Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja take chvili vybirala, ale pak jsem z jedne udelala fotografku (sice amaterka, ale jeji fotky vypadaji, jak od profika :o) ) a druha je tedy svedkyne. Sice ji znam pouze 3 roky, ale proziva to se mnou uzasne :o)
Odpovědět
tak jsem nahazela fotky restaurace a okoli http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak jsem se sem konečně dostala! :o) Ta venkovní část je úžasná! :o) A ta fotka v noci.. nádhera :o) Vevnitř to je takové moc "strojené", ale až se to vyzdobí dohromady, tak to určitě bude super :o) Moc si to tam ale zatím nedovedu představit :o) Budete mít stoly zvlášť nebo je dáte na ten večer zase do Učka či něčeho podobného?
Odpovědět
martja: no vevnitr je to hodn emdoerni, promyslene do kazdeoh detailu, uvidme jak tam nabehne agentura co tam s tim provede, ale myslim ze kdyz tam budou bile ubrusy bude to hne dlepsi....na hostinu bude Ucko a na vecer budou na terase i mini zahradce rozhazene stoly a pak v restauraci budou v prostred jakoby ten rokas co je na foto a to bude oddelovat tancovacku a raut...v te druhe pulce budou rozhazene stoly a rautove stoly s jidlem...jinak to co se del an agrilu se bude delat primo na te terase pred lidmi..a piti bude na obou barech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ke konci popisu jsem se už ztratila :-D Jsem zvědavá, hezky všechno pak foťte :o)
Odpovědět
martja: no ja taky :-D :-D strucne jasne, piti bude jak vevnitr tak na zahradce, jidlo bude grilovane na zahrace, negrilovane uvnitr, rozhazne stolky budou vevnitr na jedn epulce - druha je na tancovani, a na terase....na hsotinu bude Ucko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vida! :o) Tomu už rozumím :-D
Odpovědět
martja: sorry muj mozek ma v tech vedrech vecer off :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: jj, čočáky budou, už je nosím třetí den a docela se teda začínám obávát abych si na nich neudělala závislost :-D přeci jenom by to lezlo docela do peněž :-D ale fakt si to užívám, brýle nosím cca 5 let tak teď mám pocit jako bych se vracela s čočákama do neobrýleného mládí :-D :-D :-D mitote: super, vypadá to tam moc hezky! ;-) takže je to tutovka a hurá na pozvánky?
Odpovědět
zmyzulka: pozvanky jsou zalepene v obalkach uz, vytiskla jsem male karticky se zmenou a pridala je k tomu, uz nebudu zase nechavat delat dalsi za ty sileny prachy :-D a uz je to prirpaveno dnes n apostu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jé, ty jsi šikulka :-) já pořád nejsem schopná koupit obálky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě vám holky musím povědět, že svědkyňa si koupila na svatbu šaty v sekáči za 80,- Kč :-D :-D :-D :-D ale jsou moc moc krásné x-) dál mi přišly křišťálky, které chci lepit na bublifuky (jsou trochu větší než jsem čekala, tak nevím jestli mi jich nebude líto na bublifuky :-D ) no a včera jsme byli zase v naší svatební restauraci na řízeček s bramborovým salátem - kruciš - mi to už na svatbu ani nebude vzácné, ale když je to taková lahoda... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: my je k tomu mely zadarmo :-D :-D :-D jako do jedn erano jsem psala adresy jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já včera padla za vlast, jsme byli s autem v servisu (už víme, že nás to bude stát cca 6 tisíc i s prací). Koukli jsme na jedny Krajní meze a pak jsem lehla .o) Dnes chci taky připravit pár pozvánek a další vývazky, tak snad se povede .o)
Odpovědět
Profilova fotka
šmárja no ještě ty vývazky mi tu furt nedodělané leží... =-) mizote: my bedeme většinu dávat osobně tak na adresy kašlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, právě jsem se vyfotila se svém svatebním sárí... kvůli květinářce, aby mi podle toho udělala nějakou kytí, tak jestli jukněte do alba, já to zase zítra smažu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Opravdu moc ti to sluší
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem taky přidala jednu fotku. Skoromuž už je komplet oblečený (i obutý), mohl by mít svatbu zítra, to jen já ještě nemám šaty
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: děkuju moc :-) a taky se dočkáš, určitě budou přenádherné! a tvůj budoucí manžílek je fešák, budeš mít krásného ženicha. a šatičky budeš mít teda kdy? jinak u nás je to obráceně - přítel ještě nemá vůbec nic - ani obklek, ani košili, ani boty,... ale příští týden mám dovolenou tak možná vyrazíme do Přerova ke Koutnému :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem dneska udělala jmenovky na stoly, ještě musím dát do obálek pár oznámení a taky se pomalu pustím do toho rozdávání. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: šaty budou snad za 14 dní, je to s nima trochu složitější :-) A to budou ještě nepomalovaný a budu je posílat kamarádce do Prahy, aby je pomalovala. Od Koutnýho má přítel ten oblek a je nadmíru spokojený. Je teda šitý na míru, protože jeho velikost se normálně nedělá. A taky barva, holt hnědá je prý moc extravagantní :-D já jsem jen ráda, že si tu hnědou vydupal, je to prostě jiný.
