Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, je klid, ale aspoň něco už máme zařízený a pár měsíců teď klídek. I když vlastně ještě musím nahlásit barvu šatů jakou chci, aby se mi mohla koupit látka (pravděpodobně v zahraničí) :-) Mám teď snoubence na 14 dní mimo Brno a jsem docela překvapená, jak je mi smutno (místo, abych doma pořádala párty :-) ). Můžem se směle vrhnout na stavbu a svatbu na chvíli neřešit :-))
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasné, že je ještě spoustu času, ale kdo by se aspoň trochu tady kolem nekouknul. 8-) I když je dost času tak pořád přemýšlím, co ještě později nezapomenout apod. A už máte nějaké představy o šatech? Já absolutně ne a i když to zní blbě, tak se na tohle zrovna moc netěším :-S . Taky se musím pokusit nějaké ty kilíčka zhubnout, ale jak to udělat :-p bez trápení :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Limuzína na 100% rezervovaná, právě jsem platila zálohu :-)) Já budu mít šaty šitý a bílý nebudou, takže ještě říct, jakou chci barvu šatů a může se shánět látka. My chcem chodit oba do posilovny, ne že bychom potřebovali zhubnout, ale spíš jen víc zpevnit postavu a já začnu pravidelně chodit do solárka, páč jsem jak ředitelka vápenky a dost špatně se opaluju.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak solárko budu taky pravidelně navštěvovat, protože jsem světlý typ a docela trvá než zhnědnu, takže toto mě taky nemine. Limuzína? Teda tak ty na to fakt jdeš zhurta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viděla jsem ji na svatebním veletrhu už loni, to jsme o svatbě uvažovali jen tak obecně. Když jsem ji ukázala snoubenci, tak ji chtěl taky - krásná dlouhá a bílá :-) A protože nechci, aby mi ji někdo "vyfouknul", protože o bílou je zájem, tak jsem si ji raději zamluvila už teď. Teď jen ještě tu látku na šaty a do konce roku nemusím nic řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím mezi záříjové nevěsty!! Nejdříve jsme tedy vymysleli, že se vezmeme v červenci, (7. 7. 2010, ale protože je to středa, tak mi bylo řečeno, že se ten den neoddává, je to úřední den), náhradní datum je 9. 9. 2010 v Praze ve Viničním altánu. Termín ještě potvrzený nemám, oficiálně je budou přidělovat až od půlky září, ale to si pohlídám. Místo je určitě na 100% , jsem z něj nadšená, je to tam naprosto jedinečné. Rodičům jsme ještě nic neřekli, taky řeším dilema kdy a jak jim to oznámit:-) Jinak nic nemáme, je dost času, ale googlim a hledám a inspiruji se už teď a ráda:-))
Odpovědět
kamba: my uz jsme to asi vymysleli, pozveme rodice na veceri ku prilezitosti pritelovych narozenin, ktere ma v zari (to bude zaminka):) a tam jim oznamime ze do roka bude svatba:) snad to pochopi:)) Jinak inspiraci hledam porad a porad se mi taky neco noveho libi, takze skloubit to vsechno dohromady bude asi trosku obtizne:) mejte se hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem se byla domlouvat na mé představě o barvě látky na svatební šaty a teď už do konce roku nechci nic řešit týkající se svatby :-)) (to jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží). Co jsem chtěla mít zamluvený hodně dlouho dopředu jsem vyřídila a zbytek časem postupně......
