Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Marci, třeba to někomu přijde podstatné a potřebuje se pochlubit, fotky jsou krásné, tak co, zbytečně bych neupozorňovala, nebo tobě to snad dělá radost, rýpnout si? Holky, jinak opravdu jsem asi na řadě, včera jsme celý den rozváželi koláče, dneska od rána koláčová akce u drahého v práci, která se krapet protáhla do večera, takže jsme před chvíli vyprovodili všechny hosty a jsme rádi, že jsme rádi...každopádně v sobotu mám rozlučku a pak už poslední týden, snad to bude v klidu... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Den:Rozlučka přeci není o svědkách....je to tvá rozlučka,kterou by sis měla užít....akorát teď váhám,jesltli vůbec nějakou mít,když přítel žádnou nechce.,...tak mě ještě napadlo,že udělame společnou a nebo jen posedíme s kamarády,nějaký gril nějaký chlast,prostě zahradní párty...přítel tvrdí,že nemá slavžádné kamarády,tak nic slavit nebude...tak je mi blbé jít pařit a on aby seděl doma....jak jste to měly a nebo máte vy holky....já pařit rozhodně chci a půjdu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ja jedu na 9 dni pryc tak ti preju mooooc krasnou svatbu, pekne si to uzijte, at vsechno vyjde jak ma! Az se tu zase vratim, tak uz budes mlada pani :-D Budu na tebe myslet ;-) a pak se tesim na fotos!
Odpovědět
Marci ja si taky myslim,ze kdyz na to studoval proc by to pred jmeno nedal?Uz to patri k jeho jmenu ne!? Jarush ahojky dekuji moc az mi prijde,ze jsem se ani nevdavala jak to rychle pominulo. Ale je to vazne fajn a jak rekla ma babicka hlavne to chce mit pokoru a uctu k druhemu,laska casem pomine a zmeni se ale ucta musi zustat a taky tolerance :-) tak si to muzeme vzit k srdci.
Odpovědět
Já mám tituly dva a můj drahý taky a rozhodně jsem na ně pyšná...na oznámení jsme si je nedali, nepokládám to za podstatné u svatby, ale kdyby jo, tak bych opravdu nerada, aby mě tady za ně někdo kritizoval a dával za negativní příklad. Jestli je to Marci závist, tak je mě tě akorát líto, to mě fakt trochu nadzvedlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak marci to určitě nemyslela jako závist, ono někteří lidi to opravdu cpou úplně všude, ikdyž se pak všichni akorát tak diví jak k tomu vlastně přišli. ale pokud to ten člověk bere s "nadhledem", třeba jak píšeš ty leni. můj drahý má titul, celá jeho rodina taky, já k němu nemám daleko a dávají to, když je to "nutné" nebo tak něco. Například mám kamaráda a ten si dát ty tituli před a za jméno všechny co má, tak ta jeho drahá polovička se nemá kam napsat, tak píše kdyžtak jenom Ing.:-) jinak leni co máš za školu, jestli se můžu zeptat, já ted budu končit pajdák a uvažuji, že půjdu ještě na mg.studium a zároven psychologii, ale bojím se toho, že pak nedám ani jedno, ty máš PhDr.?(snad sem to napsala správně)
Odpovědět
Profilova fotka
jarus: zapoměla sem na tu rozlučku, ono se říká že to má organizovat svědek, nebo tak sem to alespon slyšela. u nás asi něco malého bude, že já si třeba zajdu s holkama sednout, davi taky a je to, nic velkého, přehnaného atd. dneska sem chodila ve dvojich svatebních botách-půjčených a nevím, příjdde mi že mám na ně velký palec, tak stejnak budu muset juknout do obchodu, ty jedny by mohly být-když jiné neseženu. náhodou holky co jste už vdané, nemáte některá boty 40-41?