Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Já mám zítra zkoušku z matiky, pozítří opravnej termín z informatiky, příští týden opravnou zkoušku z financí a další týden ještě zkoušku z mikra, vypsali blbě termíny. Hlavně to mikro ale potřebuju dát. Na matiku se ani neučím, na info se nemám jak učit a ty finance si pak teda přečtu, noo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo mikro, to je chuťovka, já tenhle semetr měla mikro II a fakt jsem si tu zkoušku užila... A informatika - upřímně lituju, aspoň já teda se všema informatikama, které jsme měly, fakt bojovala ]-( Tak držím palce, ať to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek studentky, kde to vazne??? Ja mam za sebou opravny zapocet z nemciny a ted uz jen ta po*** pedagogika a mam padla. Uz si konecne budu uzivt naplno tehotenstvi a materstvi :-D
Odpovědět
adelka: a kdy mas termin? no ja mam jeste dve zkousky, zitra soc ped a pak jeste soc psych, chjo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mám po zkouškách, takže prázdniny, což znamená chodit do práce :-S No ale ve čtvrtek vyrážíme na 3 dny do špindlu, tak už se moc těším jak si užejeme zimu a budeme relaxovat, hurááááááááááá ;-)
Odpovědět
Jéé, tady jsou lidi :-D Já už mám jen mikro za týden, no to bude něco :-S. Ale pak taky padla x-).
Odpovědět
Profilova fotka
mitote. termin 23.4. ale myslim, ze to bude driv :-) uz ted mam poslicky a to jsem ve 28tt, fotky ti poslu snad dneska ju? :-) prisci gratuluju ke zkouskam, enni jak tobe :-)
Odpovědět
Ahojky, tak já mám taky už jen jedno kolokvium z psychologie a potom dva týdny volna. Už se ale moooc těším, protože budeme finišovat s bytečkem a pak se budu moct konečně stěhovat x-) x-) x-) x-) Adelko, tobě to tak utíká, to snad není pravda... :-N a co bříško? Nechceš přihodit fotečku? x-) přeju všem hodně štěstí k posledním zkouškám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat asi bych se mela vyfotit aspon jednou za mesic, ze? No napraviim to, dostala jsem pod stromecek novy fotak, tak muzu fotit :D
Odpovědět
No, to je taky dost, po měsíci použít nový foťák :-D Cat, téda, stěhování moc moc závidím :-(
Odpovědět
Emi, jak jsem ale viděla ten binčus, skoro bych si to aj rozmyslela :-x ...tolik prachu snad v životě nikdy neuklidím 8-( ...ale snad mi to stojíi za to x-) Adel, no to bys mohla... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne ja ho pouzivam casto ale ne na brisko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No tak já čekám na pupík ;-) ...
Odpovědět
:-o Konec třetí strany! No téda! A to už má většina z vás určitě zkoušky za sebou!!! 8-) Já teda nééé, protože poslední jsem se radši nezúčastnila, tak v úterý. No nic, jdu najít skripta ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se můžu podělit o zážitky ze špindlu: měli jsme testovací jízdy autama - poprvé jsem řídila automat (volvo CX70 a audi A6 allroad) což na zasněžené cestě v KRNAPu byl opravdu zážitek a nutno říct, jezdit v tom o trochu dýl, tak už bych se do svého vrátit nechtěla :-p Taky na sněžných skútrech jsme jezdili, já teda maximálně 80 km/hod víc jsem si netroufla, ale i tak, do zatáčky člověk musí vysedat jako na motorce a je to fakt zážitek ;-) No a taky jsme pařili v Silver rocku a popíjeli plno mňamózních coctailů a u vedlejšího stolu byla andrea verešová (mimochodem délka její sukně je výrazně kratší než délka mých ponožek, ale s jejíma nohama...), takže i nějakou tu celebritu jsme potkali 8-) em: držím palce na zkoušku, kolik ti toho ještě zbývá, už poslední?
Odpovědět
Sákryš, vdávejte se aspoň někdo, to je hrozný mrtvolno :-D, plánujte a zařizujte a podělte se taky s náma :-D. Jinak hlásím konečně konec zkouškovýho, uffff x-)
Odpovědět
Ahojky holky, nějak to tu vázne...dva týdny jsem měla po zkouškách volno, tak jsme makali na bytečku...no už jenom vymalovat a položit podlahu a snad se můžeme stěhovat...já se vám tak neskutečně těším!!! x-) x-) x-) x-) A co vy, taky vám už začal semestr? :-| a co svatbičky a mimoušci, nic nového???
Odpovědět
NONE!!! Živá duše!!! =-) :-o :-D Teda Kačí, vy se máte x-), já ti táááák moc závidím x-), to je super, že je skoro hotovo. My teď budeme předělávat elektriku u nás v ložnici, ale za pochodu, to bude peklo :-|. Jinak semestr mi začal teď a šíleně se tu nudím, mám od 8 do 7 a první hodiny nás pouštěj brzy, tak tu čekám od půl třetí do pěti na přednášku, ze který nás pustí taky hned :-S
Odpovědět
V ložnici musíme taky udělat elektřinu a taky až za pochodu, ale jinak se dam už bude dát žít... To áš docela šílený rozvrh...my máme v pondělí dvě hodiny a jednu přednášku večer, na kterou ale nebudu chodit, jak se znám, takže se taky strašně nudím...
Odpovědět
Profilova fotka
bnazdarek holky :-) nejake novinky? Kaci :-) gratuluju to jste kupovali ten byt nebo mate podnajem?
Odpovědět
ahoj nic noveho jsem ted na horach :-D
Odpovědět
Já vím novinku, ale nevím, jestli vám jí smím říct, když se ta Kaczka vůbec nepřijde pochlubit :-p:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi :-) ja to vim taky :-D
Odpovědět
No teď už to novinka ani není :-D. Adel, co takhle fotit? :-D
Odpovědět
Ahoj,přidávám se do diskuze.Poslední týden v květnu budu maturovat a 17.července se budu vdávat. :-) No a po svatbě chceme i mimíska. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi dneska jdeme k fotografce :-) budulinci super, treba se to tu znova rozjede
Odpovědět
jj snad se to rozjede :-)
Odpovědět
Adel, no super, tak se hlavně nezapomeň pochlubit x-)!!! Třeba se tu zase prosadí mladší a aktuálnější generace, když vysloužilé maturantky sem přestaly chodit :-D
Odpovědět
adel: fotecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky tak jsme prijeli z foceni a fakt me dost boli zada, ale stalo to za to. Fotky jsou fakt moc pekne a dokonce jsme sehnali konecne i fotoalbum na svatebni fotky (jo my ostudy :-D ) zitra fotky pridam na kona, tak sem potom hodim link :-) dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?