Odpovědět
Juj, tady se to teda rozjelo... Tak jak koukám, tak mi nic ještě neřešíme...I když mi to taky nedá, abych si neprohlížela nějaký svatební obrázky ;-) Zaujaly mě jedny šatičky, asi to bude velké dilema, jestli volit tyto nebo tradiční bílé... No ale do září času dost a určitě se všechno změní. Termín budeme zařizovat až v prosinci - snad už budou mít termíny, ale v jednom jsem si jistá... Šatičky chci svoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj přítel tvrdí, že je strašně brzy, pomalu na mě kouká divně, když okukuju nějaké ty svatební nápady... tak bůh ví, kdy my dva do toho praštíme, třeba to ani nebude září 2010. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda koukám, že tady jsou už dvě slečny, co chtějí mít své šaty.. A proč jsi je nechcete jen půjčit? Vždyť je už potom nevyužijete.. Jen dotaz, nikoho nechci nějak naštvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v pár půjčovnách zkusit šaty a ujasnila jsem si naprosto jistě, že bílý šaty opravdu nechci. Šaty byly nádherný, ale já jsem se v nich "necítila". Navíc nechci šaty bílý, takže je pak využiju na plesy, do divadla a tak.... takže proto svoje vlastní. Navíc ušitý na míru mi padnou na 100% :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, hodně jsem nad tím přemýšlela, jestli si šaty půjčit nebo ne... Mno a protože jsem z malé vesnice a v okolí mají půjčovny (jak to nazvat :-) ) malý výběr? a abych cestovala min 50 km někam do většího města den před svatbou pak to tam zas vrátit.... prostě půl dne v čudu a nic z toho.. myslím si, že den před svatbou je třeba řešit i jiné věci... to je jedna stránka... a na druhou stranu, za tu cenu půjčovného budu mít prímovní šaty ;-) a vlastní... nebudu ve stresu, že je umažu.. nebo je někdo propálí...Hlavně jsem si vyhlídla šatičky na netu a nenašla jsem zatím žádnou půjčovnu, kde by je měli. A hlavně si na nich budu moct navymýšlet úpravy jaké budu chtít a mít je opravdu podle svých představ....Aspoň doufám :-D
Odpovědět
No tady to snad spí... v diskuzi srpen 2010 tam to žije... a tady je to jak po vymření ;-) Tak včera v noci jsme měli s přítelem hodně vážný (mi to rozproudilo krev, jsem ani nemohla spát :-D ) rozhovor na téma svatba... Tak jsem se konečně dozvěděla, co si ten můj představuje - ale abych pravdu řekla moc se nelišíme... Až na to, že nemohl zkousnout svatební noviny ]-( , ale nakonec to vypadalo, že by je i schválil... no co budu si je dělat sama... a ten balík papíru nás nezruinuje... ale co je mnohem horší... budu mít GUMOVOU PANNU na autě :-S (což jsem teda vůbec nechtěla a nechci)... mno ale asi se s ním o tom nebudu hádat (měla jsem jiné představy, bohužel) - to přežiju ;-)
Odpovědět
Mno a předběžně máme vybraný termín na 11. září, původně jsem chtěla 10.září - ty desítky by tam byly fajn... ale zase jsme přemýšleli, že kvůli svatebčanům bude lepší, když svatba bude v sobotu... Aby pak kamarádky měly šanci přijet... Budeme čerstvě po státnicích (aspoň doufám :-D ) a dovolená žádná...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Ahojky, ano ano.. docela to tady vázne a nikdo nechce nic psát nebo co.. Já sice taky bydlím na vesnici, ale nemám to zas tak daleko do města a šaty si budu určitě půjčovat tak asi na 99,99%. Jinak s tou "gumovou panou" si to ještě rozmysli. Vím, že se nechceš hádat, ale když tak si aspoň nějak prosaď, že bude uvnitř na zadním platu a na předek auta si dej, co chceš ty.. Já bych tam panenku určitě nechtěla, chci nějakou kytku, nebo něco naaranžovaného na proutí nebo tak.
Odpovědět
misahonza: tak ono to s tou pannou asi nebude tak horké... doufám... :-D včera mi ukazoval nějaké svatební věci na auto (to je snad jediné, co ho zajímá - ale aspoň něco ;-) ) jj, vlastně ho ještě nesmím obléknout do růžové :-D :-D :-D jsem se pobavila... tak mi ukazoval nějaké kytky na auto, tak to snad bude v poho... jsem mu ukázala nejdražší pannenky, který jsem našla 8-) svatební noviny budou, už jsou schválené :-D jj, vlastně začal ještě řešit místo hostiny.. tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Jo a jinak k těm šatičkám... zatím mám vybrané na aukru... jsem se do nich úplně zbláznila :-D sice nejsou tak honosné, ale zaujaly mě... ale třeba to dopadne úplně jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vespolek :-) Jen me tak napadlo, jak se tady porad rika, ze mame na vsechno spoustu casu, zari je daleko.... Vcera jsem byla na pivku s kamaradkou, ktera se vdava za 14 dni a rikala, ze kdyz v lednu zacali shanet misto, bylo uz skoro plno. Takze nikdy neni dost brzy ;-) A co se tyce me a satu, puvodne jsem si rikala, ze bych si nejakepujcila v pujcovne, ale kdyz slysim, ze stoji treba 4000 a vice (obcas i mene, ale to spis vyjimecne) akoukam na net, treba semna bazar nebo na aukro, tak si rikam, jestli mi nestoji za to, nejake si koupit (a prezit teda, ze nekdo v tech satech uz ma tady album) ;-)
