Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
1
372
373
@mitote jinak - Ty už sem moc nechodíš, co? :-D vím, že řešíte ten baráček a tak, takže spíš modrá střecha a koník, že...no, u nás je to teď o škole (státnice) a o bytě, kde plánujeme změny...miminko ještě musí chvilku počkat...;-)
Odpovědět
@nika_83 no nejak to flakam, jsem ted vylepena hlavne na modrestrese a obcas s emihnu na konikovi.... nejak me uz svatba nebere :-D
Odpovědět
@mitote no, já teď trpím s diplomkou a klepu se ze státnic...takže na beremko a na střechu tak nějak unikám z reality...vzpomínám, jak byla svatba krásná a už zase plánuju rekonstrukce na bytě...svatba mě teda pořád asi bere víc než Tebe, evidentně, ale ne že by mi to chybělo...spíš, že už to prostě dobře dopadlo a můžu jen vzpomínat...kdežto ta pitomá škola je pořád přede mnou...kdybych už aspoň mohla jen vymýšlet ty věci na bytě...:-P
Odpovědět
@nika_83 jo tak to ja vzpominam hodne :-) ale nejak spise resim soucasnost, ruzne radovanky, taky nas cekaji v cervnu prace v byte, budem uz bydlet sami tka nova loznice..zaroven nova prace a tak... :-D nenudime se nejak :-D mimochodem, IKEA uz navazi novinky ;-)
Odpovědět
@mitote no, ani my se nenudíme...a jak bych se ráda nudila, aspoň na chvilku...:-D je toho teď prostě moc...:-/ ještě totiž řešíme nový auto, teda pro nás nový, ale jinak vybíráme v bazarech, no a co Ti mám povídat, jsou to svině, s prominutím...:-P některý auta jsou děs běs, takže to taky není jen tak...teď mám v hledáčku na prvním místě dokončit školu, to samo Jirka, pak nás konečeně čekají prázdniny, nějaký cestování, užívání si, předělávání bytečku a pak snad už i nějaká práce...a až se to zklidní, tak i třeba miminko...moc se na všechno těším, ale momentálně mi ze všeho kolem už kvalitně hrabe...:-P
Odpovědět
@mitote jinak - dobré zprávy z IKEA! :-D
Odpovědět
@nika_83 jo my pred vanoci taky resily nove auto, ale nove :-D ale nakonec jsme si rekli ze uvidime az po pozemku... no a ted to vypada ze za rok dostanem od mych rodicu Opela 7let stareho, ale nema skoro nic najeto :-D jionak tchan ted prodava celkem zachovale auto, peugeot 207sw ;-) tak kdybys mela zajem :-D no me taky hrabe, pri slove pozemek dostavam hystericke zachvaty a zachvaty vztehu ]-(
Odpovědět
@nika_83 IKEA forever :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@martja_sgcz můžu se zeptat na vystřelovací balon, objednala jsem si ho, ale nechápu vůbec jak to funguje, jak se to odpálí, měli jste ho na svatbičce a šlo to? Děkuji za odp.
Odpovědět
Profilova fotka
@samarkaaa ahojky, co vím, tak hodně holek na balón nadávala.Já koupila dva.Jeden na zkoušku na Tomovi narozky a druhej na svatbu.Po hodinové chlapské snaze /já jako holka to ani nezkoušela/ to kluci vzdali.Takže nakonec nám nad pergolpu lítal jeden mega balón a kolem zahrady ty mrňavý.Každej na jeden napsal přáníčko a bylo to ....... Myslím, že na to musíš koupit tu speciální pumpičku, ale nevím zda to opravdu pomáhá.Já to vzdala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka ty koky to mi ani neříkej, těším se na něj! Pumpička...šest chlapsých úst to musí zvládnout, kdyžtak kompresor, ale já spíš nechápu ten systém odpálení, je k tomu nějakej drátek...ale nedává mi to smysl :-/ nevímm
Odpovědět
Profilova fotka
@samarkaaa no pusou to neuděláš, kompresorem taky ne........odpálení jsem ani neřešila .....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evakaucka držím ti palce aby tvoji chlapi byly šikovnější než ti mí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samarkaaa já už si odpovídám sama sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka no ty koky, snad to pujde, musííííí. Dostanou bojový ukol proste, jinak mame ece pumpicky na clun, trebas tim byy to slo..no musim to posefovat kurec. Díky za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samarkaaa: Ahojky... Takže nejdříve musíš nafouknout hafo malých balónků, zavázat je a pak je postupně narvat do toho velkého. Pak velký dofouknout, aby ty malé v něm nebyly vidět. Posléze balon přiděláš ke stropu a na balon nalepíš rozbušku. Někdo (koho zaúkuluješ) v danou chvíli přijde s baterkou (u nás to byla 9V) a přidá ji k drátku, který vysí z balónku (někam stranou) a pomocí toho drátku přejde jiskra k balónu a ten rupne no a pak se vyrojí spousta malých balónků :o))
Odpovědět
Profilova fotka
@martja_sgcz aha takže ono se to jen pomocí baterky odpaluje? Děkuji za vysvětlení, o jéé snad nám to teda bude fungovat :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky děvčata, je to už přes rok od svatby tak co je u Vás všech nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Jaaaj děvčata toto letí :o) My zkoušíme mimčo, ale jednou to nedopadlo dobře, tak čekáme až budeme moci zase. Jinak svatební cesta byla až v dubnu následujícího roku, ale stálo to za to :o) Co vy? Jak pak se vám daří?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
ahojky tak já jsem na tom byla podobně jako ty Marti, taky sme se snažili o miminko a na poprvé to dopadlo špatně, tak sme se pokusili znova, teda nečekali jsme podle doktorů 3-6 měsíců ale po 6 nedělí jsme to znova zkusili a povedlo se.Čekáme holčičku,a měla by se narodit v září :-)
Odpovědět
ahoj holky, muzu se zeptat jake jste mely v zari pocasi? bylo to v pohode, nebo byste se znovu vdavaly jindy?:-))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
My jsme měli úžasné počasí .o) Bylo 24-25°C a trošku foukalo a na obloze sem tam nějaký mráček :o) Takže paráda :o)
Odpovědět
1
372
373
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?