Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
U mě to nic divnýho není, u mě je zázrak, když to normálně dostanu :-D. Pokud neberu prášky, tak víc chodím na injekce než to přijde samo :-D. Já žádnýho jinýho gynekologa v blízkosti nemám :-(. A tohle je debil, snažím se tam chodit co nejmíň. Jediný řešení, co mi na to navrhuje, je antikoncepce. A to já nechci :-p. Ale má skvělou sestru x-).
Odpovědět
To je divný, je fakt že já jsem v těch 15 začala brát HA taky kvůli tomu že jsem to dostávala jednou za půl roku. :-D A tou HA se to spravilo. :-D Uvidíme jak to semnou bude až taky vysadim.... Moje gyndařka je skvělá i její sestra.. Doktorka na mě vždycky "Tak Lucíku,hupky na křeslo a jdeme na to..." a ptá se co přítel,škola a tak.. Zná mě od maminy, chodili tam snad všichni z naší rodiny,teda kromě chlapů... :-D :-D A když si představim že jí budu muset opustit a najít si někoho novýho v Praze... :-S
Odpovědět
Tak to máš dobrý :-). Já mám fakt kreténa 8-( . U mámy nepoznal asi v 8. týdnu ani že je těhotná a když tam byla těhotná s Káťou, tak jí automaticky řekl, že to si snad nenechá, že je stará ]-(
Odpovědět
:-D :-D :-D No to je debil teda... :-D :-D :-D :-D To jsem ještě neslyšela... :-D :-D :-D
Odpovědět
Hm a když já tam pokaždý jdu s tím, že jsem to čtvrt roku nedostala, tak mi řekne, že si mám vzít HA nebo že je to normální ]-(
Odpovědět
No ta HA je ale na to fakt dobrá ale samozřejmě chápu když chcete Zdendu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Já vím, brala jsem jí :-D, ale prostě nechi antikoncepci, doufám v omyl :-D
Odpovědět
Jasný no.. :-D :-D Tak, šunkofleky se mi v troubě dělaj... Koukám na závoje... x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
No já nevím, co mám vařit, už přijela máma z Děčína, tak se jdu kouknout, co koupila :-D
Odpovědět
Jo jo ... :-D :-D
Odpovědět
Tak bude lečo :-D
Odpovědět
No vidíš,to my budeme mít asi k večeři... :-D :-D :-D :-D Jo tak už vim jak to bude... Ve středu jedu do Prahy a ve čtvrtek jedeme s Ondrou na Slovensko...Sami,bez švagrový a toho jejího... :-D :-D :-D Já už se na něj tak těšim...
Odpovědět
Článek se načítá
:-D A co tam budete dělat? Pracovat nebo dovolenkovat?
Odpovědět
Jak je možný, že máš jen 695 příspěvků? :-D
Odpovědět
Hele, toto jsem si navrhla: http://www.modrastrecha.cz/album/view... Akorát mi chybí ten gauč, no :-D
Odpovědět
Budeme pracovat..Zaváděla se tam voda, kanalizace a tak.. Loni jsme tam byli 3 týdny na suchým záchodě, a myli jsme se jednou za tejden.. Takže ted pracovat..kompletně se to tam přestavovalo a na konci července tak jedeme dovolenkovat... No mám málo příspěvků no a co... :-D :-D :-D Ty jo takhle je to hezký... To by bylo skvělý... x-) x-) x-) To bych ten gauč sháněla jako divá.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty jo jsem zvědavá, Lucka mi řekla že mi do pátku pošle ceník.. Pátek je, tak jsem zvědavá jestli něco pošle.. =-)
Odpovědět
Třeba zapomněla, zkus se připomenout ;-). Když já nemám na vyhození 12000 :-D
Odpovědět
Ale tak to není vyhození, bude za to gauč. :-D :-D :-D :-D :-D Já jsem ráda že v práci za nástup dostanu 15000,- tak si to nechám na horší časy... :-D :-D
Odpovědět
Jako jednorázově? To je super, ne? :-D
Odpovědět
Psali ti z toho studijního?
Odpovědět
No,jednorázově.. :-D :-D Psali,to víš že psali... :-)
Odpovědět
A co psali??? Sakra nenapínej :-D
Odpovědět
" Dobrý den, samozřejmě odvolání podat můžete, a to formou dopisu ( Odvolávám se proti nepřijetí... ), ten musí obsahovat Váš vlastnotuční podpis, studijní obor , o který se ucházíte, adresu Vašeho bydliště ( event. kontaktní adresu ). stud.odd. " :-D
Odpovědět
Tak vidíš :-), a budeš podávat?
Odpovědět
Nebudu.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Jakto?? =-)
Odpovědět
Domluvila jsem se s našima a i já sama jsem se rozhodla, že se letos se v tý Praze zabydlim, uděláme si ten byt a svatbu v klidu a nebudu do toho motat školu. Navíc zkusím jinej obor, tohle je ted novej obor takže se na to hláší šílený množství lidí po celý republice takže pak bude problém s místem, takže si příští rok zkusim udělat jinej obor, třeba sálová sestra by se mi líbila... :-)
Odpovědět
Fuj, to by se mi teda nelíbilo :-D. Ale je to dobře :-). Máte kde bydlet, máš práci, všechno super ;-).
Odpovědět
No mě by se to líbilo,stačilo mi ty jo když jsme tam chodili z praxe...dívat se na sál a na operace...To bylo žůžo... :-D :-D :-D Je fajn že máme všechno vid,jenom vybavit byt a zařídit tu svatbu... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?