Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky si rikam no my tedka resim fotografa..vybrat toho nejvhodnejsiho..koho mate vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, nás bude fotit můj brácha, má udělanej rekvalifikační kurz na fotografa ale hlavně má moc krásný fotky, ví kdy a jak zachytit to správné, takže mám o starost míň. Jinak jsem si už objednala 2 létající lampiony (pro mě a pro ženicha), ať se nám splní co si tam napíšem. No a jelikož jsem kadeřnice, tak doufám, že se mi podaří ukecat nějakou spolužačku bývalou na účes :-). Čau, ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to mas super:-) ja jsem budouci ucitelka, takze to mi moc nepomuze, pritel dela ve stavebni firme takze taky nic :-D musime vyhledat sluzby u jinych :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak fotografa řeším taky.. A co kameru? Budete mít? Jinak já mám kadeřnici už zařízenou :-) , přítelkyně mého bratrance je kadeřnice a je dobře praštěná, takže mi na hlavě vždycky udělá nějaký pěkný výbuch a už mě má i v kalendáři :-) . A jakou budete mít hudbu, živou nebo DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nějak jsem se pozapomněla, mám toho teď nějak moc. :-) Teda holčandy, nezahanbujte mě, že já začnu zařizovat až bůh ví kdy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budem mít asi živou hudbu. Na svatbě brášky mě jedna kapela hodně zaujala, takže jednoho kandidáta už máme. Kadeřnici naštěstí řešit nemusím, mám svoji už několik let a za jinou ji nevyměním :-) Už mám zamluvenou limuzínu a fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mit zivou hudbu, pritel hraje v kapele a dva jeji clenove maji jeste svoji specialni na takove akce, dale vybirame fotografa a chteli by jsme mit auto veterana :-D obrad bude v kostele, ale kde bude hostina to je taky velky hacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vespolek, taky se hlasim k zari :-D Neplanuje nekdo z vas svatbu v Praze a okoli? Jeste je spoustu casu, ale uz pomalu googlim,co a kde by se dalo... Tak by se hodil nejake tipy ;-) I kdyz je to daleko, tak uz se tesiiiiiiiii!!!
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: ahojky, až na něco zajímavýho v okolí Prahy narazíš, dej tipa. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: zadny strach, kdyz neco najdu urcite dam vedet. Jeste mame nejaky ten patek cas, snazim se to tady nejak procitat a hledat inspiraci a myslim si, ze budemem muset zacit poradne setrit.
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: Myslela jsem, že se náš rozpočet vejde do 60 tis, ale když jsem to tak počítala zhruba kolik a za co, tak se mi jen protočily panenky :-( Chceme ještě letos stavět, tak asi si asi budu muset pořídit oslíka :-)) Jinak se nám plánování svatby trošku komplikuje, budeme muset měnit kněze, doufám, že ne datum svatby, tak pak sem dám info, jak jsem dopadla.....
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: povídej mi o tom, to aby člověk kradl, co? 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pejsanek: Jaktože takový komplikace? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, rekla jsem si ze se k vam mrknu, jak jste na tom :-) Ja jsem srpnova nevesta :-) wosk: My chceme mit svatbu na zamku Nelahozeves a hostinu v Marine Vltava. Je to jen 20min od Prahy smer Teplice. Podivej se je to tam moc hezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Protože ten kněz, co jsme chtěli neoddává v kostele, kde se chceme brát. Takže měníme kněze, abychom se mohli brát u sv. Jakuba v Brně :-( nadšená z toho nejsem, ale na kostelu trváme, takže máme zítra schůzku ve farnosti sv. Jakuba, jsem zvědavá, jak dopadnem....
