Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Je tu nějak mrtvo |-| :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Nevím, ale dneska mám nějakou super náladu :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
procpak? Dobre ses vyspinkala?
Odpovědět
Dá se říct :-D. Prostě je mi najednou tka nějak fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je moc dobre :-) a co je noveho?
Odpovědět
Nového? Nic.. Kořen má dovolenou a je u rodičů. A já jsem doma...
Odpovědět
Profilova fotka
|-| zase maka?
Odpovědět
No jo, seno :-S
Odpovědět
Profilova fotka
chjo.. a co dieta? Dneska jsem se uplne zhrozila, vytvoril se mi nejak rychle spek na brise :-D zrovna pred dovcou :D
Odpovědět
Ty a špek :-D, bože já omdlím :-D. Jako dietu jsem ještě nevzdala, ale porušuju strašně často :-D. Ale pořád lepší než jak jsem jedla dřív :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to bys neverila :-D radsi se nevazim. Fakt mi nejak narostl pupek :-D
Odpovědět
Radši se nevážíš, abys náhodou nepřekročila 50kg :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to klidne at prekrocim, vahu nejak neresim, ale jakmile prekrocim tu 50 tak zacnu trosku cvicit na brisko :-D mozna... mozna az tam bude 55kg, ale jako nebranim se tomu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
:-D Jako já dělám jen pár sklapovaček denně a mám v pase o 4 cm míň a fakt se cítím pevnější a štíhlejší (teda jen v tom pase :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik denne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no radej si to prectu az zitra :-D valim spat :-)
Odpovědět
50 rovně a 25+25 na každou sranu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to jsem priiilis lina. ale mela bych zacit neco delat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky mam za sebou po mesici dalsi lekci PILATES nechapu jak to muze segra cvicit kazdy den :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jejej, kde jste? Clovek za par dnu odjidi do It. a ani si nemuze popovidat :-p 8-( :-N
Odpovědět
Jé, já pořád hledala a stejně jsem si nevšimla, že někdo napsal :-D. No jo, jsi šikula :-D. Kolik je ségře?
Odpovědět
Profilova fotka
segre je 21 ;-) a pilates cvici kazdy den uz rok ne li dva ... ma perfektne zpevnene telo,tak jsem rikala,ze to zkusim taky :-D no byla to sranda :-D
Odpovědět
Pro ty, které to ještě nepostřehly na FB, teď už ten stav "nezadaná" není chyba... |-|
Odpovědět
Ahojky, tak se vám po delší době hlásím, byla sem na dva týdny na Maltě zdokonali své znalosti angličty, a na net jsem se dostala až dnes...a hned takové šoky :-N Co to jako má znamenat, Evi??? :-.
Odpovědět
No nic, normál rozchod..
Odpovědět
Profilova fotka
evicko :-( urcite to byl spravny krok vpred...
Odpovědět
Evi :-( Ale určitě to tak má být.Pokud je to ten pravý,tak se k sobě vrátíte.Pokud ne,tak není čeho litovat ;-)
Odpovědět
Ten pravý to není... Ráda bych s ním ještě byla, ale vím, že to nebude nadosmrti a jsme pořád jen rozladění, tak na co ztrácet čas. Třeba mě někde něco čeká... Měla bych si hlavně taky zkusit být chvíli sama. Od 15 jsem takřka nepřetržitě ve vážném vztahu :-S .
Odpovědět
Evi..tak to je dobře,že v tom máš krásně jasno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj urcite :-) holky dneska je tak priserne vedro :-p uz se tesim az v Italii budu moct chodit cely den jen v plavkach :-) zitra poobede odjizdime. Tak kdybych se tu uz neobjevila,mejte se fanfarove a snad tato diskuse uplne nezanikne :-)
Odpovědět
Nám bouřka právě odnesla druhý altán 8-( . Adel, já chodím celý den v plavkách i tady :-D, pokud je trochu teplo :-D. Užijte si to x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?