Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky, ten kun me zacina deptat a asi z toho i porodim. Dneska zacinam 36tt. V noci jsem mela silene posliky rano bolesti pretrvavaly,tak jsem volala doktorce, dneska neordinovala, ale i tak si me zavolala. No neco se chysta, mam pry jen a jen lezet a spat dokonce mi napsala i nejake leky aby se mi lepe spalo :-N no hold asi bych mela zvolnit tempo nebo si uz do toho porodu nestihnu odpocinout :-D kazdopadne zitra ma manzilek oslavu Mgr. a dva kamaradi slavi naorozky, tam nemuzeme chybet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dnes jdeme do kina na Zeny v pokuseni :-)
Odpovědět
adelka: takze malej uz chce ven ju? :-D peknej nedockavec :-) ale neboj, 8. mesic uz je pohodika, kamoska porodila v 5. :-x
Odpovědět
Tak pak napiš, jaký to bylo, Adel x-). Tak když vydrží ještě aspoň týden, tak pak už i může ven, akorát byste si asi poleželi v inkubátoru chvilku, no :-(, ale snad se Lukášek zase zklidní :-D
Odpovědět
Ady, už můžeš na koně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim, ze v inkubatoru by malicky uz nebyl, vaha se uz blizi ke 3kg :-) ale urcite tam jeste chvili vydrzi :)
Odpovědět
adelka: hele a jak je to s rodicovskou kdyz po dvou letech bude smit dalsi ditko? budes mi stejnou nebo bude spoborat dalsi na dalsi ditko?
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vám přidávám :-) svatbu plánujeme v srpnu, to mám tři měsíce po matuře a můžu říct, že jsemm se u okolí setkala s většinou nepochopením, nebo otázkami typu "ty jsi těhotná?" což mě docela naštvalo. Copa se dva lidi nemůžou vzít prostě jen proto,že se mají rádi? Dneska už je to asi přežitek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
revival super :-) nova tvar, tak at se pripravy vydari :-) Evi, tak kontrola dopadla dobre, mam jen vysoky tlak a cipek zkraceny a pootevreny, no tak v 9. mesici uz na to mame pravo,ne? :-) ale i tak porad mame jenom lezet Doktorka mi brala stery na toho streptokoka takze v poradne mam uz vsechno hotovo, pristi tyden jdu jen pro vysledky a pak do porodky, mozna se tam ukazeme jeste driv :-) uvidime co na to Lukasek :-)
Odpovědět
Revival, zdravím a drž se, jsou to jenom blbé řeči lidí... adel, super, že poradna dopedla dobře a pořádně odpočívej a nepřeháněj žádné uklízení, ať si vás manžílek hýčká :-)
Odpovědět
revival: me je 21 a tak yna me kazdy cuci jka na vola ;-) adel: to je hrozny jak to leti :-) tesis se? nebojis se porodu? nechas si dat epidural?
Odpovědět
Adel, tak fajn, tak se pěkně válej :-D. Jsem zvědavá na sebe, kdyby se (kéž by x-)) vydařilo taky napoprvé, tak budu ve tvém stádiu těsně před zkouškovým :-N.
Odpovědět
Článek se načítá
Emi, no jo, už se vám to krátí, co? x-) x-) a kde máš fotku?
Odpovědět
Cat, mám jí jen na koníkovi, tady mám moc šmíráků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote tesim se moc, z porodu strach nejaky velky nemam a epidural nechci :-)
Odpovědět
Adel, ty nemáš na koníkovi aktivní fotoblog? :-( Nemohla bys mi poslat odkaz?
Odpovědět
adel: ja se bojim uz ted a to jeste nejsem ani tehotna :-) ale uprimne kdz vidim tehotnou tise ji zavidim :-D
Odpovědět
Já chodík do školy kolem mateřského centra, takže denně potkám tak pět těhulí nebo maminek s prcíčky ;-( :-D
Odpovědět
Adélkoo? =-) Neporodilas??? :-N
Odpovědět
Tyfogo, já to brala jako srandu a ona snad fakt rodí :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi nene, jeste nerodime :-) Ale uz bych i jela, poslicky mam i dvakrat denne :-( dneska s tatkou uklizime desinfikujeme a pripravujeme vsechno pro maleho, uz jsme i auto umyli tak muzeme jet :-)
Odpovědět
Ty jo Adél, ty mě šokuješ :-D
Odpovědět
Co to tu je za šoky :-D :-D :-D :-D Holky (Adel, Em), nechcete mi poslat odkazy na vaše fotoblogy na konikovi? Ať su v obraze :-D :-D
Odpovědět
Cat, a ty fotoblog nemáš? :-(
Odpovědět
Na koňovi ne... Ale asi si ho pořídím ;-)
Odpovědět
Adélko, kde jsi?? Podej hlášení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nesu cerstve info z poradny. Streptokoka nemame, tak to je dobre, ale tlak je porad vysoky 150/90 tak musime do nemocnice... za chvilku prijede manzilek a jedem :-(
Odpovědět
Jééé, Adélko, a tam tě budou jen hlídat? A k porodu se Lukášek nechystá? :-( Budu držet palečky, ať se brzy zlepšíte... Snad si vás tatínek ještě stihne odvést domů 2v1...
Odpovědět
Hiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D
Odpovědět
Ha, Ivan!!! Teda Zirafka!!! :-D :-D :-D Jakpak se máš? Ses tu neukázala, jak dlouho...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?