Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: děkuju :-) . Tak to budeš mít taky krásnej program. Ono to chce po tom období plném nervů, aby vše klaplo, vypnout a užívat si. Pak je člověk krásnější, protože je spokojenej, vyrovnanej a vnitřně celkově v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidička: kde se flákáš co? :-D role: jj, přesně :-) navíc nepojedeme nikam na svatební cestu protože přítel bude nově zaměstnán takže nedostane dovču, tak si beru dovolenku aspoň ten týden před svatbou a náležitě si to užiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se pochlubit, dokopala jsem se vyrobit dalších 10 vývazků, no ještě jich dvakrát tolik zbývá vyrobit :o)
Odpovědět
martja: nechces vyrobir i me? ja dnes dostala penizky, vyplatu plus jeste co me dluzily za ty jizdenky z prahy :-) tak asi objednam kosicky pro druzicky :-D jinak my ted spis litame kolem pozemku, takvoa legrace to nebude, sice inzeruji ze ma IS a libi se ale ve finale zjsitime ze IS si mame natahnout sami a jeste zaplatit cestu a chodniky...no a tak
Odpovědět
jinak ja ted objednala kosicky druzickam a tak ypro ne resim bolerka, zitra jedem jeste poresit dorty d tisnova a pak se rozhodnem na zaklade cen v patke mame schuzku v boulevarud tka jsem zvedava, ted jsem dost naklonena byt tam jinak dnes jsem taky domlouvala choreograf ana manzelsky tanec, muj byv ucitel herectvi, tak rekl ze enco vymysli a pristi tyden se ozve, tesim se moc...je to machr, i kdyz drahej, ale stoji to za to
Odpovědět
jo a muz si do kosiku k druzickam hodil svatebni toaletni papir :-D pry si chces stylove utirat zadek :-D
Odpovědět
zmyzulka: flákám se doma... to víš po studiu :-D hlavně mě ty přípravy neba, pořád to odsunuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ role: drzim palce, ale naprosto chapu zmenu s prichodem deti. cim vic jsem starsi tim vic vidim jak se ty cesty presne v tomto okamziku oddeli. to ale kazdopadne nic nemeni na tom, ze svatba je svatba a tam jde vse stranou! @ mitote: pozemek je des bes, my jsme museli mestu slibit udelat chodnik :-( a staveni je jeste mnohem horsi. chce to opravdu byt natura. za sebe bych do toho nikdy sama nesla, je to jedna jobovka za druhou. jen s architektkou jsme se mazali asi 9 mesicu aby nam pak projektant rekl, ze to vubec nefunguje a nejde tak jak si prejeme. a vysledek? bourali jsme ;-( takze preju hlavne pevne nervy. ale ten predsvatebni relax mate fakt dobre vymyslenej. jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
julien: moc děkuji : ) je to ale fuška, ze azčátku jsem to dělala s nadšením, ale teď už mě to moc nebaví. Dnes budu mít naštěstí volné odpoledne (mamka si přijde pro malýho a přítel se chystá někam na zahrádku na pivo), tak budu vyrábět, až se ze mě bude kouřit. Není to zas až taková hrůza, myslela jsem, že to bude těžší, je to jen rýsování a malování, text dovnitř nechám normálně natisknout nějakým ozdobným písmem. Vývazky si taky sama vyrábím, i kartičky ke stolu. Ještě musím vyrobit pozvánky ke stolu a na raut a jsem zvědavá, jak to za 5 dní všechno stihnu - nestihnu, takže budem zas posouvat termín rozdávání : /
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, máte pořád čásek a energii na klábosení. Já jsme teď pořád zaneprázdněná a hlavně vycuclá - bez energie. Máme dost jiných starostí, ale i tak jsme s přípravama na svatbu pokročili - máme šaty pro nejmladší družičku, takže ty jsou všechny komplet oblečené, vybranou hudbu na obřad, vybrané oznámení - na cestě k nám je vzorový výtisk a taky máme zamluvené pokoje pro svědky. Nějak ale není čas a nálada na svatební noviny, tak nevím nevím, jak to zmákneme...
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: jé, takže prázninky jooo? a mě už to taky docela neba, už je to moc dlouhé :-D ale teď se mám zase na co těšit, předevčírem mi přišel email, že mi odesílají botičky, tak jsem zvědavá a natěšená :-) marsee: já už jsem svatební noviny asi vzdala... nějak se k nim nemůžu dokopat a ani zřejmě nedokopu... tož hodně sil a nezapomeň, že relaxace je velice důležité, tož trochu aj odpočívej :-) white_tie: tak se těším na výsledek, doufám, že se pak pochlubíš... my jsme je chtěli už teď o víkendu rozvážet, ale ještě nemám dodělané ty pozvánky na juchačku, takže jsem brzda, ale v tom vedru se mi tak nějak nic nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžu se zeptat, počítáte, že budete oznámení dávat? Já ho asi už postupně začnu dávat lidem, které nevídám často, ale chtěla bych jim jej dát osobně a ne poštou. Jen nevím, jestli to není brzy. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kkoudelka: já myslím, že je to tak akorát ;-) taky budeme dávat osobně (až na vyjímky, které jsou daleko) a jen co to dodělám (doufám, že brzo :-D ) tak startujeme rozdávat :-)
Odpovědět
julien: nas svedke je projektant a na pripravu stavby mame tri roky, takze prada, koupime pozemek, pak si v klidku budem klidn erok dela tprojekt, pak bude klidak na stavebni povoleni a rozpocet a na sehnani meloucharu :-) navic mame i stavebni door vybornej zadarmo takze jobovky hazu na dozor a me to zajima jen ohledne toho kdy s emuzu nastehovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: nesmej se, odmitam resit neco jineho nez barvu kachlicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote: to ja taky, ale obcas, kdyz se zmeni dispozice, meni se i zbytek x-) ale to mate velkou vyhodu, ze mate odborniky okolo sebe. my jsme tohle stesti nemeli. jinak, my jsme teda davali oznamka uz kdyz jsme to vsem postupne oznamovali, takze vsichni je od nas dostali a na prelomu cervence a srpna je pak budeme posilat postou pribuznym, co tu neziji, nebo ktere nezveme.
Odpovědět
julien: m to mame dsot osefovany, jediny koho nemame tka jsou na strehcu jinak vsechny profese mame :-D :-D :-D jo holky me tu lezi sto oznameni a dokud nebud evyresena restaurace, muzu na ne leda tak cumet
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Mě je 21 a po dvou a půl letech mě přítel požádal o ruku. Takže jsem jedna z těch co mají svatbu v září ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
frigg, gratulovat se nemá dopředu, tak aspoň vítej mezi námi. :-) zmyzulka: díky, taky s tím rozdáváním pomalu začneme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jo, to je naprd s tou restauračkou, ale tak co - když jim dáš oznámení měsíc před svatbou tak to aspoň budou mít v živé paměti a nezapomenou přijít :-D a jak dlouho vlastně trvalo než vám to vyrobili? a nějaká novinka ohledně restauračky?
Odpovědět
Profilova fotka
frigg: taky vítám
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: My jsme první oznámení dali koncem června. Taky jsme využili toho, že jsme se vuděli s lidmi, které nevídáme tak často a s tím se samozřejmě svezla nejbližší rodina. No a teď postupně jak se s kamarády vídáme, tak dorozdáváváme a teď o víkendu nachystám zbytek na poslání ostatním.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ho rodičům dali už v dubnu - vlastně jsme jim to s ním oznámili. Pro všechny ostatní je máme zatím doma, ale asi začnu taky pomalu rozdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
My taky využili rodinné oslavy a dali je jedné části rodiny, druhé dáme teď o víkendu, včetně pár dalších kamarádků. Tedy pokud najdu pozvánky na raut a hostinu, nějak je nemůžu najít :o)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme skoro všechna oznámení rozdaná. Včera jsem posílala poštou lidem z daleka. Jinak už jsem konečně vyřešila tu svědkyni. Hodilo se mi do karet, že si ztěžovala jaké má nervy s hledáním nové práce, tak jsem jí navrhla, ať přijde na svatbu jen jako host a že za svědka si vezmu někoho jiného. Souhlasila. Tak mi spadl kámen ze srdce. Řeknu sestřence, která je sice zrovna těhu, ale myslím, že bude ráda. :-) Taky jsme zadali šití šatů pro malou a já se objednala na zkoušku účesu a líčení. Těším se jak malá holka a jsem zvědavá, co vymyslíme. Jo a příští týden jdu na generálku šatů s hromadou podprsenek a budu zkoušet, která pod to půjde. RAdši vezmu i ponožky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: jé, tak to je paráda, že se to tak krásně bezbolestně pro obě strany vyřešilo :-) a hezky si veškeré zkoušení užij, já už mám konečně čočky, tak zase zkouším je a zdá se, že to bude bezproblémů celý den s nima - jupííí - moc se mi nechtělo být brýlatá nevěsta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče svědka tak vybírám mezi dvěmy. Vůbec se nedokážu rozhodnout :-( Vím že když vyberu první tak ta druhá bude "naštvaná" a zase naopak..Nevim jak jim to říct ani podle čeho se rozhodnout..Takže případné rady přivítám :-)
Odpovědět
no oznameni delalai asityden ale my k tomua si jen pripnem minikarticky s novouadresou :-/ jinak teda budeme v tom boulevardu a k tomu mame jeste terasu zastresenou a ohrivanou Jardin....vecer hodim foto
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no jsem z toho strašně šťastná. Co ti budu povídat. :-) Budeš mít čočky jo? Teeda, ty budeš kóča. ;-) Aby se ti nezalíbily natolik, že pak brýle budeš nosit jen na doma. :-) Ale i kdybys je neměla, tak si opravdu myslím, že i brýlatá nevěsta je krásná. Když to k té osůbce patří. Ale chápu, že se chceš cítit vyjímečně. ;-) frigg: Tak to ti taky nezávidím tuhle situaci. Já právě měla něco podobného a zvolila jsem špatně a teď jsem ráda, že to dotyčná odpískala. A nemáš někoho třetího neutrálního? Že by si z těchto udělala třeba družičky. Aspoň by jim to nebylo líto. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?