Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: fakt myslíš, že by ta žlutá šla? nebo možná kombinace žlutá, bílá, oranž... no jsem zvědavá co paní vymyslí, jsem jí řekla, že chci malou kytičku a ne nějak drahou, že se jí hned po obřadu hodlám zbavit :-D mitote: jak to myslíš? jakože budete mít každý svých 50 a on má míň? :-D
Odpovědět
zmyzulka: no hele na hostinu ma kazdy 15 lidi a na raut azdy 50 :-D pokud si ta mista neobsadi tak to brzo obsadim ja :-D tim mu vyhrozuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: myslím, že jo. A ta kombinace žlutá a oranžová, ta určitě. Květinářka určitě vymyslí něco pěknýho.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D tak to je dobré :-D to my máme spíš opačný problém, naplňovalo by se hezky, ale prostor ani rozpočet není nafukovací :-D marketat: dík, jí tam asi přinesu ukázat i to tričenko co jsme dnes dotvořovala, ať vidí tu výšivku naživo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, všude je to stejný. My máme taky lidí, co bychom chtěli pozvat, ale museli jsme to sekat, aby se vešli jak do prostoru, tak do rozpočtu. :-p @ role: tak to mám velkou radost, že se to takhle hezky vyřešilo vlastně samo. Super! @ mitote: mám radost za restauračku, měla jsi vážně smůlu a držím palce, ať už to po všech peripetiích klapne. @ zmyzulka: svatebním sárí jsi mi vzala dech, to je nádherný! Vůbec jsem netušila, že budeš mít netradiční svatbu a hrozně se mi ten nápad líbí, je to úžasný. Myslela jsem si, že my budeme mít trošku jinou svatbu (moje šaty jsou víceméně plesovky, stříbrné, je to na pláži u rybníka, spíš garden party), ale tohle je úplně jiná liga, super. Určitě jsi to tu psala, ale kde budete mít obřad? Já jsem nafotila naše oznamko, ve stejném duchu budeme mít i menu, jmenovky na stůl a děkovné kartičky. Taky jsem náhodou našla svoje šaty v časopise, tak jsem je nafotila. Já ze zkoušení fotky nemám, tak aspoň pro představu. A nakonec jsem přihodila i fotky prstýnků, ale moc mi to vyfotit nešlo, ten blesk mě trošku pozlobil. Včera jsem dostala kalkulaci od jedné vizážistky na svatební líčení, musím říct, že mi vzala dech taky, ovšem jinak. Řekla si 3000,- Kč + zkouška a další každé líčení (maminky, ségra) za 1000,-Kč 8-( Nejsem Rotchild, takže budu zkoušet dál... No a ještě kovovou, stříbrnou vestičku k těm šatům. Uf.
Odpovědět
Profilova fotka
julien: děkuju, jsem moc ráda, že se sárí líbí :-) ona to pro mě vlastně bude úplně obyčejná svatba, protože v sárí chodím běžně (do práce, za zábavou, prostě všude), původně jsme chtěli mít obřad někde v lomu, protože oba dva máme úchylku na kameny :-D ale nakonec jsme to vzdali k vůli možnosti špatného počasí a hlavně jsme žádný v blízkém okolí nenašli a tahat lidi někde třeba 30km to by asi nebylo ono, takže jsme nakonec zvolili obřad v zámku v zoo, které je cca 3 km od nás (navíc tam pracuje přítelova maminka tak je to pro nás takové téměř domácké prostředí - jsme tam skoro furt :-) ), do hospůdky je to odtud taky kousek (tak 4km) a to nás zavezou zámečtí koníci. takže v podstatě úplně normální tradiční svatba. :-) takže docela ti závidím, že jsi našla odvahu zrealizovat svůj velký den podle svých představ - pod širým nebem :-) máte nějakou náhradní variantu? nebo stany? to bude veliká romantika na pláži u rybníka x-) a šatičky jsou moc krásné, budeš určitě nádherná nevěsta a doufám, že sem pak hodíš fotky :-) jo a koukám, že to máte ve čtvrtek, to je taky hooodně netradiční :-N ehmmm a ta vizážistka to je docela síla :-. no ikdyž to bych taky brala vidělat si za jedno ráno 5.000,- :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: no my tne rozpocet a prostor nafoukly hned na zacatku :-D :-D :-D julien: diky :-) hej tri tacy za vizazistku jsou fakt moc =-) =-)
Odpovědět
