Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no snad uz v unoru... ted si diplomku a statnice kvuli praci odlozil, bylo toho na nej moc,no :( ale tak v kvetnu je svatba, to snad uz budem tehulkovat :-) treba spolu Kaci :-)
Odpovědět
No to ybch ráda už těhulkovala,asi taky na to vlítnem už před svatbou..záleží,kdy si vyřešíme větší bydlení ;-)
Odpovědět
My by jsme na to chtěli plánovaně vlítnout o svatební noci... :-D :-D :-D :-D :-D (Ondrova slova)
Odpovědět
No my původně taky,ale uvidím jestli to vydržím :-N :-D
Odpovědět
No a já uvidim jestli už třeba v tý době nebudeme mít malýho prcka... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci třebas jo..zítra s eukáže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne tak, to by byl Mirek strasne rad,kdyby to bylo o svatebni noci, ale pravdepodobne to bude driv... uvidime kdy se zadari :-)
Odpovědět
JO holky,kdybysme byli ve větším,tka s evrhnem už na durhého prcka,teda na sestřičku,ale máme jen 2+1 tak bysme se sem nevešli
Odpovědět
No jestli vůbec zítra... Já nevim jestli tam má UTZ a to bych si kdyžtak musela počkat na krevní testy,ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci takze datum mate uz 100% ?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, pokud ti budou brat krev,tak budes vedet vysledky odpoledne :-)
Odpovědět
Datum je na 100% ten už se měnit nebude. :-) Jsem z toho zítřka nervozní.
Odpovědět
Článek se načítá
I pokud bude mrňous,tak svatba zůstane?
Odpovědět
Profilova fotka
luci v pohode, myslim,ze tehulka nebudes,miminko prijde az to budete oba chtit :-) zkus jeste test
Odpovědět
test už nemá cenu když zítra jdu,navíc ho ted ani doma nemám :-S a to jestli svatba zůstane, to netuším, tohle jsme ještě neřešili, nějak se nepočítá s tím že bych byla těhotná =-)
Odpovědět
Luci a na kolik zítra jdeš?
Odpovědět
Jdu ve 14:50 ale znáte to, záleží na tom kolik bude lidí a tak.. Abych se třeba nedostala na řadu až ve 4. :-|
Odpovědět
Tak si skoč ráno pro test ;-)
Odpovědět
Rozkaz :-D :-D :-D
Odpovědět
Já tě obdivuju,já mít podezření,že jsem těhu,tka testuju skoro furt :-D
Odpovědět
Já jsem testovala 3x...naposledy v pátek. A přes víkend tady testy neseženu. :-D :-D :-D
Odpovědět
A negativní?Tak to asi těhu nebude :-|
Odpovědět
No negativní. :-| Dělali jsme si test se švagrovou, ona to nedostala už 3 měsíce. A taky negativní. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou anovulaky, svagrova by mela jit na vyvolavacku
Odpovědět
TAky si myslím,že problém bdue jinde,já posledně dostala MS až po 2 měsích
Odpovědět
No jako ona volala na gyndu že má akutní problém a oni jí objednali... a až na 8.8. :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
No jo,copak naše zdravotnictví =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je pekne blbe... u nas je to tak, ze kdyz je akutni problem, tak jdes hned.. :-|
Odpovědět
no u nás je to taky tak,třeba si v čekárně počkáš,ale vezmou tě ten den...no jo no...blbá praha... bože kam já se to stěhuju 8-( 8-( 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jojo je to tak, tady v Brne te taky jen tak nevemou :-( asi bych se mela taky objednat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?