Odpovědět
Profilova fotka
Když se tak narazilo na peníze, které padnou za svatbu tak je to fakt mazec. Jsem zvědavá, kolik nám budou brát za hostinu a to samozřjemě není vše.. Kde jsou svatební šaty, oblečení ženicha, kytice, prstýnky, fotograf hudba apod. Kolik tak asi plánujete svatebních hostů i na oběd a kolik později?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Diky za tip s tou Marinou, kouknu na to. A jak je to na tom zamku, kolik se plati? Ja koukala uz i na Veltrusy (ty jsou jen cca 6 km od nas). Hrozne se mi libily fotky ze salu Gorlice na Vysehrade, ale kdyz jsem se pani ptala, tak mi napsala, ze tam byly komplikace a ze uz jen dobihaji objednane svatby a dal nic :-( Coz je skoda, protoze se nam to misto libilo obema, bylo takove tajemne ;-) Zjistila jsem, ze kdyz se zacne hledat kolem Prahy, tak je to vazne levnejsi. I ubytovani. Jsem puvodne ze Slezska, takze moje rodina prijede sem a bude treba je ubytovat, takze dalsi vydaje. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: my mame na hostinu asi kolem 30 (to se jeste upresni tim, kdo vsechno ode me prijede) a pak pocitam, ze vecer by mohlo dorazit dalsich 20-30 clovicku (a par z rodiny zase odejit, protoze nebudou chtit ponocovat), ale to hodne zalezi na tom, kde to bude - predstava ze vsem platim jeste nocleh :-.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme uvažovali, že zaplatíme nocleh jen části z rodiny, která je z Prahy, Třince apod. , ale zřejmě to nějak vyřešíme doma, protože za to ubytování jsou to docela horentní sumy. A nás by mělo být na hostinu 32-40 taky záleží, kdo přijde a odpoledne ještě tak 15-20 lidí, takže to máme podobné. Jako už teď mi z toho jde hlava kolem a to mám ještě víc jak rok čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, člověk by řekl, že plánovat svatbu je krása,a le spíš nás z toho do vdavek trefí, co? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to mazec, nas bude taky okolo 30 a na vecer pocitam jeste tak s 15-20, ale to uz nekteri zase budou odchazet..:-) nastesti nemusime resit ubytovani, oba jsme z jedne vesnice a i rodiny mame z blizka.. dneska se dozvime podminky od naseho noveho kneze, tak jsme zvedavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: Veltrusy i Nelahozeves jsou od nas taky jen 6-8km :-D Nelahozeves stoji 5500 a Veltrusy od 4500-6500. Nam se libi vic Veltrusy, ale zatim je tam pry stale jeste leseni. Ale doufam,ze ho snad do pristiho roku sundaji :-) Mrkni nekdy do diskuse Melnik a okoli, :-) uz jsem mysleli, ze se na Melniku nikdo cely rok nevdava :-) My budeme mit hosty z Anglie tak taky musime shanet ubytovani, coz je perfektni protoze Marina Vltava Nelahozeves tam ma i ubytko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, počkejte, až se nám všem zalíbí Veltrusy a Marina a budem bojovat o to, kdo tam toho 11.9. bude moct být. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sfings: neboj, nastesti mame vsechny jine datum :-) Takze ty jsi taky skoro mistni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slečny???? Copak máte nového???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hlásím, že už mám definitivně termín svatby v Brně u sv. Jakuba 18. 9. 2010 ve 12 hodin, mám velikou radost :-) Od pátku máme též rezervaci v restauraci Zasedmero v Útěchově. Fotografa a limuzínu taky zarezervovanou, takže teď máme pár měsíců od plánování klid a pokoj :-) I když jak se znám, stejně budu přemýšlet co a jak i tak :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda Pejsanek koukám, že ty jsi se do toho vrhla opravdu pohlavě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my nemame jeste nic, s fotografem se nemuzeme rozhodnout, restaurace neni vybrana, s kostelem bude asi taky problem...ale tak snad je jeste cas :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A to už i víme, kdo nám bude dělat prstýnky - přímo zlatnická výroba, takže dost ušetříme. Bráška si u naší vyhlídlé zlatnice nechal dělat prstýnky před nedávnem, takže mám ověřeno, že je to dobrá volba :-) Ale na to je ještě spousta času....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky klííííííd, ještě je spousta času! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?