Menu Forum

Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

29. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 hádání, pardon
8. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 No tím,že něco uznáš, jsi nevyhrála emoticon

Holky, kde nakonec máte ty kytky? A ty krabičky na výslužky jste koupily kde a za kolik? nějak jsem to zasklila a slyšela jsme o nějakém velkoskladě v Porubě naproti pracáku? Jestli to říkám dobře, neznáte to tam někdo?
A ještě jsem na kytky a tak slyšela o nějakém obchodě u Makra, že to vypadá jako nějaký skleník. Kamarádce tam udělali kytku a přivezli jim ji ten den až k baráku na hodinu jakou se domluvili, neslyšela jste o tom taky některá? emoticon
8. srp 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
 takže jsme si s lenkou vyměnily IP a myslím, že se tady k tomu už vracet nemusíme emoticon Přece nebudou rozbroje i v diskuzi Ostrava, jsme Ostravačky a ty drží spolu ne? emoticon emoticon
8. srp 2009 ve 12:01  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
Registrovala se 30. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 216 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
Registrovala se 30. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 216 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Ostrava.
 ahoj Holky,
tak zase nahlížím a nestačím se divit,co tu probíhá. Fakt nemá cenu se hádat, je to zbytečné a taky stresující emoticon .

kami: já jsem si nechala dělat kytkuv Mariánských horách v květinářství Diana - a fakt super, byla jsem moc spokojená.
o tom skleníku u Makra tu už někdo psal.

Holky hodně štěstí při dalším zařizování a kdybych tu nepřišla,tak přeji všem co se jim to už blíží krásnou svatbu.
8. srp 2009 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 ahojky, tak svědky-nevím zda to de, aby svědčil někdo kdo se i žení. já mám např. nejleepší kámošku, moje drahá polovička má kamaráda, druhá nevvěsta má kolegyni a druhý ženich má bráchuemoticon ohledně kytek: my to bereme z květinářství Silvie(nebo tak nějak) a bomba, když se domluvíš tak ti to tam i nazdobí-na te hostině, půjčí ti vázičky-zadarmo-samozdřejmě, rozbiješ zaplatíš, s kytkou nám vyšla vztříct, říkala různé varianty, nejela na to aby měla zisk. ale spíše na spokojenost zákazníků. aj tu stuhu doprostřed stolu nám půjčí-no prostě bomba. krabičky na výslužky budeme mít asi přes známé. jinak je seženeš skoro všude, já vím o jedné prodejně na krabičky-krabice v opavě, u jednoho z těch jejich parků, vede kolem nich cesta a po ni se hned napojiš na ostravu-je to nějak: back shop- nebo tak něco,
8. srp 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 kami, proboha proč bych měla chtít vyhrát? Copak jsme tady na nějakém závodě? Nechápu...

každopádně jak psala marci, vyměnily jsme si IP a vyjasnily spoustu věcí, tak už se k tomu fakt nechci vracet.
Kami, jinak ten velkosklad je v Hrabové u Makra, někdo tady o něm mluvil, ale nevzpomenu si kdo...
Já mám kytky z květinářství Cesmína na Hlavní třídě, vždycky mi tam uvázali hezké kytky, tak jsem zvědavá... emoticon
8. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 Jo a krabičky na výslužky máme z papírenského velkoskladu na Poděbradově v centru, jsou tam dva, druhý se jmenuje Praktik Papír, tam jsme kupovali celofány.
8. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 o tom velkoskkladě jsme taky uvažovali, ale nakonec jsem ráda, že to máme v te porubě, je to blízko, vážou krásně-ba přímo nádherně emoticon a super přístup. jinak já sem ted totální sirotek, skor.manža na kole-šíleně daleko a nikuška na chatě-tak moc svatební náladu nemám, spíše je mi smutno emoticon holky, mám takový dotaz: odkud máte spodní prádlo pod šaty??
8. srp 2009 v 18:57  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
 den:Co se týče prádla tak podprdu mám z netu Astratex a gaťky z Polska jsou super takové kraťaskové z krajky...Jinak co se týče her na svatbě,tak doufám,že osahávání zadku proběhne hhihihih emoticon
My krabičky mít emoticon nebudem,máti něco zchrastí v papírnictví,to nechám na ní......jinak už mi přišly létající přání......
kami:Ahoj zdravím tě došel ti vzkazík?
den:Tož já v pondělí volám kuchařce a domluvíme to jídlo,nejspíš bude plněná kuřecí kapsazs amerikami a obloha,předkrm klasika šunkorolka,polévka hovězí s domácími nudlemi.....večer studený a teplý raut.....
Jinak kytku a výzdobu mi bude dělat známá a měli bychom se vejít prej do 5tisíc,což si myslím,je v pohodě.....
8. srp 2009 ve 20:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 to plněné kuřecí mám taky ráda, lae my sme chtěli něco co si neuděláš raz dva doma a zrovna to plněné umím perfekně(nechci si fandit emoticon )
jako přílohu jsme dali opékané brambory, je to kompromis mezi normál a hranolkama, tak snad to bude dobrý
9. srp 2009 ve 12:00  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 jaruschk: Objednávala jsi ta létající příná na aukru? Tam je prý mají levnější...
Ano, mamka mi psala, že mi přišel dopis, díky emoticon

