Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
anooooo?
Odpovědět
No to je doooooooooooooost, z tebe je teď žena v domácnosti nebo co? :-D Ty chodíš někam do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je ze me zena za PC jinak chodim do "prace" hlidam malou 2 letou holcicku,ale dneska sla na ockovani,tak jsem doma, ostatne tento tydne jsem tam byla jen v pondeli a jdu zitra
Odpovědět
Jééé, to bych taky chtěla x-) :-D Tak lepší než žena za pultem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tj :D
Odpovědět
Profilova fotka
evi prosim te nemas nejake zkusenosti s bambusem ve vaze?
Odpovědět
:-D :-D :-D To tedy bohužel nemám, mně zatím všechno chcíplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no ja ted prave bojuju aby mi nechcipl taky. potrebuju,aby mel vic vyhonku ne jen jeden, vypada to divne :-D ale jak ho mam premluvit??????????????????? :-N
Odpovědět
:-D Hele, zkusim se zeptat pandy vedle v diskuzi, jak si pěstuje výhonky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D zkus to :-D
Odpovědět
No tak nevim, zkus ho zasadit :-D
Odpovědět
My máme bambuuuuuus :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo Luci? A jak vypada? :-N
Odpovědět
je krásnej, má spooooouuuustu výhonků a je nádhernej x-) už ho máme dlouho.... měli jsme ho ve váze a nějaký odborník tátovi řekl že ve váze málokdy vydrží...aby jsme ho zasadili...tak jsme jeden zasadili...no ten je naprosto úžasný a ten ve váze je trošku zpomalený no... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-) no ten nas ma prave jen jeden vyhonek a uz me to stve, kdyz tu byla v pondeli mamca tak mi rikala,ze ten bambus mam rozpulit a ze zakoreni i ta druha polovina a bude to peknejsi, no ale to se mi moc nechce, to by byl zase moc kratky a nesymetricky, ty se mi nelibi. Chtela jsem zkusit kaminky, aby nebyl ponoreny ve vode,protoze pry nema rad 100% vlhkost,tak dneska na prochazce pujdeme nasbirat kaminky :-)
Odpovědět
No právě no,ta voda je na něj moc...Tak zkus ty kamínky a pak mi řekni... že bych to taky zkusila.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ozvu se :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem mela naplánovanou svatbu uz na 16. července 2009, to by bylo 16. dní po mých osmnáctých narozeninách. :-) Maminka z toho ale tak nadšená jako já nebyla. Takže svatba nebude před maturitou, ale az po maturite :-( Je mi to dost lito, mela jsem uz koupene saty, zamluvený termín na uřade a pak to neklaplo. Ale o to víc si to užiju za rok :-)
Odpovědět
Mája, a proč to neklaplo? Jak dlouho jste spolu, že tak spěcháte? A kolik je příteli?
Odpovědět
Já jsem tak trochu ráda že to máme až příští rok. Nedokážu si představit chodit do školy, učit se, chystat na maturu a ještě plánovat a zařizovat svatbu... Myslim si že si to víc užiju když to bude v klidu... Maja: Nevyšlo to ted, vyjde to jindy... Jinak mě taky napadají otázky typu jako Emmili... :-) A jaké máš šatičky?
Odpovědět
Tak já mám všechno naplánováno a nakoupeno - krátila jsem si tím čas před maturou :-D
Odpovědět
No tak v pořádku... Ale u mě by to nešlo.. . :-D :-D :-D Já byla ráda za každou chvilku volna, jsem jezdila ze školy až někdy okolo 5. hodiny a ráno jsem vstávala ve 4 nebo v 5...Blbý dojíždění..A byla jsem tak utahaná že jsem přišla dom a lehla... Neužila bych si to plánování.Ted na to budu mít klid a budu si to pořádně užívat a vychutnávat... :-D :-D :-D
Odpovědět
To já taky moc času neměla, ale vždycky když jsem se musela učit, tak jsem místo toho nakupovala a učila se až o svaťáku :-N.
Odpovědět
Tak já tomu učení taky moc nedala,ale pro mě je ted hrozný výhoda že nemusim to zařizování řešit přes net, telefon a podobně, že budu v Praze tak si to můžu všechno oběhat... Včera jsme plánovali se švagrovou... :-)
Odpovědět
A co jste naplánovali? Už si dělala test? x-)
Odpovědět
No plánovali jsme místo a tak... A že od srpna začínáme obíhat salony a fotit a fotit... x-) x-) Na tan v listopadu nebo v prosinci bych si je nechala ušít od Asapa... x-) Dělala si dva testy a oba negativní...Ale je to divný,to měla naposledy někdy 12.4. :-S
Odpovědět
To je divný, já jsem to měla naposledy někdy v březnu nebo kdy :-D. A taky nejsem :-(.
Odpovědět
Tak je možný že ona to má ze strasu..Dělá státnice,spoustu zkoušek a tak...
Odpovědět
A já to mám nevim z čeho ]-( . Ale nechce se mi zas na injekci :-(. Chjooo, si budu muset hledat novýho gyndaře, tenhle je debil, nechci mu svojí plodnost a neplodnost nechávat na milost |-| .
Odpovědět
Ale je to divný že jsi to tak dlouho nedostala.. To by sis možná na tu injekci měla dojít... Já mám tady gyndařku a budu jí opouštět z těžkým srdcem... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?