Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee1: to věřím, já jsem ten první pořádně obrečela. Moc se těším na ten další. Máte velkou svatbu?
Odpovědět
jani: ja nevim ja ty valciky a plouzaky nemusi, kor kdyz jsme oba tanecnici, bylo by to trapne kdybyhcoms ena vic nezmohly...navic koho bavi pet minut cucet na plouzak nebo valcik? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Proto to rozptýlení vystřelovacím balonem :o) Doufám, že to trošku skryje nedostatky mého tanečníka :o))) msmsms: Jooo skoro všechno ano, jen ještě dopravu a doladit jídlo a pití, udělat svatební noviny,... no a ještě dalších několik bodů je sepsáno na papíře :o)
Odpovědět
mimote: Proto radši celých pět minut tančit nechci :-D Ale valčík je lepší než ploužák, navíc pro nás "netanečníky" úspěch :-D Ale možná si tu písničku nechám zpomalit a budem jen šlapat, ptž v tech šatech to nepujde :( Leda až po převlečení... A co budete tancovat?
Odpovědět
Profilova fotka
msmsms: Řekla bych, že takovou střední svatbu :o))) Já bych taky tančila klidně něco rychlejšího, ale manžílek bude rád, že tančí něco pomalejšího :o) Nebudu ho nutit do něčeho "akčního". Mě je to celkem jedno a trapné mi to nepřijde, tak pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
@ msmsms: Tak to mi je Tě moc líto. Hlavně, že bude manžel v pořádku a nebylo to nic horšího! Každopádně taky si myslím, že máte kliku, že jste našli náhradní termín v září. ;-) @ jana20: možná, že až budeš tančit s manželem, nebudou mít šaty a spodnička tolik prostoru ti "lítat", protože ve dvou tam bude míň místa :-D :-D nebála bych se toho, uvidíš, dopadne to dobře. my jsme včera vybírali hudbu, úplně jsem koukala jak se skoro všechno příteli líbilo. máme dost odlišný vkus, tak jsem byla příjemně překvapená. ale song na první tanec ještě nemáme, předvybrali jsme něco, ale ještě se pokoukneme. jakou hudbu budete mít na obřadu a na první tanec?
Odpovědět
julien: Příteli se také nic moc nelíbí právě... Ale budeme mít asi tuto písničku..jde na to hezky valčík ;-) Ikdyž teda teď nevim nevim jak to pujde v těch šatech, ale v plánu je tato: http://www.youtube.com/watch?v=AWCPS6... jinak pro tanec s rodiči atd nic nemáme zatim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se u nás začlo hýbat :-)... za včerejšek a dnešek hotových 37 vývazků, ještě jich zbývá 13, tak snad večer... Na mých šatech se začlo pracovat a do týdne by měly být hotové (asi bez malování, uvidíme, jak to stihne kamarádka)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak včera jsem požádala sestřenku, aby mi svědčila a souhlasila, tak jsem šťastná jak blecha. :-) Jen se teď děsím toho, že je potřeba ještě moc věcí zaplatit a prašule se jaksi schovaly :-| marketat: šikulka. :-) Já si vývazky objednala u jedné paní. jsem srab. :-D julien: my budeme mít na obřad víc písniček. Ale na můj nástup Enyu. A tancovat se nebude, takže to naštěstí neřeším. Je super, že jste se shodli. Na hudbě se špatně domlouvá, když má každý odlišný vkus. Nikdo pak nechce ustoupit a tak i tak je jeden zklamanej. Věřím, že takhle pohodově vyberete i tu na první tanec až narazíte na tu pravou. ;-)
Odpovědět
cau holky tak zdravim z prace...nejradsi bych pinkala :-/
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste všechny????