Vy si teda děláte nějakou zvlášť výzdobu atd:Já myslela, že to vše připraví restaurace,jsem se asi spletla emoticon

My uvažujeme i nad dvěma přílohama, uvidíme...
9. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 denber, prádlo mám ze svatebního salonu Dája, tam, odkud mám šaty, je to dělané přímo k té značce šatů...hlavně drahý ho ještě neviděl, tajím jak můžu, ať je nějaké překvápko, až mi bude pomáhat při převlékání emoticon

Jídlo - my máme klasicky rolku a knedlíčkovou polívku a jako hlavní jídlo Želetavskou kapsu, což je kuřecí plněné taveným sýrem a šunkou, přelité sýrovo-smetanovou omáčkou. Příloha napůl ameriky a vařené brambory. Knedlíky nejím, tak jsem svíčkovou zavrhla. emoticon

Jinak včera jsem měla rozlučku, bomba šupa akce, striptér perfektní a bylo to v Garagi v Martinově...někdo z vás tady tam má hostinu, denber, myslím, že ty? Každopádně zrovna jak na potvoru tam byla včera hostina a vdávala se moje kamarádka z dětství, co bydlela o pár baráků vedle v Martinově. A náhodou jsme se potkaly i na svatebním veletrhu na Černé Louce, jak jsme vybírali prstýnky...tak jsme se včera spolu posmály a zavzpomínaly emoticon emoticon
9. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 kami:Né objednala jsem to z vysmatédarkycézet mám 3 a stály mě 250kč,jinak my si výzdobu děláme sami,jelikož to nemáme v restauraci ale v Kultůraku v Olbramkách....
Leni:Já jsem taky bydlela v Martinově,jak jsou dílny kusek od tama.....Garage v Martinově znám super hospůdka,taky uvažuji nad místem rozlučky,kamoška měla před 14 dny v klubu Kamikaze ve Výškovicích,kde holky v sobotu zaplatí vlezné 250kč a pijete co chcete a kolik chcete jmenuje se to oll inclusive night,a je tam i diska.....tak mě to taky napadlo....Jinak leni odkud jsi měla striptéra,tedy pokud to víš.....kdyžtak plosíííím kontakt díky.....
Já jsem taky nechtěla svíčkovou jelikož ji nesnáším a hovězí maso je fůůů emoticon takže my budem mít plněnou kuřecí kapsu s hermošem a vlašskými ořechy a nevím co ještě tam baba narve to nechám na ní.....
Jinak už máme téměř vše,krom šatů pro družičky,které jsem objednavala před 2 měsíci z Quellečka,a ještě nepřišli,takže jedem s máti ve čtvrtek do Polska sehnat nějaké šatky,snad něco seženem emoticon
Co se týče kytky,tak mám jasno,citronově žluté kaly.....
9. srp 2009 ve 20:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 Tak k tomu svatebnímu menu: my budeme mít předkrm rohlík z listového těsta plněný kuřecím masem a sýrem...polévku hovězí s játrovými knedelíčky...hlavní jídlo pak kuřecí maso plněné šunkou a balkánským sýrem a příloha půl bramborová kaše, duhá půlka americké brambory...(opékané nám nedoporučili,nebo´t letos prý se prodávají brmbory více vodnaté a tudíž to pak není ono)
Jinak kytka budou bílozelené růže s fréziemi... emoticon
9. srp 2009 ve 20:41  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 holky kam jedete na svatebku, my chceme někam jet, akorát za to nechceme za to dát majlant-ono penízky by ted byly aj na hodně drahou dovolenou, ale v lednu rekonstruujem-tak to nechcem přehánět. zatím sem našla krásné a celkem levné bulharsko. hodně typy-jsem už z toho na mrtvici. jedna cestovka mě dostala, v tabulce dají např. cenu 6000,- ale když člověk sjede pod ni, tak tam je milion a jeden poplatek a příplatek, které většina cestovek už má v tabulkových cenách započítány, takže ze 6ti tisíc je najednou 13-15 + případně poplatky na letišti apod.
10. srp 2009 v 08:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 denber: A nevyšel nějaký zákon, že už mají uvádět cenu bez příplatků atd.? Někdy jsme to zaslechla, ale teď vůbec nevím jak to dopadlo. My nepojedeme nikam, tak leda v pondělí do práce emoticon My na moře nijak nejsme, takže příští rok tak na tři týdny Skotsko, Norsko,Švédsko-něco z tohoemoticon Už jsme tři týdny absolvovali, takže to nevyjde draho a je to super emoticon

