Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: Tééda,to muselo být mejdlo :-D hezký...... :-D Tý jo,a měli jste to ve velkém....tolik ludí ;-)
Odpovědět
tekej, my máme taky R. Horáka a sešli jsme se s ním loni v říjnu, všechno naplánovali, zaplatili zálohu, teď už se budem domlouvat jen po mailu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nepotřebujete některá 50 KS zelených vývazků..?? Právě mi došly... :-D
Odpovědět
holky prodám letající přání.je nové a zabalené. za 50kč 17.-20.8. budu v Ostravě,tak si ho klidně můžete vyzvednout.Jinak ho šplu pošotou.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,mám v albu fotky ze zkoušky účesu,tak se když tak jukněte....?? Llucif: jéé,zrovna jsem si to létající přáni objednala... :-N ,vy jste ho nepouštěli??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím,jéééé llucif:já je zrovna včera taky objednala,o minulém víkendu jsme byli n konečna svatbě v Praze po kde je pouštěli y bylo to super,tak jsem se rozhodla.... Jinak máme problémy s prstýnkama,už 3x nám přesunuli zkoušku,pak jsem tam min týden volala,tak mi bylo řečeno,že už jsou a byla mi sdělená konečná částka,dneska jsme tam byli stím,iže už si to zaplatíme a odneseme domů,prstýnky nejsou hotové a ještě po nás chtějí doplatek o 2tisíce větší než jsme počítali.....fakt mazec
Odpovědět
no my jsme na to zapoměli :-N byla super atmosféra a všichni tancovali a tak se nehrály ani žádné hry a prostě se pařilo! na začátku jsme zametali talířek a v 17 hodin jsem házela kytici a martin sundával podvazek a střílel ho mezi svobodné pány a po rautu jsme losovali tombolu.Na nic víc se nedostalo.pak se pařilo až do 3 do rána.
Odpovědět
jarusch: a kde jste si je nechávali dělat? My je měli za 3 týdny hotové a kdybychom spěchali,tak za 10 dní. stály něco přes 7 tisíc. Pak jsme manželův nechávali zmenšovat,protože byl objednaný bez jeho zkoušení a zmenšili ho do druhého dne a zadarmo.Opravdu jsme byli velice spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
llucifere + lenajs : diky za info, já zatím domlouvala jenom rezervaci data focení, v podstatě se mu neváhám podřídit, pokud jde o styl focení ( pro ten styl jsem ho také objednávala,že ), takže zbývá záloha a možná se obeznámit s časovým rozpětím focení, ať mohu zvážit ,jak zabavit svatebčany...no, nic,jdu mu napsat mail.
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch. no my taky měli prstýnky dřív než nám sami řekli,a jsme spokojeni.....máme je za 9800,--......a jak je můžou zničeho nic zvednout o 2000 tisíce...??? To nechápu,jednou mám něco domluveno a podepsáno,tak bych trvala na tom svém..... No nic letím s malým na koupák......
Odpovědět
jana to jo zvednuti o 2000,-je nesmysl!!!To te chteji natahnout!Meli jsme super zlatnika a vubec zadny problem a dokonce nam je poslali i do Irska! Luciferek V nedeli uz odjizdim jeje zacinam byt nervozni z odjezdu ach jo uz treti noc nespim a prochodim celou noc! Pujdeme si dnes zaplavat tak snad budu pak unavena a budu spat jako mimi.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechali jsme si to dělat u Stocha v Mariánkách,donesli jsme si své zlato,slečna to zvážila,říkala,že za to bude cca 4500kč,pak jsme si vybrali prstýnky,kde byla uvedená cena za pár 10 000kč,říkali jsme dobře to se dá...za 3týdny měla být zkouška,kterou nám 2x přesunuli,že to ještě nemají.....za další týden tam volám,a bylo mi sděleno,že prstýnky jsou hotové,a konečná cena je 6600kč....říkám,to je sice víc než jsme počítali,ale dá se.... Včera jsme tam šli s tím že si to tedy už zaplatíme,prstýnky,nebyli ani v prodejně,letěli pro ně kdesy na dílnu,jak to přinesli,tak jen polotovar,my nasraní....a jak s baby vypadlo,že doplatek bude kolem 9000kč tak jsem šla málem do kolen,pak nám asi za hodinu volá...že nám byli podány milné informace o ceně za pár....že cena se pohybuje od 10-12tisíc....tím páden budem doplácet 7500kč....tak jako kde jsme.....