Odpovědět
tady
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já včera byla nějak grogy :o) No a protože jsem sehnala další kšeft, tak to bude náročné to všechno stíhat. Ale snad to nějak půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a my byli včera v Prostějově, že se stavíme k tomu Koutnému... no a normálně měli inventuru ]-( ]-( ]-( ]-( (takže jsme se dvě a půl hodiny pařili v autě úplně zbytečně... ikdyž byli jsme i v op ale tam se nám nic nelíbilo)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..já také plánuji svatbu v září.Ještě jsme se nerozhodli kde.Potřebovala bych od někoho poradit.Děkuji
Odpovědět
zmyzulka: no tak OP jde do haje ne? v Brne uz i obchod zavreli.... veronika: no mylsim ze kde zjistis az zjistis ze jsou ta nej msita obsazena :-D holky ja objednala na svatbu velky destnik - slunecnik pro dva :-D pry ho vyuzijem i pak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak zářijačky, jak jste na tom s přípravami? :-N
Odpovědět
bebe: chybi kapela jinak vsechno je :-) dnes jsem odeslal aposledni pozvanky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to už snad seženete v pohodě a klídečku, přece jen je ještě čas. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitite:já měla na mysli jestli nemá někdo zkušenosti s Hněvínem,assasem?
Odpovědět
zmyzulka: my máme oblek od KOutného a úplně super. Přítel má atypickou postavu, široká ramena a stehna a nikde mu oblek nepadl. Vždycky to bylo moc ústupků a stejně mu to nesedělo. U Koutného byli ochotní, milí, kombinovali velikosti a NAŠLI JSME. A hlavně ta cena se vyplatí. Nás oblek stál necelé 4 tisíce, asi tak čtvrtinu toho co jinde.
Odpovědět
bebe: neni v brne uz je vse v haji :-( veronika: zkus vyhledat diskuse primo na tyhle lokality...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:jj už jsem našla...díky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nevím jak moc je op v háji, ale prodejny v prostějově stále fungujou, v té outletové mají supr ceny a je tam toho fakt hodně, akorát jsme si v Hugově velikosti nějak nevybrali... v úvahu byl chvíli krémově zlatý oblek za 4,5 ale nakonec jsme si to rozmysleli... msmsms: jsem se k tomu koutnému fakt těšila jak blázen, tak jsem pak byla zklamaná. ale vyrazíme zase v srpnu, co naděláme... tak snad uspějeme :-)
Odpovědět
AHojky, holky máte už botky?? Nemůžu sehnat šampaň barvu aspoň do max 1000kč...1500kč v salonu je moc :-. Ještě že budeme mít myrtu jako vyvazek :-D. Nakonec budeme mít svatbu na zahradě...takže doufám že nebude pršet :-| Jelikož teď ještě k svatbě řešíme hypotéku tak na mě jdou stresy :-D...dokonce jsem slevila i na kapele...budeme pouštět z velkých repraku docela z toho mam obavy no ale usetřime 5000kč. :-o Co ty boty ach jo...neví někdo v Praze??
Odpovědět
tak uz mame doma destnik pro dva, je hooooooooooooodne velkej :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tý jo ten je :o)) lasickamary: Zkoušela jsi Deichmana? Tam mají dost bílo smetanových botek. :O)
Odpovědět
mimote: Párádní deštník :-D Mě dochází, že mě vůbec nenapadlo co bych dělala, kdyby pršelo... ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme včera dokončili další místnost - kuchyň. Taky jsem včera zjistila jak mám úžasnou tchyňulku. Nejenom, ža snámi jela shánět gumu na podlahu do kuchyně, ale ona nám ji dokonce zaplatila. Chtěli jsme jí peníze vrátit, ale ona si je nechtěla vzít. Prý to máme brát jako dárek do naší domácnosti :-) Na svatbu už mám vše zařízené. Jen ty prstýnky mě deptají. Pořád ještě nedorazily :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem tady delší dobu nebyla. Střihla jsem si víkend na Moravě a i přes hroznou zimu a ustavičný déšť se opravdu podařil. Bylo to super. Jinak, my budeme nastupovat asi na Royksopp Eple, není to klasická skladba, ale do toho našeho stylu to bude dobře sedět. @veronika: držím palce aby se Ti všechno povedlo s co nejméně kiksy, protože je pravda, co říkají holky, všechno chce dost dopředu zařizovat. To ale neznamená, že by se to i v krátkém čase nepovedlo :-) Hněvín je krásné místo a když nebudou mít volný termín, zkus třeba všední den. @lasickamary: botky co třeba i v Nextu, já jsem je tam sehnala, i když nejsou šampaň, ale občas mile překvapí. Chtěla jsem je pověsit do alba, ale naši IT machři to blokli :-| @mitote: velký deštník je super hlavně na focení!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?