Jaruchk: Ten klub ve Výškovicích zní zajímavě. Tam bych mohla vzít kamarádky emoticon Nevíš jak to tam vypadá? Zkusím pohledat na netu...
10. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 tak příští úterý nebo středu jdu na zkoušku šatů-to bude. takže ttento týden musím dořešit boty atd. začíná se to nějak moc rozbíhatemoticonleni co ty, už máte pomalu rozvážku koláčů atd, ne? držím palce at vám všechno vájdeemoticon
10. srp 2009 v 11:14  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
 tak já podprdu nakonec neměla. a menu bylo tohle: mozzarela s pestem a rajčátky, kuřecí polévka s játrovými knedlíčky a nudlemi, grilované kuřecí prso plněné šunkou a sýrem sse zámeckými brambory.
10. srp 2009 ve 13:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 denber - tak do konce července mělli ještě akci CK Alexandria - zájezd bez palivových připlatků a k tomu 66 EUR, teď už tam mají jen 66 EUR...Jinak se specializují na Bulharsko, ale my s nima letíme na Krétu, mají tam i krásná videa Řeckých ostrovů...podle mě se tam dá vybrat zájezd letecky do 12 tis. i s příplatky...
10. srp 2009 v 15:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 kami:Jj už jsem tam byla,právě na rozlučce od kamádky a bylo super.....akorát na toho 22.tam vychází nějaký program s Jacksonem,tak nevím jestli by se to holkám líbilo,ale myslím,že tam jdou kvůli mě a né kvůli nějakému Jacksonovi heheheh emoticon
My asi nikam nepojedem, emoticon mít podle toho kolik zbyde penízku a taky asik nebude mít kdo hlídat malou,uvažovali jsme nad prodlouženým víkendem v termálech,hezky si odpočinout a relaxovat,barák nás uplně vysyluje a nervuje.....Jinak nad Bulharskem jsme uvažovali další rok i s malou....já už tam byla několikrát a je tam super a hlavně levno,já osobně mám ráda Řecko....Egypt a podobné destinace mě nelákají
10. srp 2009 v 18:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 jarus: hezké víkendovky pro novomanželé mají např. v mariánských lázních. dají ti šampus s jahodami, večeře, různě masáže atd vypadá to moc hezky,ale je ot na 2-3dny a to bychom chtěli déle
10. srp 2009 ve 20:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 holky- ted mi vypadlo, ale zkusím to najít- KDO JSTE MĚLI FALEŠNOU NEVĚSTU- sháním šaty pro extra velkou nevěstu-falešnou
10. srp 2009 ve 21:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 k těm termálům - levěji to vychází když jedeš do termálů v maďarsku, byli známí a fakt si po pochvalovali a oproti cennám v ČR to bylo výrazně levnější...a okolí a servis úžasné, takže my jsme uvažovali, že něco takového spácháme na Silvestra...co jsme se dívali Slovensko kolem 12 tis., ČR 10 tis., koukla jsem na Maďarsko dá se sehnat i za dovča 3* 3tis. (autokarem), lepší za 7 tis.(myslím, že pokud jedeš letecky), což je o dost levnější, vše beru ceny tak za 5 nocí... emoticon Takže si myslím, že to je dobrý tip, na co se zaměřit... emoticon
10. srp 2009 ve 22:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Kravaře, Region Opava
 Ahoj holky, sháním fakt dobrou kosmetičku, která používá kvalitní kosmetiku, a kadeřnici z Ostravy-Poruby...Hostinu chceme mit taky v Porube, ale Woodman se nam zda takovy neosobni..bude tak pro 50 lidi. Nemate nejaky tip? Diky moc..
11. srp 2009 v 09:29  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 ahojky nad: kosmetičky ti můžu doporučit rovnou dvě, obě mladé holky, obě krásně líčí-a každá jiank. kadeřnici máme taky výbornou, vyhrála xxx soutěží, ale u ni ti nezaručím že by dojela k tobě domů
11. srp 2009 v 10:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 však až budu mít po svatbě tak můžeš juknout, bude nás česat skoro všechny a ta druhá nás bude skoro všechny líčit-tak když se ti to bude lííbitemoticon
11. srp 2009 v 10:07  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Denber: Díky moc..Mě nevadí, že nedojede domu, podle mě je stejně lepši kdyz ja dojedu k ni, preci jen ma toho u sebe vic k dispozici.. a ty kosmeticky jsou z Poruby? a jakou pouzivaji kosmetiku nevis? Muzu porposit o kontakt na ne?
11. srp 2009 v 10:16  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 den: Prosim poslala bys mi kontakt do IP na obe dve a napsala mi i ceny? Dekuji moc emoticon
11. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Denber: Ty jo, koukam a ty sis zkousela šaty,které jsou mými favoritkami - ty s tim ruzovym pruhem..jsou z Havirova ze? Jak ti sedely? Jak ses v nich citila?
11. srp 2009 v 10:41  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 obě kosmetičky nebo i kadeřnici?
11. srp 2009 v 10:55  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš