Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Holky, starejte se o svá albíčka, ať se mám aspoň čím kochat 8-)...
Odpovědět
Evi,až to donde,tka vše nafotím...i to co už mám doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi ja ted tu svatbu hodne zanedbavam, nic nekupuju, nemame na to penize, budem radi,kdyz zaplatime svatbu a koupime veci pro prcka. Takze svatebni tabuli necham na restauraci,at ji udela podle sveho gusta :-)
Odpovědět
Adél, jasně, tak šaty máš, potřebujete jen prstýnky a místo :-D. Kačí ;-) budu se těšit x-).
Odpovědět
Téda holky, to je bída :-D. Adélko, ukaž prstýnky! :-D Začínám randit s jedním fajn chlapem, rodinný typ x-):-D, tak uvidíme, jestli přeskočí jiskra :-). Rozhodla jsem se už konečně zavřít dveře za minulostí a koukat vpřed...
Odpovědět
Emi, tak to gratuluju, ať se daří ;-) :-D
Odpovědět
Díky, uvidíme :-D.
Odpovědět
Umírá to tuuuuuuu... |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, to se musite vdavat kvuli tehotenstvi?? nebo jen chcete?? koukam na to jak blazen, mi je 25 let a tedka me to chytlo.ale chceme se brat az po VS, tak musim jeste rok chodit do skoly. to kdyby cetl pritel, tak nebude tvrdit ,ze ja silim ;-)
Odpovědět
Granda : :-D To si děláš srandu, ne? :-D
Odpovědět
granda: Prostě se vdávat chceme, nevim proč by jsme hned museli být těhotný. Je to věc názoru. =-) |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je to vec nazoru. ale byt studentema je super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jste dost odvazne, ze jdete do manzelstvi tak mlade. ale kdyz mate zajistene samostatne bydleni a prijem penez, tak neni co resit.
Odpovědět
Spíš je to věc vyspělosti, když je někdo v 19 ještě tele, tak je jasný, že ho vdávání chytne až třeba před třicítkou :-p.
Odpovědět
Přesně tak... Byt zajištěnej je,příjem peněz víc než dobrý tak nám nemá co bránit.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka89:koukala jsem do tveho albumu take mas vybrane slunecnice. ja bych je chtela take, ale asi jen na vyzdobu, zkusebni kytice byla hodne tezka a neunesla bych ji celou dobu, tak asi budu mit gerbery, nebo chryzanteny. zkousela jsem slunecnici ususit a dopadlo to velmi dobre.
Odpovědět
granda: mě se právě taky slunečníce líbí.. viděla jsem i několik kytic, a 2 jsem i držela v ruce... a těžký nebyly.. a na svatbě slunečnice vypadají moc dobře a neobvykle..
Odpovědět
Granda: Už není rok 1970 :-D. Já už sice nejsem maturantka, ale nevidím v tom problém. Btw: Moc se hrotí i ty prachy. Osobně znám jeden skvělý manželský pár, co spolu chodil od 15 let (spolužáci z gymplu). Chodili spolu 4 roky, dostali se na VŠ do stejného města, zažádali o manželskou kolej, našli si stálou brigádku a vzali se. Šťastnější pár byste pohledaly, mají krásný bydlení na té manželské koleji + super soukromí, rodiče jim normálně přispívaj na studium a sami si přivydělávají. Mají se dobře a ani finančně nijak netrpí. Taže kydy o tom, že svatba nemůže být dřív než před třicítkou kvůli penězům a bydlení moc neuznávám... ;-) Je to o něčem úplně jiném...
Odpovědět
Profilova fotka
ja dostala kytici ze 5 slunecnic a byla tezka. jsou pekne moc. mam je v pokoji doma vsude.
Odpovědět
Profilova fotka
já vám sem zase na chvilku vlezu, sorry :-D granda, já měla kytičku ze slunečnic a těžká nebyla ani omylem ;-) a každý ji obdivoval x-)
Odpovědět
Já mám objednaný taky slunečnice :-D
Odpovědět
Tak to jsme se sešly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi jaka slunecnice, mam na zahrade slunecnice, kterych je na jednou stonku hodne, maji i svetlejsi stred a jsou menci, a ty jsu lehke. ale dostala jsem natrhane z pole, pritel delal kytici sam.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nikdo ti nebude dělat svatební kytici ze slunečnic z pole ;-) do svatbení kytice se dávají minislunečnice a ty jsou lehké ;-) alleg a jakou budeš mít? x-) nějakou míchanou, nebo jen slunečničky?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky, granda: ja sice tehotna jsem, ale kdyz jsem zakladala tuto diskusi jeste jsem tehula nebyla,takze je to jen a jen dobrovolene a neprijde mi to brzy. Holky svatba se nam velice rychle blizi.... prosim vas jak je to s vyrizovanim dokladu karticka pojisteni, ŘP, občanka, ISIC atd... na toto jsem proste tela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasne ze ne s pole, ale pritel by byl toho schopny!! se tesim az za rok dodelam skolu, pustime se do domecku, asi bude chvilku bydlet u tchyne, ale je super a hodna a pak az budeme mit domecek, tak bude miminko. ja nemam odpracovane dny na materskou a nechci byt jen zavisla na pritelovi.
Odpovědět
Adél mám takovej pocit že do 10ti dnů od doručení oddacího listu si musíš podat žádost o novou občanku a až budeš mít novou občanku tak si zařizuješ všechno ostatní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky moc Luci :-) granda: pokud nemas materskou tak na rodicovsky prispevek narok vzdycky mas.
Odpovědět
Pokud chodíš do školy,tka máš nárok i na metřskou.Platí ti to škola ;-) A pokud jsi nezeměstnaná tudíš nemáš národ na mateřskou tak ode dne narození mimča dostaneš rodičák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je jasne ale je prece jen rozdil to co da stat, nez to kdyz to zpocitaji z platu. ja tedka hledam brigadu, musim neco najit. to je sila. nevite o necem v hradci kralove?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?