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel si taky titul nenechal dát na oznamko....on ho nepoužívá skoro nikde.....já titul nemám,takže o starost míň a žiju hehe.... Den já jsem svatební boty měla na sobě asi tak ani né 5 minut jak jsem si je kupovala,tak snad to v nich ve svatební den přežiju,každopádně si beru něco na přezutí.....Přítel už má oblek,minulý týden jsme byli v Polsku a nakonec jsme vybrali černý ale je super.....tak ho mám konečně z krku,teďkom už jen vybrat jídlo,a máme všchno....ktyoláče už jsou taky objednaný,nakonec jich máme 500 sice nevím kdo to r kjíst,ale moje máti je prostě blázen....chce podarovat všechny susedy...... :-) Mezi kytkou ještě váhám,to se rozhodne až 2o.srpna,pak jdu na melír,kosmetiku,nehty a hurá do vdávání.......už mám z teho trochu nervíky..... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, tak jak jdou pripravy? Ja jsem jako posledni letos od nas tady, tak tady pak uz nikdo nebude, co =-) Je mi lito, ze se navazite i v diskuzi Ostrava do sebe, kdyz se o zadnou zavist nejedna :-N ja teda kdyz neco vytknu nebo reknu, ze se mi neco nelibi, tak tim hned neco nezavidim =-) Ale tak kazdy to ma jinak 8-( Jak jdou pripravy? Ja stale nevim jestli se nechat nalicit nebo co, az prijedu domu, tak zkusim neco sama a jeste se asi rozhodnu a uvidim co nebo co. Jinak to tedy nehrotime, na konci srpna udelam oznamko, zaridime kolace a to je tak asi vse...ja vlastne ani nevim co jeste nachystat, tak se nestresuju, ale to prijde 8-( musim se mrknout tady do toho planovace a to mi hned napovi ;-)
Odpovědět
Marci, pokud to nebyla závist, tak z toho každopádně cítím škodolibost...nejde o ty tituly, ale o princip. Připadá mi to, jako kdybych si vyhmátla nějaké albíčko, kde se mi třeba nelíbí kytka a dala do diskuze o svatební kytici odkaz na toto album a komentářem např. "podívejte se, to je ale hnus, jak někdo může mít takovou kytku..." Myslím, že ta dotyčná nevěsta to třeba vůbec nemyslela zle, třeba se chtěla jen pochlubit, jak má chytrého muže a nečekala, že ji tady někdo bude dávat za odstrašující příklad. Je to jen o principu, o tituly mi nejde, ale o určitý respekt k ostatním, asi tak, to je můj názor.
Odpovědět
Leni, myslím, že to zbytečně nafukuješ... :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, nechme to být. je to každého věc a nám se tím například počasí na svatbu nezaručí-když se budem kvůli tomu hádat ;-) jinak jarush: my máme na jídlo: vepřovou panenku na zeleném pepři a byli sme to ochutnat a bomba, je to bílá jemná omáčka a v ní kuličky pepře, takže záleží na člověku, veme jen omáčku-má to jemné, veme pepřík-má to pikantnější, tak pokud tě to třeba zaujalo tak si to dejte taky:-) jinak my tu kytku máme nakonec úplně jinou a z toho květinářstvíí sem úplně nadšená, přesně se nám trefila do představ. kdyka bude: lilie(pokud nebude velká), orchidee-dendrobium, růže. a jak sme odcházely tak nám dala ka.ohlo být drahší, ale existuje levnější a myslím i lepší řešení-a měla fakt pravdu. jinak hollky-kdybyste některá chtěla, vím o blondýnce a brunetce, panenkách. jsou s přísavkami, jedna by stála 550 a dou koupit každá zvlášt, my sme původně chtěly panenky, ale nakonec vyhrála kytka. kdyžtak pošlu odkaz nebo email s fotkou.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to květinářství: Simona - vedle knihy na rondlu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
AHoj, nedá mi to a přidám svou do mlýna. My oba s Fildou jsme Ing. uvádíme to jen ve styku s úředníky, bankou apod. Pomáhá to a chování lidí je jiné. Na oznamko nás to nenapadlo dát, na svatbě jsme byli za sebe - děti našich maminek - Filda a Lenka.Jinak moje švagrová (ta by na titul nedosáhla ani přes postel :-p ) svého manžela - Filipova bratra natolik vychvaluje, že věřím, že by to jeho Bc. dala i na slipy. Je to o povaze. Je to každého věc, je fakt,že to bije do očí, ale co, aspoň jsme si jejího alba všimli ne? nezaniklo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
