Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Tak se tu s vámi zase na chvilku rozloučím. ;-( Morava, pak zase Slovensko.. A vůbec netuším kdy se vrátím. 2 týdny budu pryč určite. Budete mi chybět holky moje udrbaný. ;-( :-D Mějte se tu zatím beze mě moc hezky. x-)
Odpovědět
Ahoj holky, nááádherné fotečky fotí Veronika Belantová, nás fotila a já se na ty fotečky nemůžu vynadívat, jsou úúúúžasné.... Verča je z Babic (Uherské Hradiště) Pokud ještě nemáte vybraného fotografa, jděte do toho, Verča je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mame vercu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi kde jsi?
Odpovědět
Tadyyy, proč mi nepísneš na FB? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musime to tu trosku rozmluvit :-D my dneska jedem se segrou a kamoskou k nasim domu a zitra mi uz M. prijede ze sluzebky. Chudatko je v praci od 8 do 22 hod. Uz aby si odpocinul na te dovolene. jedete nekam?
Odpovědět
:-D Tak hlavně že už ho budeš mít u sebe x-). Kam jedete? My ne, my nikam nejedeme. Maximálně nějaký výlet po Čechách - ale asi ani ne přes noc. Možná v srpnu, až nebudou tak aktuální sena...
Odpovědět
Profilova fotka
Jedem do Italie. Ale nesnasim baleni kufru, to zas budu nadavat :-D
Odpovědět
Všechny jste nebo budete na dovče, co? Chjo :-(. Asi kouknu po nějakým lastu sama pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete mít někdo na svatbě reprodukovanou hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
row. my ne :-) u nas je klasika dechovka nebo cimbal :-)
Odpovědět
My (jednou) určitě reprodukovanou. Stopro žádnou kapelu :-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a na kdy jednou to vidíte přibližně? já nevím kde sehnat repr. nevíš kde by se to dalo?
Odpovědět
Teď to nevidíme na žádný konkrétnější čas, ale určitě za dlouho :-( . Možná od nějakýho známýho DJ? Nemáte? Nevím, nebo v nějakým kulturáku jestli by nepůjčili...
Odpovědět
Profilova fotka
zkusím to :-) Proč až za dlouho?
Odpovědět
Tak důvodů je hodně. Hlavně vidina vlastního bydlení se ještě nezačala ani přibližovat a svatba může být až budeme bydlet...
Odpovědět
Holky, žádná flákárna tady beze mě! :-D Dneska s O. odjíždíme na Moravu a až se vrátím, nechci tady vidět takový mrtvo jako když jsem se vrátila ze Slovenska 8-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Em... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jaký Em??? :-p :-p :-p :-p délka odjíždí do Itálie, tak kdo myslíš, že tady bude se mnou kecat? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Emmili: no jasně - pokud není kde bydlet, tak je to celkem vzdálený :-(
Odpovědět
Row, njn :-S. A co vy? Máte už všechno? Už jen dva týdny, co :-)?
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, odjizdime az v patek :-) taky u vas tak prsi? To je silene, chteli jsme jit na Kopaničarske slavnosti a zatim to vypada blbe... :-p
Odpovědět
EVi japato,že prodáváš kravaty?
Odpovědět
U nás chčije nepřetržitě jak z konve 8-( , zase tu bude všechno vyplavený ]-( , je to přesně 14 dní od záplav |-| . Kačí, tady jsem to ještě nepsala, tak ještě tady :-D. Žádná svatba nebude, teď určo ne, milý se nemá k jakémukoli řešení bydlení, v tuhle chvíli to vypadá, že jestli vůbec kdy budeme bydlet, tak nejdřív za tři roky, až budu chodit do práce. A bourala jsem auto asi před měsícem a už je hotový a musím zaplatit 21000 a někde je prostě vzít musím. Takže prodávám vše...
Odpovědět
Evi a není to škoda?Nějaká brigáda by se nenašla?
Odpovědět
http://www.novinky.cz/domaci/174119-c... no prosím, to video je celý kolem nás 8-( . Kačí, ne, není.
Odpovědět
JE to drsný ty deště |-| No pokud víš,že opravdu svatba hned tak nebude. :-|
Odpovědět
Háááááááááááááááááááááááááááááááálooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo x-) x-) x-)
Odpovědět
Copak EVi,nějaká dobrá nálada dneska ne?
Odpovědět
Docela joo :-D, jdu ven, tak pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky tak dneska jsme byli nakupovat na dovcu, jeste nam toho strasne moc chybi. A co vy? je tu nejak mrtvo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?