Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Adel, nádhera!!! Hrozně ti to sluší x-).
Odpovědět
Profilova fotka
juuu Evi, diky moc za pochvalu, akorat jsem vam sem chtela hodit link :-D tak kdyby se jeste nekdo chtel mrknout http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Adél, budeš překrásná maminka x-). U nás dnes proběhla myšlenka, že už další platíčko nenačneme - tzn. snažení od příštího týdne x-). Ale nevím, jestli nemám být rozumná a přeci jen ho ještě dobrat, kdyby se nááááhodou povedlo hned, tak bych rodila na vánoce a musela dodělávat zkoušky s maličkým mimi =-), ale hormony jsou nejspíš silnější :-N.
Odpovědět
holky ten modry konik je tak nakazlivy :-D
Odpovědět
adel: ty fotky jsou boziiiiiiiiiii, ha chci takyyyyyyyyyyyyy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi, tak bys prerusila, no co.... :-) fakt jsem moc rada, ze mam tu skolu ted prerusenou, vubec toho nelituju a je mi moooc dobre :-) dekuju za chvalu holky fakt to zahreje u srdicka :-) uz aby tu byl ten nas drobek s nama :-)
Odpovědět
Ahojky!!! Adelko, fotky nádherné, moc Vám to sluší, a to bříško!!!!Šmankotéé!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) Evi, kašli na prášky, aspoň byste byli na vánoce tři ;-) a kdyžtak si přerušíš, ale kamarádka rodila teď v prosinci, tuším 27. a myslím, že všechno zvládla... Zdravím nově příchozí, super slyšet, že se vdávají i mladší :-) :-) Jinak my přestavujeme a už nás to nebaví. 8-( Pořád se něco komplikuje. ]-( ]-( Je to starý barák, křivé zdi, aj červotoče jsme našli...no prostě už se těšíme, až to bude všechno hotové, hrozně se to vleče... :-. A ten koník je opravdu nakažlivý :-D :-D :-D
Odpovědět
Už jsem si ten prášek vzala, už jsou to jen tři týdny, to už nějak překousnu :-). V poměru k té zanedbatelné době jsou ty výhody přeci jen větší, když by bylo mimi až po vánocích :-). Cat, buď ráda, že vůbec máte co přestavovat, my ještě nemáme ani úplně jasnou představu, kde nakonec budeme bydlet. Teď jsme u našich, protože s tchýní se fakt vydržet nedá... No tohle už se snad rozsekne tento týden., ale jsem z toho otrávená... 8-(
Odpovědět
Em, no my taky nevíme, kde zakotvíme nastálo, tohle je asi jen dočasné, dokuď nedodělám školu, potom se uvidí. Když bude soužití s tchánama a švagrem v klidu, zůstaneme tam, ale stejně se zase bude všechno předělávat... S tchýní ti přeju hodně trpělivosti. Já si naštěstí nemůžu stěžovat, jsme docela velké kamarádky, ale chápu, že je to spíš výjimka, a upřímně tě lituju. snad brzo všechno vyřešíte a budete si užívat spokojeného a klidného soukromí x-)
Odpovědět
Cat, možná je výjimka být s tchýní kamarádka, ale myslím, že to co mám doma já, je taky výjimka :-N, aspoň teda doufám 8-(, jenže mezi námi je rozdíl dvě generace, jí je 60. A rozdíl je úplně ve všem, ve stylu života, ve výchově, ve vzdělání (nebo fakt nevím, čím to je :-p), ve vkusu... Fakt nechápu, jak mohl téhle ženské doma vyrůst takový skvělý chlap :-N.
Odpovědět
Em, buď ráda, že je skvělý, že není nějak poznamenaný :-D :-D :-D
Odpovědět
holky tak ja mam cthyni zlaticko, uzasne al etchan stoji za velky h.....ehm...no comment
Odpovědět
Článek se načítá
Já už teď vím, že jí nechci nechávat se svýma dětma ]-(, ona mluví tak strašně sprostě 8-(, ještě mi s nadšením vyprávěla, jak jako první slovo učili Vlastu "hovno" a přišlo jí to strašně vtipný ]-( .