julien: to oznameni je kruty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nádherné! Jsem ráda, že jsi s fotkou trošku ještě vydržela :o)) Já myslím, že bys měla mít kytičku hlavně do bílo-smetanova, aby ti nezakryla sarí, když bude kytí žlutá nebo oranžová (oranžová by se hodila asi více) tak kytí bude sarí přebíjet. Což si myslím, je škoda. Případně bych do kytičky dala nějakou ozdobu v barvě vyšívání sarí. mitote: Tak to máš dobrý, že máš na vývazky lidi :o) Si to umíš zařídit. No nicméně já jich včera dalších 10 kousků udělala, takže mi jich chybí jen 10! :o) Juchú. Ale udělám raději tak pět rezervních, kdyby se rozpadlo nějaké :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Ženich vypadá náramně! Sluší mu to :o) julien: Tak šatičky taky super :o) My původně chtěli kostýmovou svatbu, ale hledání kostýmů nám ukázalo, že je to děsně drahé a ušití či výroba ještě dražší :o)) Takže pokud to vyjde, tak budeme mít jen "divné" rekvizity :o))
Odpovědět
martja: no svedkyne udeala vcera deset a dnes sest a volala ze ji dosly stuhy at dovalim dalsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: děkuju moc :-) já začínám přemýšlet o tom vějířku z kytek co mám v albu - ten s bílýma růžičkama a hnědýma lístkama, akorát v menším podání - stačila by asi jedna řada... a nebo jak říkáš jednoduchou kyti buď z bílých (či lehce krémových) růžiček a nebo ty frézijky, které budou na svatebním stole... šmarja holky už se nám to tak blíží, že musíme přemýšlet i nad takovýma prťavýma detailama :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulko: ten vějíř by byl moc hezký a k sárí by se určitě hodil. Pokud bych vybírala klasickou kytičku, taky bych se držela té jednoduchosti - třeba světlé růžičky a stonky ovázat hnědou stuhou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: díky, no už se docela do toho květinářství těším (na to, že mám takový negativní vztah ke květinám :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: v tom svatebním sárí jsi naprosto nádherná! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to sárí je opravdu nádherné a neuvěřitelně ti sekne. A ten vějířek s těma hnědýma lístkama bych k tomu taky zvolila. Bude to pecka. :-) mitote: super že dopadla restauračka. ;-) julien: Tak to budete mít opravdu originální svatbičku se vším všudy. Oznámka jsou parádní. :-D A ty šaty budou půjčené? Máš už k nim vymyšlené šperky? Já u sebe vůbec nevím. Asi to nechám na poslední chvíli. martja: co takhle v nejbližší době kávička v našem altánu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: a co se týče tvé kytičky, moc žluté bych tam nedávala... co třeba tohle, barevně by se to hodilo... http://www.blossomandbasketboutique.c...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ten vějíř je krásný... Ale umíš jej držet hoďku dvě? Já s vějířem vystupuji, takže si dovedu představit jej mít v ruce, ale nevím s těmi květinami, zda bych nedostala křeč do ruky :o) Bojím se, že bude těžký. role: No jasně! :o) Ale pracuje do šesti, což nevím, zda to není pro tebe s malou dlouho :o/ mitote: Asi budu muset také někoho zaúkolovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a co nějakou neděli? Je fakt, že to je na malou pozdě. V sedm už koupeme, tak to by bylo hodně rychlé kafe. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Jojo právě proto jsem to psala, je mi to jasné. Mám to tak s kamarádkou :o) V neděli by to nějakou určitě šlo, ale teď ještě nevím, zda tuto nebo příští pojedeme k našim. Takže to bych ti dala ještě vědět :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: stačí mi dát vědět třeba den předem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ zmyzulka: diky za info. ja bych urcite dala k sárí něco jednoduchého, aby nepřebilo výšivky na sárí. moc se mi líbila ta kytka, co jí nalinkovala clifulka. obřad na zámku v zoo, to je "doma s nádechem exotiky" to je dobrý ;-) jsem moc zvědavá na fotky. Zmyzul, jak se liší svatební sárí od normálního? Má jiný střih, nebo jinou výzdobu, jiný materiál? (Jsem zvědavá, já vím.) :-D @ martja: díky moc. kostýmová svatba? v jakém duchu a jaké rekvizity budete mít. dívala jsem se na Tvoje oznamko a ten pauzák je super, to vypadá bezvadně. já teda jsem to se zručností nedotáhla nijak daleko, ale i ta výzdoba co máš, to vypadá jak od