Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No stát dá 7800,což mi nepříjde tka málo..když si někdo vydělá málo,tka na tohle ani nedosáhne
Odpovědět
Profilova fotka
no to zase neni tak malo. ja dostavam vyzivne od otce a mamky , tak mam na mesic 4700 a jsem na to sama. ale platim si vse. krom bydleni - bydlim jeste doma a dalsi prijem nemam. koukam po brigade. snad neco najdu na podzim, lete nic nebylo!!
Odpovědět
No myslím si,že to fakt málo není!Ono s eto počítá z nějakého průměru nebo co
Odpovědět
ahojky, já se budu vdávat rok před maturitou, je tady ještě někdo takový? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru a kdy to planujete? Uz jsem se bala,ze tato diskuse zanikne, my prece jen amturantky uz nejsme :-)
Odpovědět
no na přístí rok:-) v srpnu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme oficialne zasnoubena. dneska me Milacek prekvapil krááásnou kyticí bílých růži a prstýnkem. Mamca taky dostala kyticku tatka vino a ja jsem se malem dojetim rozplakala. Klekl si prede mne a zeptal se: Vezmes si me? Holky tak me to dojalo,prestoze uz mame svatbu zarizenou :-N náádhera, je to nejlepsí chlap na svete :-)
Odpovědět
Adelko, moooc gratuluju!!! :-) Je nám naprosto jasné, že jiného než nejlepšího chlapa by sis nevzala ;-) :-D
Odpovědět
kuk: http://www.beremese.cz/album/album.ph... :-x :-)
Odpovědět
Káťo, gratuluju k narozkám! Šaty bomba! Ty poslední mě zaujaly, jsou krásný x-)x-)x-). Adel, to je sen, ty máš snovej život x-)... Jinak my dnes byli s myslivcem na véče a padlo datum 30.4.2010 :-D:-D:-D, jako že vážně, taky hustý, po 15denním vztahu x-):-D
Odpovědět
*2011
Odpovědět
Holkyyyy =-) , co novýho??? Tady je mrtvo 8-(... Adél, jak roste pupík? A co svatba? Tchán už v pohodě? Luci, co práce? Nějak nemáš čas, co? Cat, a jak vy pokračujete? Vybrala sis teda nějaký šaty, nebo pokračuješ ve zkoušení x-)? Kačí, kdy malýmu přibude ségra? x-) Hooooolky, já fakt nestíhám sledovat i koně :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Em: Ahoj, no práce skvělý... Tak když nejsem v práci tak jsem s Ondrou nebo jezdim občas domů.. Nějak už mě sem nic netáhne když se mě svatba přestala tak nějak týkat.. :-D :-D
Odpovědět
Jaktože přestala týkat? Kvůli tomu bytu? To se třeba vyvrbí ;-). Mě se přestala týkat víc a stejně tu jsem :-D
Odpovědět
No tak odložila se kvůli tomu bytu... Příští rok nebude svatba určitě a jestli ten další,tak prostě datumu 23.7. se nevzdáme.. takže to bude až za hodně dlouho..Docela jsem se s tím smířila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky evi, pupik roste, vecer je uz poradny :-) a tchan je uz v pohode a v pripravach na svatbu je velice aktivni, mozna i vic nez my dva dohromady :-D
Odpovědět
Ahojky, tak nás to zatím pořád vypadá na ten květen, ale šaty zatím už žádné nepůjdu zkoušet, mám teď trochu starosti se školou, takže na šaty není čas, ale zatím jsem si nevybrala nebo teda ženich je jakýsi vybíravý... :-S 8-( Emi, ty se s tím teda nepáráš :-D a kdy nám ho ukážeš?? Adel, nechceš přidat fotečku?Pro inspiraci ;-) Ziraf, vy nemůžete najít byt? To je pěkně na houby... :-|
Odpovědět
Cat: Mám foto na FB, ne? :-D Co byste ještě chtěly vidět? :-D Adel, no fajn, že se tchán zklidnil ;-). Jééé, ten pupík tak závidím x-), mně roste taky, ale ze žrádla :-D Luci, no jo :-S, tak hlavně že máš dobrou práci a ono se to třeba za pár měsíců vyvrbí úúúúplně jinak ;-). Třeba miláček ještě překvapí nebo to uděláte na tajňačku 8-)...
Odpovědět
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-...
Odpovědět
Profilova fotka
holky pupik jsem jeste nefotila, ale potom vam ho do alba dam, pokud nezapomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky, uz jen 37 dni =-) =-) =-) =-) toto letí :-N
Odpovědět
Cat: Byt by byl, tchán nám ho pořád drží ale ted tam nějak hodně manipulujou co se týče nájmů a tak a sama bych to neutáhla, protože jdou ted šíleně nahoru, takže musíme čekat jestli Ondra sežene nějakou práci a nebo jestli zůstane na vejšce. A než budeme moct jít do toho bytu, tak to ještě bude chvíli trvat.. :-| Em: Na tajňačku to už nechci, když už, tak si svatbu chci pořádně užít, když doufám že to bude jediná za život ( :-D ). A navíc, k čemu bych měla manžílka když bych s nim ani nemohla bydlet, to bych si to ani neužila.. :-N :-D
Odpovědět
hojík holky, koukám,že to tu ožívá zase ;-)
Odpovědět
Luci, právě, třeba se to vyvrbí s těma nájmama, Ondra půjde do práce a ještě v klidu stihnete ten příští rok 8-):-D Podívej, já před měsícem byla rozejitá a tvrdila, že se vdávat nikdy nebudu, a teď plánuju děti a pomalu vybírám nový šaty :-D... Adel, to je mazec =-) :-o . Radši to nepřipomínej, já ještě nechci do školy a to s tím nezadržitelně souvisí :-D. Jinak na FB je nová fotka, jak si většina z vás už všimla :-D.
Odpovědět
Emi, jj, už jsem si dokonce všimla aj já :-D člověčě,kde jsi přišla k takovému fešákovi??to se někdo má... ;-) Adelko, a jak pokračujete s připravami??Co vám ještě chybí?A kde to vlastně budete mít? Luci, to je pěkně na prd, ale tak snad se nějaká ta práce najde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cat budeme mit svatbu na Tvrzi, je to tam uplne pohadkove, teda obrad v kostele u nas :-) no a pripravy vrcholi, jedine co mi chybi je domluvit nehty a nemam botky... holky uz zacinam byt fakt zoufala. nikde nic :-( jinka nam chybi domluvit jidlo na obed raut a takove drobnosti. zajet za kameramanem a fotografem a to je tak asi vsechno :-)
Odpovědět
Cat, kde jsem k němu přišla? No tak úplně na začátku jsem si založila líbko a projela všechny profily z ústěckýho kraje - líbil se mi jedinej, tak jsem mu dala 10ku a za tři dny mi přišel vzkaz :-D... A ejhle, on bydlí ode mě 5 kiláků :-D. A je můůůůůůj x-)x-)x-) a je to úžasný... Lepšího chlapa jsem ještě nepotkala... Adel, teeeeda, vy se činíte x-), za chvíli už budeš paní ... x-)8-).
Odpovědět
* Ústeckýho
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jdu na brms na konovi sem se musela nas*** co je noveho ?
Odpovědět
Adel, copak ti tam udělali???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?