rolnicek: S tím Bc. na slipech jsi mě dost pobavila :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
rolniček, taky znám podobné lidi. tam ten kluk je v druháku bc.studia a oni už o něm mluví jkao o PhDr. přitom, bych řekla, že mu samotnému je to jedno, ale jeho maminka a přítelkyně z toho dělají hrozně moc. a to s těma slipama bylo fakt dobré:-)
Odpovědět
marci: Jsem z některých lidí opravdu znechucena, takže jsme tady delší dobu nešla a kdybych se nevdávala, tak tady ani nepřijdu =-) Ty to máš taky za pár co? :-) Snad mi pošleš fotky,pokud je nebudeš mít tady... ;-) (myslím meilem, ne poštou :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Milá Marci, jsem opravdu hodně, ale každopádně ne předsvatebně vystresovaná...žádný příspěvek jsem ve 20.41 nepsala a pokud narážíš na ten o 10 minut dřív a na to, že tituly máme, tak snad jsem vysvětlila, že je mi to šuma prdel a že jen nemám ráda, když se někdo dává za negativní příklad. A víš co krásko? Spousta lidí tě tu naštvala, tak se ráda přidám a trhni si nohou, já tady přispívám jednou za dva týdny a takové jako ty mi to jen znechucujou. Takže jak píšeš, všechno máš zařízené, já taky, pohoda klid, tak nekritizuj
Odpovědět
Profilova fotka
holky, notak klid. je to "prkotina" proti jiným životním problémům, tak proč si tím kazit dny před svatbou..... ;-) nemusíme tuhle diskuzy pohřbít kvůli takové, řekněme blbosti. můžem se tu přece vídat i po svatbě a bavit se, kdo si jak užil svatebku, jak se mu daří atd. myslím, že to není jen o tom, do svatby tady a pak se na to vykašlat, mě třeba zajímá jak se máte, jak se vám daří....ne, ze zvědavosti, nebo že bych se chtěla chlubit, ale dělíme se tu o zážitky před a troškku sme se poznaly, tak co.... někdo z nás třeba za chvilku bude čekat mimi a já bych třeba moc ráda gratulovala atd. jinak ke svatbě: holky budete hrát/nebo hrály jste na svatbě poznávání nevěsty a ženicha, u nás to svědkyně chtějí udělat a popravdě mě ošahávání cizích zadků moc neláká, jak ste to měly vy? příští týden jedeme obědnat dort a pak už to snad bude vše:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marci, máš pravdu, s tebou opravdu nemá smysl diskutovat, jen mě to stojí zbytečné nervy. Miluju, že někdo, kdo mě vůbec nezná, naprosto přesně ví, jestli jsem vystresovaná nebo jaká a co si zasloužím či nezasloužím. Radši se starej o sebe a své vše zařízené. Tady už vůbec nejde o původní téma, takže konec. A tvé narážky jsou jak z MŠ, tak pomlč. Já už končím, mějte se hezky a užijte si zbytek příprav holky a ať vám to vyjde :-) ;-)
Odpovědět
No Leni, opravdu nestačím koukat =-) Nevěřím tomu, že musíš prudit zrovna v této diskuzi...a oslovení krásko atd? to sis mohla odpustit... =-) denber: koho máte za svědky? Většinou si berou sourozence, ale Vy se oba vdáváte-ženíte, nebo je i taková možnost, že to může podepsat druhý z páru? A jak to budete mít? oba páry řeknou ano a pak se jde podepisovat?
Odpovědět
kami, já jsem si nezačala...ale to už je opravdu jedno :-)
Odpovědět
Leni, nezačala,protože poznámku na tituly dala Marci,což je pravda, ale Ty jsi to tady rozvířila dále a to zcela zbytečně...... :-x
Odpovědět
no na hídíní se o tom, kdo začal už nemám sílu, takže klidně uznávám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?