profíka. @ role: díky moc :-D šaty jsou půjčené a bude k nim bižu - náušnice dlouhé (chci mít asi drdol vyčesaný a do toho zapíchané kamínky, ale jen decentně) a náramek - všechno jen průhledné kamínky se stříbrným základem. kamínky do vlasů budou možná i v kytce, květinářka říkala, že se na to vymýšlení těší, protože to prý na klasickou kytku nevidí. Tak je to dost na ní, v srpnu jsme se dohodly, že se sejdem. Koupila jsem si i stříbrné boty v Nextu, s motýli na kotníku a s podpatky, ale jsou moc pohodlné. Tak budu jak agentka s flitrama :-D :-D Botky nemám tady, jinak bych je nahodila do albíčka. Jinak dnes ráno jsme byli na úřadě, domluvili jsme si i možnost obřadu v klasické obřadní síni (ta Říčanská je pěkná) pro případ hodně špatného počasí. Ale snad to vyjde. Samozřejmě, že jsem s sebou zapomněla vzít rodné listy, tak tam musím nanovo.... A taky jsem si objednala kousek dortu na ochutnávku, protože moje cukrářka si bohužel přesně v termínu svatby bere dovolenou. Tak uvidíme, ale je to na doporučení, tak si myslím, že to bude dobré. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka, role: holky díky moc :-) clifulka: ta kytička vypadá moc krásně, děkuju za tip, a jsou tam i frézijky x-) x-) x-) martja: jéjej, tak nad tím jsme vůbec nepřemýšlela... ale snad jo, ten na obrázku má normální "držadlo" jako ostatní kytky, tak snad bych to zmánka... (akorát by se mi s ním tedy blbě házelo po holkách :-D ) julien: ono se svatební sárí nějak od normálního ani nějak neliší, v indii se většinou vdávají v červeném nebo růžovém (a vyděla jsem teď i hodně fotek indických nevěst v bílém ačkoliv je to u nich barva smutku), spíš to svatební je prostě takové honosnější než to na obyčejné nošení. o střih nejde, sárí se nešije, je to jen pruh látky, který se omotává (ten úvaz co mám na fotce je tradiční slavnostní, jinak je spoustu možností jak sárí uvázat). materiál svatebního bývá většinou hedvábíčko, ale toto je viskóza :-) prostě záleží co se komu líbí a co sežene. já jsem se zamilovala do tohoto x-) jinak mi holky přišli botičky. jsou nádherné, krásnější jsem v životě neměla... ale...jsou mi úzké (kurnik proč musím mít kachní nohy????), jsem z toho úplně smutná... nevím jestli bych to v nich přežila... takže mám čtyři možnosti: 1. prodat 2. amputovat kus kosti (stačí na jedné noze) 3. zkusit je chozením trochu roztáhnout 4. ustříhnout ten jeden inkriminovaný pásek ach jo.... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a ještě jsem přidala do alba bublifuky (taky dneska přišly), jenže - zase problém - jsou menší než jsem myslela a křišťály, které je měly zdobit jsou zase větší než jsem myslela že budou... takže nakonec křišťálky využiju na výzdobu stolu a bublifuky zřejmě ozdobím bindi (indická ozdůbka na čelo)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě jsem ztratila vývazky (teda těch 10 co zatím mám a mašličky na výrobu), už jsem všecko prohledala a fakt nevím kde jsou ]-( toto je fakt den blbec!
Odpovědět
aaaaaaaaaaa koupila jsem muzovi slipy na svatbu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: oni se objeví, až je nebudeš hledat. :-D Z tohohle mám taky strach, protože máme všude něco a že to pak nedám dohromady. Řekla jsem si, že to tak cca dva týdny před svatbou budu nosit na jedno místo, abych měla vše pohromadě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: S tema botama je to pech. Ja to bohuzel znam moc dobre, me je vetsina bot uzka. Myslis, ze pujdou vytahnout? Pokud jo, tak mokry ponozky a zatnout zuby :o/ Jinak bublifuky s bindi budou krasne a vyvazky budou nekde zapadle za posteli, ty urcite jeste najdes :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fotecka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: já to mám vše na jednom místě, až na ty vývazky, protože ty jsem měla rozdělané :-D martja: za postelí? týjo, že by? :-D hned to jdu omrknout :-D a s těma ponožkama to určitě zkusím, musí to vytáhnout, prostě musí! :-( mitote: taky chci fotku? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?