Odpovědět
zmyzulka: krasne sari, ze bych si taky jendo koupila? :-) jinak ja dne sposlala cast oznamek a jedno odvezla, ted tu mam svedkyni, dali jsme ji vecericku, popijime, mame tu nase psi a ona dela vyvazky :-D no silne ji obdivuji ze to chce delat sama dobrovolne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: no jooo, neznám nic extravagantnějšího než hnědou :-D :-D :-D jsem ale myslela, že je černý podle té fotky :-) mě se líbila taková ta čokoládově hnědá x-) (doufám, že u Koutného uspějeme) a to máš teda náročné s těma šatičkama, ale stopro to bude stát za to, já jsem hrozně zvědavá :-) a barevně je budeš mít teda do oranžova?
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: šikovná :-) mitote: dííík :-) kup, kup, ale varuju - je to věc silně návyková :-D jedno a už v tom člověk jede :-D a tak to máš teda príma večer máš :-) já jsem taky včera zaúkolovala svědkyni (sestru) - bude vyráběti noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Je hnědý, ale jak to není s ničím v kontrastu a je to focený ve stínu, tak to není moc poznat. Je to taková hnědá jako čokoláda s hodně kakaem :-D No hlavně se mi šaty ještě nezačaly šít. Snad v pondělí začnou a pak to bude fofr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jinak moje šaty budou spíš do zelena, ale celá svatba bude zeleno - oranžovo - bílá a já budu mít do oranžova kytku :-) To je tak, když ani jeden nechce ustoupit ze svých představ :-D Ale možná ještě koupíme bílou (krémovou) košili a zelennou kravatu
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tak to já mám zase zálusk na mléčnou čokoládku, tak snad budeme mít štěstí, akorát jsem původně myslela že bude mít žlutou košili a já žlutou kytičku, ale začínám si myslet, že by se snad hodila víc oranžová (měla jsem jednu dobu dost oranžové odbobí a teď už ji moc nemusím, ale asi by to ladilo víc s mím sárím...)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: náhodou - já myslím, že zelená se k oranžové moc hodí :-) je to taková veselá, svěží kombinace. My budeme mít výzdobu žlutou, žluto-bílé kytky na stolech a žlutý dortík, ale jak se sladíme my to je zatím otázka... ale myslím, že nemusíme být za každou cenu sladění se stolem jak jsem původně chtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Myslím, že se k tomu sárí hodí i žlutá, ale to ti určitě poradí květinářka :-) Mně by se žlutá líbila. Já mám teď zelený "období" a přítel objevil, že oranžová se dá nosit, tak musel přijít kompromis. Ještě uvidíme, až jak budou šaty vypadat k té oranžové košili a pak se rozhodneme.
Odpovědět
jo noviny ma na hlave skoromanza :-D :-D :-D ja zase vypisuju ty adresy :-/ ale jako dodnes si manza nebyl schopen naplnit svych 50 lidi na raut :-/ ho kousnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?