Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Já myslela, že tt se vlastně rovná týden??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj rovna,ale musis pocitat jeste 2-3 tydny pred ovulaci to se taky pocita :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle ms jsem dneska 4tt+2
Odpovědět
Jo takhle :-N, no já to na koníkovi ještě tak neštudovala :-D, říkám, že se tam mluví cizím jazykem :-D. Takže těhu jsi tak 2 týdny?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taktak, v utery cca to budou dva tydny,proto i ty testiky jsou tak slabucke...
Odpovědět
Profilova fotka
za chvilku jedem nakupovat,tak koupim zrovna i zasobu testu muism valit, mejte e tu krasne a az prijedu domu ozvu se paaaa vasa mamina :-D :-D
Odpovědět
Tak to je tedy vidět brzy na testu x-). Jééé, panečku, všude kolem to miminkuje :-(. Snad mi dá aspoň někdo povozit :-D
Odpovědět
Mamina, to je hustý :-D, Áda maminka :-D.
Odpovědět
Jů Adel je těhu x-)
Odpovědět
Evi co ta změna stavu na fb? :-D
Odpovědět
Jéé, bože, neřešte tooooo :-D
Odpovědět
Jé Evi,až tak? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem na tom pořád stejně, jen jsem si změnila stav na FB a všichni se můžou cvoknout :-D
Odpovědět
No a proč sis ho změnila?Kvůli té co ji chceš škrtit? :-D
Odpovědět
:-D Ne, ale slíbila jsem jemu, že mu budu věrná a že budu vystupovat jako jeho zadaná...
Odpovědět
Tak to moc nechápu :-N :-D
Odpovědět
No prostě aby bylo všem jasný, že nikoho nehledám :-S. To je fuk :-D. Neřešte to :-D...
Odpovědět
Koukám,že to máš složetě promyšlené :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Je to fakt dost složitý a vysvětlovat to nikomu nemíním :-D. My dva víme, o co jde... 8-)
Odpovědět
A to je hlavní ;-)
Odpovědět
Jste tuuuu? Já se nudím, jsem líná i jít se vykoupat 8-(
Odpovědět
Jsem to říkala, že Adélka bude teď pořád na koníkovi a tady se ani neukáže :-(. Se ani nepochlubí, že byla u Dr. :-(
Odpovědět
Ahojky
Odpovědět
Ahoj Kačí :-)
Odpovědět
Tak jak je dneska?Mě nějak divně,bych spala až ybch brečela,ale to bych nespala večer :-(
Odpovědět
Mně je taky divně, bolí mě břicho, asi to dostanu, ale i žaludek, nejradši bych někam zalezla... :-S
Odpovědět
Jo mě taky poslední ny pobolívá břicho jako bych to měla dostat,ale jsem tka v půlce cyklu tka to bdue spíš ovulka...Zalezem někam spolu :-S :-S
Odpovědět
No když máš ovu, tak bys měla zalézat spíš s Tomem, ne? :-D
Odpovědět
Jo Vei to ybch ráda,ale on ještě další nechce :-| Až bduem ve větším tka pak,takže asi po svatbě :-)
Odpovědět
Njn :-D, Adélka taky měla plán až od ledna :-D. ALe však ono to uteče x-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?