)
Odpovědět
tak já podprdu nakonec neměla. a menu bylo tohle: mozzarela s pestem a rajčátky, kuřecí polévka s játrovými knedlíčky a nudlemi, grilované kuřecí prso plněné šunkou a sýrem sse zámeckými brambory.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kami:Jj už jsem tam byla,právě na rozlučce od kamádky a bylo super.....akorát na toho 22.tam vychází nějaký program s Jacksonem,tak nevím jestli by se to holkám líbilo,ale myslím,že tam jdou kvůli mě a né kvůli nějakému Jacksonovi heheheh :-) My asi nikam nepojedem, :-) mít podle toho kolik zbyde penízku a taky asik nebude mít kdo hlídat malou,uvažovali jsme nad prodlouženým víkendem v termálech,hezky si odpočinout a relaxovat,barák nás uplně vysyluje a nervuje.....Jinak nad Bulharskem jsme uvažovali další rok i s malou....já už tam byla několikrát a je tam super a hlavně levno,já osobně mám ráda Řecko....Egypt a podobné destinace mě nelákají
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: hezké víkendovky pro novomanželé mají např. v mariánských lázních. dají ti šampus s jahodami, večeře, různě masáže atd vypadá to moc hezky,ale je ot na 2-3dny a to bychom chtěli déle
Odpovědět
Profilova fotka
holky- ted mi vypadlo, ale zkusím to najít- KDO JSTE MĚLI FALEŠNOU NEVĚSTU- sháním šaty pro extra velkou nevěstu-falešnou
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, sháním fakt dobrou kosmetičku, která používá kvalitní kosmetiku, a kadeřnici z Ostravy-Poruby...Hostinu chceme mit taky v Porube, ale Woodman se nam zda takovy neosobni..bude tak pro 50 lidi. Nemate nejaky tip? Diky moc..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nad: kosmetičky ti můžu doporučit rovnou dvě, obě mladé holky, obě krásně líčí-a každá jiank. kadeřnici máme taky výbornou, vyhrála xxx soutěží, ale u ni ti nezaručím že by dojela k tobě domů
Odpovědět
Profilova fotka
však až budu mít po svatbě tak můžeš juknout, bude nás česat skoro všechny a ta druhá nás bude skoro všechny líčit-tak když se ti to bude lííbit:-)
Odpovědět
Denber: Díky moc..Mě nevadí, že nedojede domu, podle mě je stejně lepši kdyz ja dojedu k ni, preci jen ma toho u sebe vic k dispozici.. a ty kosmeticky jsou z Poruby? a jakou pouzivaji kosmetiku nevis? Muzu porposit o kontakt na ne?
Odpovědět
den: Prosim poslala bys mi kontakt do IP na obe dve a napsala mi i ceny? Dekuji moc =-)
Odpovědět
Denber: Ty jo, koukam a ty sis zkousela šaty,které jsou mými favoritkami - ty s tim ruzovym pruhem..jsou z Havirova ze? Jak ti sedely? Jak ses v nich citila?
Odpovědět
Profilova fotka
obě kosmetičky nebo i kadeřnici?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?