Odpovědět
Em, aspoň pak nebyl ve školce překvapený, když už ty slova znal :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Cat, spíš jestli nepatřil k těm sígrům, co to pak učí ostatní slušné děti ]-(. Ať si jsou moje děti třebas naivní, já taky nemluvím nijak extra slušně a ani před maličkou ségrou si na nic nehrajeme, ale její slovník to je něco otřesnýho, fakt se stydím pomalu mít ji i na svatebních fotkách :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky :-) ja si nemuzu stezovat :-) dneska me maly tak kope, ze me boli cele bricho :-) holky nevite o nejake firme ktera odkupuje svatebni saty? Nevim jestli je mam dat sem do bazaru nebo radej nekam jinam :-)
Odpovědět
Tak to já nevím, já bych je v první řadě hodila do bazaru a až když by je nikdo třeba měsíc nechtěl, tak bych se starala dál :-D
Odpovědět
adel: asi je hod prvne tady do bazarku ;-) a pozdravuj toho cutalistu
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste vsichni ?? diky za tipy, asi je dam sem do bazaru. Dneska jdu do poradny, mozna uz naposled :-N
Odpovědět
Adel, ty bláho, dyť ty už pomalu rodíííííš!!!!!!! :-) :-) :-) :-) To není snad možné, před rokem jsme se tu třásly nad maturitou a teď z tebe bude mamina...já chci taky!!!! Blbé je, že si budu muset ještě takové 4 roky počkat ;-( ;-( ;-( ;-( Nějak mě to dneska zase přepadlo... 8-( 8-(
Odpovědět
Cat, třeba to nebudou 4 roky, kdoví co se jak vyvrbí. Hele já před 7 měsíci ještě neměla vůbec naději, že budu mít děti minimálně do 3 let, před nedávnem to vypadalo, že MOŽNÁ začneme zkoušet v říjnu a teď mi zbývá 17 prášečků :-)...
Odpovědět
Adel, gratuluju k hlavičce dolů :-D, chodím tě občas šmírákovat na dvacítky, když na koni nikdo není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi diky :-D no on tam tu hlavicku ma uz dlouho, ale nejak se mi posledni dobou porad vrtel :-D cat nesmutni, uvidis, ze po case se i tvuj pritel rozhodne pro miminko a pak uz to pujde samo :-) holky nevite co Terezka.p, ta se od svatby neozvala
Odpovědět
to nevím =-) , to je pravda, už je to doba...
Odpovědět
holky tak mi pry po svatbe zacneme odkladat mesicne tacek na kocarek :-D abychom za ten rok a pul nez otehotnime meli aspon cast na nej, bugabuu vychazi cca na 30tis bez autosedacky :-D
Odpovědět
fuj, tak takový kočárek bych nechtěla :-D , výratná vada na kráse :-D . Ale jinak gratulace...
Odpovědět
emmili_ proc nechtela? se podivej do diskuse na konika jak ho vychvaluji a ja si ho taky nemuzu vynachvalit
Odpovědět
Proč? Protože vím naprosto přesně, jak málo to dítě ten kočár využije i jaké funkce já využiju a jaké ne-e. A u nás je tolik peněz opravdu výrazně nabořený rozpočet... Hlavně potřebujeme kočár do lesa a nerada bych koukala jak se boří tolik peněz do bahna a stejně to nejede :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evi :-D my mame kocarek i s autosedackou za 8000 a jsme naprosto spokojeni :-D co ten nas prdola vic potrebuje? Na prochazku dobre a navic ho neminim vozit do peti let, ve dvou letech bude pekne cupkat vedle me za rucicku do obchodu :-) ale kdyz si na tom nekdo potrpi nejsem proti. My jsme se zase dohodli na tom, ze od ted budeme Eura z tatinkovych sluzebek odkladat na plenky :-D
Odpovědět
emmili: kamaradka z vesnice s nim jezdi bez problemu v lese asi je to o zkusenosti, ja ho jendou vyzkousela a ijine a uz bych jiny nechtela
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?