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci.Jsem z toho stocha hooooodně zklamaná
Odpovědět
jaruš, tak to je síla! O Stochovi jsme taky uvažovali, ale neměli jsme své zlato, tak by nebyla žádná výhoda, takže nakonec jsme na veletrhu vybrali prstýnky z Rotaxu z Brna. Perfektní jednání, cena, hotové před termínem a sednou nádherně, ani jsme nebyli na žádné zkoušce, rytina bombastická. Akorát jsem zjistila, že mi v létě natékají prsty a normálně dneska jsem si ten prstýnek zkusila a mám ho tak tak. NO každopádně doufám, že za měsíc nebude takový hic jako dneska ;-) :-)
Odpovědět
jarusch: no škoda,že v tom máte svoje zlato.bys mohla odstoupit od smlouvy. nám taky řekli že cena bude od 7 do 8 tisíc.že záleží na váze.Byly dělané na zakázku a tak nevěděla,kolik budou vážit.Ale my opravdu platili Něco přes 7 tis. tuším,že to bylo přesně 7500kč,takže bez problému a měli jsme to napsané na papíře a podepsané! a je ze zákona,že cena se nesmí navýšit o více jak 10% Takže pokud máte někde na papíře napsanou předpokládanou cenu,tak se hádej.Taky nechápu co jim tak dlouho trvá. finfrle: taky jsem byla nervozní a hlavně jsem se hodně těšila,ale pracovala jsem až do neděle,takže se spaním jsem neměla problémy.Chodila jsem domů zbytá jak pes.Hlavně ten poslední týden tady byl festival,takže bylo každý den plno. Hlavně nestresuj a počítej s tím,že to většinou nepůjde,tak jak jste si to naplánovali.Zaůkolujte svědky a vy se o nic nestarejte a ten den si užívejte!!!!
Odpovědět
holky kde všechny jste? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám konečně chvilku času. Hodila jsem pár foteček do alba. tak jukněte. pak napíšu víc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rolnicek: krásné fotečky,moc Ti to slušelo,opravdu. No a o manželovi a prckovi ani nemluvím (nepíšu) :-D....Krásné,přejí hooooodněěěě štěstíííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, a vyšlo nám skvěle počasí, nebylo vedro a ani zima. No super 8-)
Odpovědět
ahoj rolnicku, obrovská gratulace, fotky krásné! Prosím tě, jací byli ti Duo Primissimo? Na tvůj tip jsme si je taky zarezervovali, tak mě teď zajímá tvůj dojem! Díky moc :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj, všechny zdravím ;-) Konečně mám novou občanku :-D Jinak jsem jen chtěla prásknout - kdo se chystáte dělat fotoknihu, mrkněte na nabídku happyfota, mají teď 50% slevu, což je dost. Do 10. srpna. Taky se na ni chystám (už skoro třetí měsíc :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Lenajs - Duo Primissimo - skvělé, bezkonkurenční, strašně příjemní lidé. Byli milí, ikdyž zrovna byl prázdný parket. Nemůžu nic vytknout. Vše klaplo dle dohody. Určitě budete všichni spokojeni. Naše rodina byla nadšena.
Odpovědět
Leni a jaký jste měli první tanec? Já si teď píšu s tím panem Steyrem a řešíme to. A hráli všechno možné? Tak to jsem ráda, že jste byli spokojení. A mimochodem, nepracuje tvůj tchán na VŠB? ;-) :-)
Odpovědět
rolnicek!Moc blahopreji moc ti to sluselo a Filip vypadal taky moc pekne a stastne!Maly byl uzasny jeje ten musel delat radost snad nejvetsi ne!
Odpovědět
lucifer ahojky tak uz zitra budu balit jeje to bude neco mam toho hromadu jak jsi to proboha zvladla odvezt???No bude to narocne a to zase prejizdet celou republiku sem a tam a to vyrizovani ale uz se docela tesim!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Filipův otec pracuje na VŠB 8-) . První tanec jsem nechala na nich.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ostrava je malá a VŠB velká :-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?