Odpovědět
jj, záleží, kde ta svatba bude... tak co jsem sháněla info.. tak u nás vypisují termíny až v prosinci, ale radši si na matriku zavolám někdy na podzim, ať mám jistotu... mno ty ceny bych viděla spíše víš než ty 4.000, já asi zkusím zajet do salonu marry a šaty si nechat ušít podle obrázku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, na chvilku k vam vlezu. :-D Co se tyce tech mist na obrad, tak to chce fakt zamluvit hned jak vydaji data, treba Liblice u Melnika vydali data na 2010 uz v cervnu a cely srpen je uz davno zarezervovany, mazec! Jo a ty saty, taky se hrozim cen za pujcovny, nektere holky zaplatili az 15000 jen za pujceni, to je vazne hodne.. Libi se mi saty na aukru, ale co jsem tak videla, tak malo kdy vypadaji jako na obrazku kdyz vam pak dorazi domu :-|
Odpovědět
bluejay: asi objednání z aukra bych neriskovala... chtěla bych použit ten obrázek jako předlohu... radši si "ošahám" látky a jelikož bych chtěla šaty do modra, tak bych si ráda pohlídala i odstín té modré...nerada bych, aby to byla nějaká vyblitá a ošklivá barva, a taky si svým způsobem můžu "zkontrolovat" kvalitu šatů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme štěstí, že se budem brát v kostele, takže žádný problém, že by už "naše" datum bylo obsazeno. Spíš jsme chtěli brzo rezervovat fotografa, restauraci a limuzínu, takže proto tak brzo :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Připojuji se k diskuzi, i když si nejsem jistá, jestli tu s Vámi zůstanu napořád anebo zklouznu do srpna či listopadu anebo dokonce do roku 2011 - nedej bože ještě dál :-) My už jsme si plánovali svatbu na červen 2008, pak na září 2009 a nakonec to bude asi až příští rok. Asi nám není souzeno být manželi a to už jsme celkem obstarožní 30/34 8-) Jak jsem si tu tak pročítala diskuzi, docela mě zarazilo, že termíny jsou tak rychle obsazené... Ale to jsou asi ty letní. Tak se těším na debaty s Vámi. Mimochodem, neplánujete tu některá svatbu v Jižních Čechách?
Odpovědět
ahojky mosquito, vítám tě mezi námi. no tak to snad klouzat dál nebudeš ;-) v Jižních Čechách svatbu neplánujeme :-) protože jsme z krkonoš, tak bude v krkonoších :-D hih, jsem zvědavá kde.... na jihu čech je tolik krásných zámků a tady nic :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevěsty,přidávám se taky k vám a jsem ráda,že nejsem jediná,která chce mít tu svatbu pěkně promyšlenou a v klidu naplánovanou. A k tomu věku, já příští rok taky státnicuju,dělám bakalářku a budu dělat přijímačky, takže jsme na tom stejně,akorád s tím rozdílem,že jsem asi zřejmě o rok mladší. Vdávat se budu ve 22,ale přítel je o 5 let starší. No abych se přiznala vůbec nevím s čím začít. A když už s něčím začnu,připadá mi to brzo rezervovat např. šatičky nebo obřad,ale zase pak na to nebude čas díky státnicím. No a jaký termínek v tom září budete mít? Já 11.9.2010....
Odpovědět
tak to je fajn, další nevěstinka přibyla do klubu :-D ohledně termínu, my chtěli původně 10.9.2010, ale je to pátek... tak asi bude taky 11.9.2010, tak já jsem taky zvědavá jak to budu stíhat s těma státnicema... ale proto chci září.. abych měla ještě nějaký čas na přípravy... každopádně ještě není nikde řečeno, že budu příští rok končit ;-) najde se nějaký "příjemný profesor" a je hotovo... no každopádně aspoň tu diplomku snad napíšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kde vlastně studuješ tu vysokou?Jo a to předpokládám,že státnice udělám v řádném termínu,tzn.7.-11.6., nedokážu si představit,že bych měla jít ještě v září na náhradní termín...no hrůza... No co jsem tady četla ohledně toho data 11.9.2010,tak trochu mám obavy co na to řekne ještě moje okolí,ale jak jsem četla někteří se tomu smějou a někteří se blbě dívají, no tak snad s tím rodina nebude mít problém,ještě jsme jim to neřekli..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Mě čekají taky státnice, snad :-D a to hned v únoru. A datum máme 4.9.2010.
Odpovědět
Studuju v Liberci, tak taky bych ráda měla klid v tom červnu, ale uvidíme... nechci to lámat přes koleno... My v září žádný nahradní termíny nemáme... až v únoru... no 11. je celkem drsný datum, ale tak záleží, kdy budou taky oddávat... třeba tento termín ani svatby nebudou pořádat a budeme mít po starostech :-D Taky jsme rodičům nic neřekli, zatím ještě nejsem ani oficiálně zasnoubená... to mě teprve čeká ;-) Rodičům to chceme říct na vánoce, a i tak přemýšlím, jestli to není moc brzo... hlavně jsem zvědavá jak bude reagovat tchyně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?